Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 122
  • 731
# 210
добър ден  Mr. Green
почвам да пиша и аз, че има какво  Mr. Green

имаме си дата за секцио, явно няма да станат нещата както ги искат.
обаче добре че с Михова си общувах, щото иначе нямаше да се разберем.
водите са взели да намаляват, плацентата взела да се калцира или там нещо си, на човека главата е доста нагоре, разкритие нямам никакви и шийката е съвсем запазена, тя употреби някаква дума, която не запомних.
според нея ако чаааак много държа може да чакаме, но не е хубаво да рискуваме.
и като ми се обяснят нещата човешки и разбираемо няма защо да проявявам инат, та направо определихме дата. заради суеверия я спестявам засега  Mr. Green
за упойките се разбрах, слагаме каквато искат докато извадят човека , после ми слагат такава да спя, пък те си продължават да шият без аз да присъствам.
Виж целия пост
# 211
е бамба айде де Hug
Виж целия пост
# 212
 wait wait wait
Виж целия пост
# 213
 smile3530 smile3530 еми Бабми, де кажи поне дали тая или др седмица е..

Виж целия пост
# 214
Бамбе, щом сте се разбрали значи всичко е наред. Значи към 10-ти да чакаме щъркелова вест Mr. Green

Ванче, що нервничиш пак Crazy
Виж целия пост
# 215
Бамби ,слушай Михова тя знае какво прави Hug
и знам що няма да кажеш датата,за да нямаш серенада от нас Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 216
браво бабмба, важното е ти да си спокойна и да си избрала най- доброто за детето и теб,
браво на Михова че ти е обяснила всичка, за да знаеш и ти какво става и да вземеш решение.
когато ида си решила да е датата, ще стиксам палчета за двама ви да сте добре и да се гушкате.
 от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ще чакаме да се похвалиш после Mr. Green
Виж целия пост
# 217
А такааааа.... Видяхте ли сега кво стана, почваме да стискаме палци за Бамба и Дебелан, пък тя ако реши, ще ни каже кога точно да ги стискаме най-силно  Heart Eyes Бамба, важното е ти да си спокойна, пък те докторите ще направят каквото трябва  Hug .... Представям си сега на мъж ти какво му е  #Crazy  ooooh!
Виж целия пост
# 218
Бамба, важното, че сте разбрали. Щом секциото е по-добрият вариант за Дебелан и теб няма смисъл да се насилват нещата. Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане  Hug За датата по-добре така, за да има елемент на изненада Simple Smile От всичките дати, които изброихме, все някой ще е познал  Laughing Мъжа ти и майките ви сигурно вече са пред нервна криза  Crazy

Гугито ще пише след малко, като гледам бая народ сме й звънели или писали
Виж целия пост
# 219
аз не знам що си мисля че в събота ще празнуваме, ама айде да не и е уроки......пу....пу..пу...
Виж целия пост
# 220
другата седмица ще е  Mr. Green
мъжа е неадекватен  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 221
И аз съм за 10 март  Mr. Green
Виж целия пост
# 222
Бамба с тия намалели води да не те изненада Дебелан тия дни  newsm78

Малката нощес е повръщала. Даже е свалила 20 гр.
Правили са и кръвна картина, но не разбрах заради повърнатото ли или заради нещо друго. Аз така се ошашавих че не разбрах. Питах дали не и е много 20 грама мляко на хранене и жената ми каза че и е намалено на 15. То вчера аз бях в ступор с тия 70 грама плюс.
Та утре ще излезе резултата. До тогава ще ми е много притеснено.
Питах за антибиотика кога ще и го спрат, но още никой не знае.
Видях, че другите бебета имат ехографии. Питах и за това - рано ни било.
Виж целия пост
# 223
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане  Бамби.

Максче и на теб успешна процедура и да ни зарадваш и ти до края на месеца с положителен резултат

Успех
Виж целия пост
# 224
и аз ма може и на 11щом ще е другата седмица Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия