Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 34

  • 53 134
  • 757
# 705
Според мен трябва да правите супер много снимки докато си намерите правилната поза така да се каже. Аз в началото правех приблизително по 50-100 снимки от които не повече от 2-3 ставаха супер. Пробвайте различни мимики, с усмивки, без, гледане на страни, нагоре, надолу....както се сетите.
Както казват и професионалните фотографи....флиртувайте с камерата Grinning

много точно казано - и аз минах през периода с многото снимки, докато си намеря как точно  Blush



и при мен, като при Адри - фронтално не се вижда много  Mr. Green



МисНели   bouquet благодаря  Heart Eyes
Виж целия пост
# 706
Да, аз правя по 30-40 снимки и затова накрая се харесвам на 15, което е лошо. Странното е, че има доста близки една друга понякога и ми е трудно да реша коя да оставя и коя да изтрия.
А и не знам кои да пусна тук. Mr. Green
Днес умувах дали да излезна с едно оранжево червило от мостричките La Ravissante, но не го сложих. Сега обаче се реших и преди да сваля грима се намацах набързо. Не е лошо, но ми е малко странен цвета и на живо сякаш е по-ярък, а на снимките изглежда убит. Подсилих сенките, че леко бяха поизбледнели и беше грешка, че стана прекалено. Не мога да реша дали си пасват цветовете на очите и устните. newsm78

http://img11.imageshack.us/img11/134/1803201324521.jpg

Ееее, Адри откъде го извади този клепач? На снимките изглеждаш с перфектен.  Stop
Виж целия пост
# 707
Адри, благодаря за нагледния пример....  bouquet
Аз и сега правя по много снимки, но не съм много доволна.
Жаки права си, трябват повече тренировки Peace
Виж целия пост
# 708
Ма*му му, защо не съм с кафеви очи и да мога да нося сини сенки без притеснение. Всеки ден щях да съм с такива.  ooooh!


Кой каквото си няма.  Laughing
На сините очи и една спирала  стига, за да подчертае красотата им.  Heart Eyes
Ивче, мисля че сивкаво синьото е твоя нюанс, за да не се губи цвета .
Виж целия пост
# 709
За да може да се види нещо от моя грим окото трябва да ми е затворено и това си е. Както и да го въртя, каквото и да го правя



Ивче нищо им няма на сините очи и синия грим. Тюрсех да си намеря стара снимка от 2005 - 2006 г. със син грим, обаче намерих тазгодишна. Аз си се харесвам, въпреки, че очите ми не "светят".

Виж целия пост
# 710
Прави си Краси, кой каквото си няма. Едно време като бях с чуплива коса исках права, сега пък обратното. Laughing За сивосиния цвят си права обаче.  Hug

Ваня, добре ти стои това. Както казваш обаче не светят очите. Laughing
Виж целия пост
# 711
adi Revlon sweet tart  и отгоре някакъв глос  Embarassed
Виж целия пост
# 712
Ееее, Адри откъде го извади този клепач? На снимките изглеждаш с перфектен.  Stop

 Joy Ивче, това е моето око без грим и снимано от въпросния кофти ъгъл. Не е да съм изнамерила някой гаден зъркел от нета  Joy
Виж целия пост
# 713
Ееее, Адри откъде го извади този клепач? На снимките изглеждаш с перфектен.  Stop

 Joy Ивче, това е моето око без грим и снимано от въпросния кофти ъгъл. Не е да съм изнамерила някой гаден зъркел от нета  Joy

 hahaha Значи не съм единствената, ама пак при теб изглеждат по-добре нещата. При мен все нещо куца. doh

Този грим ми хареса и очудващо не се губи цвета на очите или поне на мен така ми се струва.



Скрит текст:
Виж целия пост
# 714
Много добре изглежда лятната колекция на Артдеко  Whistling

Адри, огромна разлика има при снимките ти спрямо ъгълът на заснемане. Ще се пробвам и аз да снимам по описания начин, защото и при мен клепачът е  паднал и трябва да затворя очи, за да се види нещо.
Виж целия пост
# 715
Какви мигли, какво нещо Crazy



Скрит текст:

Ах, ето такива устни розови искам  Heart Eyes

Виж целия пост
# 716
Аз пък искам такова и засега не съм открила Sad
Виж целия пост
# 717
Aко ти се дават малко повечко пари, MAC Neon Orange е много подобно червило.



Morange също
Скрит текст:
Виж целия пост
# 718
Сенките на Fyrinnae са прекрасни просто. Нанасят се мазно и плътно. Малко плашещо пигментирани са (за мен са пигменти, а не сенки) и ми идват доста тъмни за през деня тези, които имам. Сега мисля да огледам по-светлите нюанси

Горещо препоръчвам Rapunzel Had Extensions - не мога да го опиша този цвят, нещо хем розово, хем прасковено, има и зластисти отблясъци, на окото е уникално красиво и може да се съчетае с всякакви цветове.  Peace
Виж целия пост
# 719
Добро утро Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия