Време ни е за промяна номер седемдесет и седем

  • 14 117
  • 731
# 330
Гуге, а всъщност защо не те скопираха?
Виж целия пост
# 331
хич не им дреме за нашите гъзиета, и в малинов ни разнасяха с количка от 4 до 3 етаж, с полунощници.
сега поне това, което видях сякаш точно тая екстра ще е в едно помещение, само не знам нощница кога ще получа  newsm78
Виж целия пост
# 332
В Надежда хич не черпят с туй нещо, ни на пункция, ни на хистеро Crossing Arms, не  че ми е мъчно де Mr. Green
Виж целия пост
# 333
Бамба нощничка ще имаш със сигурност, ама ще ти е заметната на врата.
Виж целия пост
# 334
Ами нямам идея как са новостите във вашата клиника, аз се радвам за новите условия при нас.

Защото и да се разхождаш по голо гъзие и нощница във фоайето дето всички висят също не е най-голяма прелест  Joy Но сега си се качваш на 3 етаж, преглеждат те там , в стаята си сам , можеш да си охкаш , абе чак да ти е кеф  Laughing
Виж целия пост
# 335
Шътки, щото накрая стана така, че си тръгнах и се отказах по мое желание  Confused
Виж целия пост
# 336
Шарки, аз го отдавам на зверската ми лакомия просто, цял живот съм така  Laughing
аз първо бях много злоядо, после майка ми почина (бях на 15) и като нямаше кой да ми готви и да ми се моли, проядах всичко...и после години наред яко лакомия, и после хоп, след 40, явно като се събуди Хашимотото и се заиграх със стимулациите и взе да ми се лепи и сега внимавам...
Виж целия пост
# 337
Тите, е то това си е европейска работа де  Peace, че даже и ти се извиняват дето те боли  Joy Joy Joy

Гуги  Hug,
Виж целия пост
# 338
Шарки, и аз вече трябва да започна да внимавам. В момента съм по-дебела отколкото като бях бременна  ooooh! отпуснах се и се тъпках като за световно  ooooh!
Проблема ми е, че съм ужасно лакома, дори и сита при вида на храна озверявам  Mr. Green
Днес специално наистина бях огладняла, беше 6 часа, а аз бях на половин пакетче солети.
Виж целия пост
# 339
ох, аз как ще хапвам от другата седмица  Mr. Green
шоколади, тестени работи, сладки , да видя за колко време мога да наваксам загубените килограми  Joy
Виж целия пост
# 340
гледам пак с на шътко апетита се разправяте Joy
шътко и аз съм много лакома, като вида нещо и ми се дояжда, ама както каза шарки след 40 и стимулациите и въздуха ми се лепи.


тите и на мен каките ми се бяха наточили и миналия път и сега на последната пункция, та чак скандал им дигнах че не съм за клизма щото съм с 2, а те търчат при доки....
 сега на голяма жълта бележка лепната на папката с досието ми пише без клизма Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 341
Меме, изпразнувахте ли РД на мъжо доволно, кво апна за здраве Laughing
Мале Бамби, теб те умориха от глад  Mr. Green, чак жално да му стане на човек.
Виж целия пост
# 342
Хаха, Меме и аз имах такава бележка с надпис "без"  Joy
Да не сгрешат  Joy
Виж целия пост
# 343
бамби ,мене от 2 до 3 са ме влачили по нощничка и гологъзие,ама ти какво дири на 4-ия та да те носят до 3-ия етаж, че не разбрах?

оставете шъткито намира,ми нека си хапва жената,знаете ли колко е лошо да си злояд и все да подбираш какво да ядеш ooooh!
Виж целия пост
# 344
мен първия път единия фоликул се беше пукнал веднага сле овитрела, втория между прегледа сутринта и пункцията и от тогава доки не рискува нито с преглед нито с други екстри.

да ви се оплача как се минах, ходихме на суши, ама аз не обичам и ядох някакви салати цезар, кнедели, ама тоя път не бяха хубави, даже ми ги сервираха като претоплени втори път, ама нали съм с розовите очила се напих с кола та сега се търкалям като кенче
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия