АПРИЛ наближава, до раждането все по-малко време остава!

  • 25 870
  • 734
# 165
привет Simple Smile

честит рожденик на vesi,   bouquet да е здрав, добър батко, да лудува и палува по много и да обича мама по много  Heart Eyes

Mirama, то май наистина старите памперси са си по-добре  Peace

аз си взех 2 дни отпуск че малката следобяд вчера я взех с т 37.4 от градината и не я пуснах днес,
може би ще я водя на педи днес да я види, ако е лудница там ще оставя май за утре.
поне яде и играе, и навън бяхме, дано не е нещо сериозно само се моля  Praynig че тя от миналата пролет не се е разболявала, нито т вдигала дето се вика и сополки е нямала.
ама сестрата снощи ми вика, ами няколко деца сдадохме с т тая седмица  #Crazy
е, оплаках се. багаж за болница не съм стегнала, ще е по-натам ама няма да се моткам и аз много-много  Mr. Green

хубав ден и да сте здрави! и бебоците!
Виж целия пост
# 166
Devill Queen - и аз имам такива болки вечер

ася20 - за тези еднократни помощи, не е ли рано? и какво точно ти трябва, за да се подадат документите?

Kameliya - и аз имам същия въпрос, не сме женени и как точно става признаването на бебчето? Трябва ли нещо специално да се носи?

Преди раждането трябва ли да се подават някакви документи някъде  newsm78

И как сте с коремчетата? Моя стана много твърд преди два дни и пак ме карат да пия Магнерод. И ме боли ниско дол- все едно самите устни, но реално е отвътре. Има ли друг така?  
Виж целия пост
# 167
Mirama, каката как приема бебето? Включва ли се в грижите за него? Ревнува ли? Simple Smile Много ме притесняват тези въпроси, че нашия батко засега е много положително настроен, но неиска да ме пуска в болницата. Щял да дойде с мен и да гледа как ще вадят беба Simple Smile

Ani27, на кое училище се спряхте? Ние се записахме вече. Дано сме направили правилния избор.

За памперсите - някой пробвал ли е памперсите на ДМ BabyLove? Една приятелка много ми ги нахвали, но още не съм взела никакви памперси. Имам малко завещани от кумата ми на Памперс зелените.

За признаването на бебето - не са ми искали документ за семейно положение при раждането на баткото. Искаха само нотариално заверена декларация от бащата, че припознава детето. Но това след като се роди.

Багаж за болницата и аз не съм стягала. Не съм и купила още всичко  Whistling

Болки и аз имам почти всяка вечер. Нещо като мускулна треска, но само ниско долу. Незнам какво е това чудо.
Виж целия пост
# 168
Гледам, че никой не е копирал поста на MagieS от фейса, затова го пускам

"Уфф, момичета, искам да се оплача, Мира  (mira_mar)е в болница от вчера:

"в болница сме на системи от нощес...спука се единия мехур и сега гледат да ме задържат още един два дни.иначе съм ок и бебетата също засега сме под контрол"

Стискайте палци всичко да е наред с бебоците и с нея!!!
"

Дано бебоците устискат още някой друг ден, поне да успеят да им дадат инжекциите с кортикостероиди за дробчетата  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 169
Късмет на mira_mar и бебетата, всичко да мине добре и скоро да имаме хубави новини  Praynig
Виж целия пост
# 170
Vesi, да ти е жив и здрав рожденника и много да помага с бебето.   bouquet

Стискам палци на mira_mar  Hug
Виж целия пост
# 171
vesi честит ти рожденик  :hug:mira mar стискаме палчета всичко да е наред с бебоците и нещата да минат лекичко. Hugаз момичета в понеделник съм при доки да видим беболините и да определим датата на секциото,дано да няма изненади Praynig
Виж целия пост
# 172
Дребен-не помня това семейно положение предния път дали не го вадих за детските всъщност....иначе относно признаването,във всяка болница е различно.При нас явно е ималонотариус,защото мъжа ми само се подписа.
Като съм ползвала памперс са пропускали,поне сините,за това не ги харесвам много аз.
Виж целия пост
# 173
Благодаря за хубавите пожелания,
идвам с отчет от прегледа: Бебчо се е обърнал с главата на долу /дано така да си остане до края/
тонове и всичко друго е  добре

Стискам палци mira mar и бебенцата да са добре  Praynig

Виж целия пост
# 174
Може да е малко глупаво, но вчера се замислих. Аз съм със прави крака - където ги събираш и се опират на три места и няма луфт горе. Аз съм бил а с пелени. Брат ми е бил с памперси и крачетата му бяха криви. Като гледам и сега повечето деца излизащи от училищата са криви крака. Защото е логично, че тъкмо когато им се развива костната система памперсите им разделят крачета и ги правят на дъга  Thinking  Та дали не се изкривяват точно от това  newsm78
Виж целия пост
# 175
Стискам палци на Мира, дано всичко да мине добре. Аз в сьбота сьм на преглед и нямам тьрпение да видиме бебко, дано да се е обьрнал вече.
И ние сме купили памперс сензитив и кьрпички такива, ще се пробваме, като имам едно на ум от Мирама и ако забележа най-малкото зачервяване - смяна.
Вчера ни пристигнаха количката jane muum бежова с черно, креватчето-взехме комбинирано, скрина и ваничката сьс стойката. Всичко взехме от магазин Дундьо, много сме доволни. Момчетата ни качиха всичко в апвртвмента, даже ни сглобиха количката. Ползвахме и бонуса 10% от сумата за пазар от магазина и ваничката и стойката ни излязоха подарьк.
ММ вчера сглоби скрина, днес е на работа и утре като си дойде се захваща с леглото. След това следва чистене, пране и гладене.
Някой може ли да ме ориентира тензух кьде да намеря или пеленки тензухени?
Виж целия пост
# 176
Може да е малко глупаво, но вчера се замислих. Аз съм със прави крака - където ги събираш и се опират на три места и няма луфт горе. Аз съм бил а с пелени. Брат ми е бил с памперси и крачетата му бяха криви. Като гледам и сега повечето деца излизащи от училищата са криви крака. Защото е логично, че тъкмо когато им се развива костната система памперсите им разделят крачета и ги правят на дъга  Thinking  Та дали не се изкривяват точно от това  newsm78
не мисля че използването на памперси е предпоставка за криви крачета,мои приятелки си отгледаха децата с памперси а дечицата са им с прави крачета.а и доколкото знам стойката която се получава от памперси т.н.,,жабче,,е препоръчителна за наместване на костите,така съм чувала.
Виж целия пост
# 177
Някой може ли да ме ориентира тензух кьде да намеря или пеленки тензухени?

Във Вис Виталис видях такива - около 10лв бяха, ако не се лъжа Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Някой може ли да ме ориентира тензух кьде да намеря или пеленки тензухени?

Във Вис Виталис видях такива - около 10лв бяха, ако не се лъжа Simple Smile
Аз от Хиполенд купих едни комплекти 2 тензухени и 2 бархетни.
Виж целия пост
# 179
Някой може ли да ме ориентира тензух кьде да намеря или пеленки тензухени?

Във Вис Виталис видях такива - около 10лв бяха, ако не се лъжа Simple Smile
тензухените са по-евтини по принцип, има във всеки магазин за платове тензух на метър (поне дето съм ходила аз)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия