Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
Какво е менюто на една от участничките във форума?
Как участниците реагират на децата и бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са препоръките за хранене по време на бременност?
Препоръките за хранене по време на бременност включват консумация на зеленчуци, плодове, ядки и мед, като се избягва прекомерната употреба на тестени изделия. Важно е да се консумират повече зеленолистни зеленчуци, плодове, ядки и мед и да се избягва прекомерната употреба на тестени изделия. Също така е препоръчително да се избягва прекомерната консумация на бира и цигари, както и внимателното използване на алкохол и никотин.
-
Какво е менюто на една от участничките във форума?
Една от участничките споделя, че храненето и яденето са част от нейния режим. Тя включва макарони, кускус, леща, ориз, боб, грах, картофи, пици, торти и други нездравословни храни само при едно хранене. Освен това тя консумира поне два плода на ден и предимно салати. Тя предпочита постни ястия/супички с месо като акцент върху телешко, кайма и риба. Тя също така споделя обичайното си дневно меню и какво яде на нишестен или празничен ден.
-
Как участниците реагират на децата и бременността?
-
Какви са мненията на участниците относно лечението и здравословното състояние?
-
Какви са мненията на участниците относно домакинството и разпределението на домакинските задължения?

направо минингит пред хладилника хванах,не стига че съм вече +6 кг ами и не мога да се спра 
Сега съм се ограничила до пудричка и оформяне на косата ( без много гримове , лакове на ноктите , боядисване , токчета и т.н. ) - на моменти ме гони такава носталгия по гизденето .... Но като родя ще наваксам ... Сега ме е страх и гледам да съм максимално близо до естествентото и без токчета - да не се търкулна някъде .... Не ми е такъв тормоз 9 месеца да жертвам суетата в името на бебо ....
като ми каза док.аз викам ММММ.Така си исках момиче много,ама какво да се прави ген!И незнам коя от вас беше разказвала че й се видяло много грозничко... и аз така такова едно като извънземно беше,душичката си бъркаше в носа

