Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 420
ауууууууууу 25 години били оптималните за дете. слушам някакви по БТВ
Физически, да, социално и интелектуално - не.
защо newsm78 newsm78
Физически - по чисто животински критерии, тогава тялото ти е най-подготвено и годно за възпроизводство. С баткото забременях на 24, при това с омотан от тежка бъбречна криза и АБ тяло, на 55 кг старт, родих го най-лесно и без болка. Що се отнася до социалната и интелектуалната готовност - може и лесно да съм го отгледала, ама работех през мощта да имаме пари...изобщо ранният брак беше голяма грешка, а лично поумнях след 30, дотогава си бях робиня.
Виж целия пост
# 421
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao
ох, видях........верно като прилепи висят.....не е за мене тая работа- аз ква съм омотана ще взема да се изтърся от високо hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 422
ауууууууууу 25 години били оптималните за дете. слушам някакви по БТВ
Физически, да, социално и интелектуално - не.
защо newsm78 newsm78
Физически - по чисто животински критерии, тогава тялото ти е най-подготвено и годно за възпроизводство. С баткото забременях на 24, при това с омотан от тежка бъбречна криза и АБ тяло, на 55 кг старт, родих го най-лесно и без болка. Що се отнася до социалната и интелектуалната готовност - може и лесно да съм го отгледала, ама работех през мощта да имаме пари...изобщо ранният брак беше голяма грешка, а лично поумнях след 30, дотогава си бях робиня.
Шарки, за физическия аспект- ясно.
Ама за интелектуалния и социалния не съм съгласна. Аз на 24 забременях спонтанно и си бях готова за това отвсякъде. Сега 5 години по-късно съм на същия акъл, ама бая по-изстрадала.
За мъжете обаче съм съгласна, че трябва да са над 30 години.
Виж целия пост
# 423
абе на 25 още те бие хормона и кво ли не ти е в главата и гониш купона. мани тая работа, че си емоционално и социално готов. аз на 22 или 23 правих аборт по желание. към онзи момент беше правилния избор, ама ся си бия главата в стената
Виж целия пост
# 424
Ще си говорим като станеш на 40, какво ще мислш за себе си, когато си била на 24  Joy
Виж целия пост
# 425
абе на 25 още те бие хормона и кво ли не ти е в главата и гониш купона. мани тая работа, че си емоционално и социално готов. аз на 22 или 23 правих аборт по желание. към онзи момент беше правилния избор, ама ся си бия главата в стената

че мен сега повече ме бие хормона и гоня купона, ма все ми бяга Crazy
сигурно съм бавно развиваща newsm78
Виж целия пост
# 426
Виконте, аз бая съм си походила преди години, та ми е писнало отдавна.
А па на 40 нали не те бие хормона, аре бе......
Виж целия пост
# 427
абе на 25 още те бие хормона и кво ли не ти е в главата и гониш купона. мани тая работа, че си емоционално и социално готов. аз на 22 или 23 правих аборт по желание. към онзи момент беше правилния избор, ама ся си бия главата в стената

че мен сега повече ме бие хормона и гоня купона, ма все ми бяга Crazy
сигурно съм бавно развиваща newsm78
rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 428
А мен ме е яд всекидневно, че не започнахме с опитите за бебе по - рано, примерно като бях на 24-25 години. Тогава много по - рано щяхме да разберем, че имаме проблеми и да се ориентираме към лекари, но без да си чупя краката от бързане,понеже остарявам. А аз отлагах, отлагах и чак на 29 г ми увря главата, че искам дете и си мислех, че ще се получи ако не от първия, то поне от втория месец. Ама колко съм била заблудена  ooooh!
Виж целия пост
# 429
Добър ден дами!
На Титката съм й стиснала едни яки палци и чакам само хубави вести!!!  Praynig

Гуге, молим та, не се хаби за такива неща!  Hug Hug Hug Прояви търпение и не забравяй, че ние си правим едни точни планове и сметки, а оня отгоре се пуква да се смее!  #Cussing out

Сигме, чакаме ъпдейт за Желязната Лия  Heart Eyes Душичка!!!

Бамба, я сподели ти педиатър избрала ли си си? Мен ме посъветваха от края на 7 месец да почвам да търся, че било много сложно и читавите били кът??? Сигме, а ти??

Бербатката се е кротнал много вчера и днес и чак ми е притеснено пък сега защо не рита постоянно? Simple Smile
Виж целия пост
# 430
то пък едни лекари имаше като бях на 25  ooooh!
не че сега са кой зае какви де, ама поне информация има.


Бамба, я сподели ти педиатър избрала ли си си? Мен ме посъветваха от края на 7 месец да почвам да търся, че било много сложно и читавите били кът??? Сигме, а ти??

избрахме, нашата лл е педиатър, там ще се записваме, не ни е много близо, ама то наблизо няма кой.
Виж целия пост
# 431
Рали мен ме е яд за 3-те години пропуснато време- м/у миседа на 24 год. и тръгването по репродуктивни клиники.
Ама и аз се надявах, че веднъж като съм забременяла-пак ще стане...... Confused
Виж целия пост
# 432
Аз пък по това време направих два спонтанни аборта от бившия ми съпруг и всички ми казваха как било нормално.Ако не бях такава тъпа гъска още тогава щях да хукна по лекари,а не сега да ми вдигат рамене докторите като им подам папката с изследвания и схеми с неуспешни опити
Виж целия пост
# 433
Пуки, по принцип свекърва ми е педиатър, обаче е пенсиониран.
На нас ни трябва специален за недоносени, така че още съм в процес на търсене.
Виж целия пост
# 434
Привет девойки  Heart Eyes

Стиснати палчета за Титето и нейните диаманти  Peace Hug Hug Hug

Гуги жалко че така са се стекли обстоятелствата при теб  Hug

Гледам другата седмица пак ша са ставаме лели  Crazy

Сигме как е Лия и производството ? Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия