Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 34

  • 53 133
  • 757
# 600
Ивче, веднага кажи кой е моливът!! Или аз съм изпуснала? (ако си казвала преди) Този цвят на очната линия е уникален! Аз така се вдъхнових от мацката в блога, че възнамерявам утре да я копирам с някое от гримчетата  Crazy
Ел, много е красиво  Heart Eyes
Лошка  Heart Eyes Heart Eyes
Малви, страшно добре ти стои. Много нежно  Hug

Момичета, благодаря за съветите при контурирането. Трябва да си взема някакви продукти, по-подходящи за целта . Аз днес сложих само ББ, бронзираща пудра и хайлайт и за първи път успях да направя така, че лицето ми да не изглежда плоско, а по-триизмерно (страшно обяснение дадох  Mr. Green )
Тамар, клипчето е много полезно   bouquet
Виж целия пост
# 601
Avon Supershock в цвят Aqua pop Peace
Виж целия пост
# 602
Тази дама със зеленото червило е страхотна и това, което забелязах е, че цвета на очната линия страшно ми прилича на молива, над който умувам. Усещам накъде отиват нещата. Mr. Green
Ша слушаш ти кака си  Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 603
Ел, прекрасна както винаги   bouquet
Както и Ивето, Малви, Епона и Лошка !!!
За контуриране съм си взела една палитра коректори от този тип , но кога ще я изпробвам нямам идея  ooooh!
Виж целия пост
# 604
Тази дама със зеленото червило е страхотна и това, което забелязах е, че цвета на очната линия страшно ми прилича на молива, над който умувам. Усещам накъде отиват нещата. Mr. Green
Ша слушаш ти кака си  Mr. Green Peace

 newsm10 newsm03 Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 605
Ел, Малвинка, Ивче, Лошка.............. страхотни гримчета момичета
Виж целия пост
# 606
Много ми харесва с този грим Heart Eyes




искам такива миглиииии Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Виж целия пост
# 607
Никол е уникална, гледах я в доста клипчета като ментор в Британския Х Фактор и нямаше грим, който да не й отива - тъмно, светло, ярко.... но то на хубав човек, всичко изглежда  Heart Eyes
Виж целия пост
# 608
WomanBerry, tany3dj, lepidopteria  Hug
Виж целия пост
# 609
Oще контуриране! Много е смешно като се започне, но крайният резултат е супер

Виж целия пост
# 610
редовно ви следя и скоро ще пробвам нещо разли4но,засега се гримирам по този начин
Виж целия пост
# 611
Хоп и от мен един грим. Този път не съм едитвала снимката и затова моля да извините косматото ми чело  Laughing



Продукти:
База за сенки на Urban Decay
Сенки трио Deborah Milano №1
Спирала MaxFactor Clup Defy
Молив Golden Rose Kohl Kajal
Виж целия пост
# 612
Адри, твоите гримове винаги са впечатляващи. Какво използва за този?
Виж целия пост
# 613
Хоп и от мен един грим. Този път не съм едитвала снимката и затова моля да извините косматото ми чело  Laughing


Обожавам такъв грим!  Crazy
Виж целия пост
# 614
Епона, допълних продуктите в горния пост   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия