Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 122
  • 731
# 195
Сега Титето ще повлече крак и ние след нея, Меме  Hug  Разбрали сме се с теб, а уговорките трябва да се спазват  Wink
Виж целия пост
# 196
Айде, на който му ред да се нарежда в първите редици Hug
Аз ще си почакам сега доста  Crossing Arms
Максче, шшшштттт  без тия, тоя път раз-праз и до края! После и аз след теб, стига с тия мисети ooooh!, Вожда трябва да ни е измислил вече Praynig
Виж целия пост
# 197
така е мксче, спазваме си ги, ние сме точни мадами Hug Hug Hug
те може да се откажат от нас ама ние не, така че клиниките да му мислят Joy

аз също чакам да ми доиде до неделя и съм първа писта в клиниката, ма така като смятам теста ще екъм началото на април Mr. Green
Виж целия пост
# 198
Бравос, Тите, браво и на малките бандитчета Hug Hug Hug
Максче, успех Praynig Praynig Hug

От Гугето новини няма ли никой newsm78
Виж целия пост
# 199
не още слънчо, но и май само бамба и има телефона  newsm78
Виж целия пост
# 200
Слънчо, за Гугито зависи в колко са я почнали и с каква упойка е. Дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 201
Аз и имам телефона на Гугито, и други момичета го имат. Ама да не я притеснявам, може смс да й пратя.
Виж целия пост
# 202
тите ти как си днес, по добре ли си вече или още ти е лошо?
Виж целия пост
# 203
Макси, атакааа  Laughing  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 204
Меме, вчера спах от 14,30 до 19,30, после си легнах в 22,30 и спах до сутринта до 10,30  Simple Smile Вече съм пушка, нищо не ме боли , не ми е лошо.
Само дето лудите ме гонят от вълнение  Simple Smile

Преди малко маминка ми се обажда да ме чуе как съм, а аз понеже не съм и казала че съм започнала та се чудех как да си прикрия вълнението  Laughing
Виж целия пост
# 205
Гугито ще пише след малко Mr. Green
Виж целия пост
# 206
Браво Тите, с право си ги кръсти диаманти, безценни са  Hug

Максче, много късмет мила, този ще е твоят опит Hug

Дано при Гугето всичко е наред.

Вико, не се притеснявай ако имаха много фрагменти нямаше изобщо да ги замразят. При мен на 5 ден имаше 4 ембриона с фрагменти, явно са били много защото ембриоложката каза че не стават за замразяване.
Виж целия пост
# 207
Писах й на Гугито преди малко, сега чакам отговор.
Виж целия пост
# 208
значи чакаме отговор, дано всичко да е минало добре Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 209
а, добре, че щях да звъня вече и аз.
аде, чакаме тогаз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия