Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 435
слънчо, вече отиваме към вдетеняването душо  Joy Joy Joy Joy та за туй

ако знаех, ако бях помислила, ако беше станало иначе....... а стига. квото такова
Виж целия пост
# 436
Джули, интересно ми е Персенска какво каза по вашия случай newsm78
Светки, айде бе- къде се губиш newsm78
Виж целия пост
# 437
значи, Виконте, баш сега е момента. Тъй ли да го разбирам Joy

Титето всеки момент трябва да си прибира децата, нали 11:30 каза.  newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 438
Ми Ванче нали съм отпускарка та бях по света и у нас  Crazy без нет,шумотевици-само книжка,спокойствие и игра с кученцето.И докато ви изчетааа,то много новини ,много нещо кат инфо за моята главица  Mr. Green
Виж целия пост
# 439
оо, Светки супер, че си се разтоварила и си отпочинала.
Виж целия пост
# 440
оо, Светки супер, че си се разтоварила и си отпочинала.


Абе струва ми се ,че пак малко ми дойде почивката ма нищо -май месец пак  Crazy
Виж целия пост
# 441
ся кат забременееш- 9 месеца ще си почиваш Hug
Виж целия пост
# 442
слънчо, към памперси сме тръгнали с бодра крачка. пък сега се наградих. от сума време искам да махна едни бенки дето ги имам. ся си записах час за вторник в 14 часа. поне да си оползотворя болничните
Виж целия пост
# 443
ся кат забременееш- 9 месеца ще си почиваш Hug

Ооох,Ванче ,ти за големи чудеса ми говориш  при мен  Hug Hug Hug да ти са връща  Peace Heart Eyes
Аз още нямам обаждане по въпроса за договора на клиниката и меко казано започвам да се притеснявам,ма да видим -до 15-и март има още малко и истината ще лъсне   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 444
аз съм съгласна със шарки, до 27-30 имах амбиции да си намеря добра работа по специалноста и за добри пари, после исках жилище, после да обиколя света и понеже и аз на млади години фащах от въздуха все си мислех че ще стане лесно, да ама не.....
 ама не съжалявам, защото така е трябвало да стане, иначе нямаше да ви понавам вас и да съм по -добър човек сега.
щах да мисля като всички тийн че света се върти около мен и само аз съм важна, а то не е така.

така че момичета, за всяко нещо си има причина да се случи, просто гледайте напред и се радвайте на хубавите неща около вас. Hug не оставяйте живота да тече край вас и само да гледате отстрани. независимо кой на колко години е живота е хубав и ние трябва да сграбчим нашия шанс в него. Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 445
Вико, къде ще ги махаш тия бенки? Питам, щото и аз имам една, дето ми е на врата и все я закачам с разни гердани, а напоследък я гледам, че е пораснала.... Хем малко ме е страх от махането, хем май сега не е момента, ама ти кажи, да си имам инфото.
Виж целия пост
# 446
Вико, а какви предварителни изследвания правят за тез бенки,че да са сигурни,че могат да ги махат ?
Виж целия пост
# 447
Аз като ви казвам, че някои от нас ще изпращат първокласник и ще си лепят зъбките с Корега, вие ми се смеете.

Бях ходила при един лекар, който по всякакъв начин се опитваше да ме убеди, че вече съм изпуснала влака, не защото не можело да стана майка на 40, а защото ще съвпадне момента на пубертета на детето с този на моята критическа и кризата на възрастта при мъжа ми. И тогава щяло да стане страшно  Shocked

Ноооо, важното е, че ДУШАТА БРЪЧКИ НЯМА!  
Виж целия пост
# 448
в Пикасо - лазарен център. първо имаш консултация с дерматолог и после до ножа. аз мойте съм ги консултирала преди година та сега принципно ще се консултираме и аре.......

кифлета, нарамвам киндела и отивам на борсата. ще се върна някога
Виж целия пост
# 449
Вико, това Пикасо хич не го хвалят по форумите, ти проучи ли го? За махане на капиляри съм чувала недоволни оттам, за бемки може и да са добри де  Peace
Успех на фондовата. И аз ще излезна да се помотам из Младост, че от вчера не съм си обикаляла района.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия