Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 57 063
  • 745
# 150
Добро утро!

При нас зора е голям както обикновено, но не мога без вас, признавам си  Hug

Мерка, прочетеното леко ме притесни, но съм сигурна, че ще намерите път един към друг. Hug

Калина също е от ревящите. Ми дразня се и аз, щото става особено като бързаме най- много. Ама детска му работа, гледам да не се ядосвам...

По въпроса за почивките - не мисля още. Т.е. знам, че отиваме там, където бяхме миналата година - на Вонеща вода. Толкова добре изкарахме, че ще им се доверя и аз. А и беше най-евтината ни почивка  Mr. Green

Снимки май няма да смогна да кача до дедлайна, така да се каже, но не се отказвам  Laughing

Хубав ден Simple Smile
Виж целия пост
# 151
Хайде, да почерпя тук и да се похваля, в случай че някой още не е разбрал, дето си имаме скарлатина вкъщи:



Ягодки, тематично  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Слънчи, не се предавай. В крайна сметка ще дадем каквото имаме. Аз все се надявам да успея да щракна още някое фото преди дедлайна.

Освен да го екстенднат малко пък, не е чак толкова лоша идея. Twisted Evil
Виж целия пост
# 152
Добрютро!
Балеринке, честита книжка!  bouquet
Не се ядосвай на детето. Дет' вика Слънчи – детска му работа, всички го правят. Mr. Green
Мяуче, честита ви скарлатина пък на вас. Crazy

Освен да го екстенднат малко пък, не е чак толкова лоша идея. Twisted Evil
Не става. Naughty
Имахте повече от месец, все ще намерите 10 минути, пък. Crossing Arms
Виж целия пост
# 153
Сетих се да отчета актуалните мерки на Стас - 102см - 16кг !

Снимки ли трябват за нещо  Flutter ? Да не изтърва нЕкоя промоция  Crazy ?

Мяуска, кой е награден със скарлатина , Люсил ? Бърже да и минава  Praynig !

Някой да ми хвърли едни карти, боб  Whistling, и да ми предрече светло бъдеще , хубави моменти и тнт , чеееее... иначе не отговарям ! Моля  Flutter !
Виж целия пост
# 154
Здравейте,
аз да помрънкам малко,утре уж ще си пътуваме до Русе двамата с Марти, с едно приятелско семейство и преди час дъщеричката им започнала да повръща Confused И не се знае дали ще тръгват,а аз няма от къде да си купя билет за автобуса(че в наше село  събота и неделя не работи касата на ивкони),ако се наложи Tired
За мерките 98см и 16кг
Стар,Котето ще прави колаж на децата,в албумчето ще се ориентираш къде да качиш снимка на Стас,по възможност по-паспортен вид Peace
Виж целия пост
# 155
Сетих се да отчета актуалните мерки на Стас - 102см - 16кг !
Я, той манекен, точно с мерките на Люся.

Калина се разболя от скарлатина... първоначално.

Ноооо най-прясната новина (снощна) е, че (май) и Людка е заразена. Не мога да го твърдя със сигурност, ама всичко сочи натам. И понеже искам да се почва лечението максимално бързо, май ще я заведа на спешен кабинет, колкото и да мъ помръзва. Или пък да се консултирам с лъвювата рода, уж за по-лесно?! Crossing Arms

Като се оправят моите, щи фърлА един боб (или ени карти), Стеле, и щи вещая само благинки. Ся съм го закършила отсекъде и няма да ми е добра прогнозата, или пък няма да е достоверна - щъ излъжа нещо без да искам. #Silly

Пууу, Малвинке, мнол клаустрофобично чувството да си закотвен на село и да нема мърдане (при положение, че искаш да се прибереш, де, не по принцип). Дано намерите транспорт!
Виж целия пост
# 156


Ей, я по-ведро!  Naughty

Мяуче, консулт по-добре със свекърите, отколкото на спешен кабинет. Поне според мен.  Peace Бързо да се почва и да се приключва с лечението и на двете!  Hug И докато седиш пре компютъра, качи някоя от 1873298-те чудесни снимки на ЛюскатаFlutter

Малвинка, горе главата! Един телефон на автобусната фирма да ги питаш дали може да си резервираш по телефона билет, пък да го платиш на място. И да не стане нищо, хич не съжалявай! Нагушкай го сладкия блондин!  Heart Eyes

Стар, дишай дълбоко, повече спокойствие и ей го де е светлото бъдеще, чака те!  Crazy

Ревящите деца да се стягат, майките им да го карат по-спокойно и всичко ще е наред!  Hug

Излизаме след малко с дружката. А ето любимия ѝ напоследък окоп с подръчни средства - цък. Mr. Green
Виж целия пост
# 157
Добро утро Hug


Мяуче бързо минаване на пъпките Hug
Виж целия пост
# 158
Добро утро!
Приключихте ли с качването на снимките? Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Здравейте!

Хайде и аз да помрънкам, докато са ми останали свободни 5 минути Sad

Както изкарахме цяла зима без боледуване, сега си имаме 3 в 1 - отит, ангина и конюнктивит, направо ще откача. Ясно е, че без АБ няма да минем, но докторката е казала да и взема и някакъв пробиотик ( освен всичко което е предписала) та аз да попитам какво бихте ми препоръчали ( мъжа ми не се е сетил изобщо да пита лекарката  Rolling Eyes)

Покрай лудницата на работа, където нямам и ФБ вече, в къщи пък нямам комп (на ремонт е) съм изпуснала всички клюки, РД и именни дни, за което ще ме извините.

На всички които са имали повод да празнуват честито  Heart Eyes  bouquet, а на всички болнички бързо оздравяване  Hug ( прочетох за Калина, дано поне на Люската и се размине, но ако се е заразила, поне да минава и заминава по-скоро)

Снимка не съм качвала, но ... както вече казах комп-а ми е на ремонт, надявам се тия дни да си го получа. Разбира се, не е нужно да ме чакате за колажа, ще се радваме на дечицата с фотоси Simple Smile И без това не съм от най-редовните пишещи тук  Embarassed
Виж целия пост
# 160
tanya_g, биогайа на таблети давам аз Simple Smile Как сте? Леле, че ме зарадва с едно изречение Simple Smile Пиши по-честичко  Hug
Виж целия пост
# 161
Ла вида, не съм забравила нито една от вас, но последните месеци не знам на кой свят съм, а и покрай 100-ната ми смяна и на телефони съм затрила всички номера за н-ти път  Heart Eyes

Оня ден бяхме в южния и исках да ти звънна, но уви... пусни един тел. на лични  Praynig

За биогаята и аз си мислех същото, но чаках все пак мнение, благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 162
ДД!  Grinning


Балеринке, приеми моите най-сърдечни пожелания за успех!   bouquet


Бързо да оздравяват всички болни!
Мяу, ся па скарлатаниа, ужас!  Hug
ТанчеГ, и Боби е с конюктивит, съответно си е вкъщи, личната каза, че по няколко такива деца на ден има през последните дни, явно е всеобща зараза!

Мерка, дано се поуспокоиш и да намериш баланса за да си щастлива!  Hug


Да ви питам за нещо, което ме притеснява и малко ме ядосва вече - в началото на учебната година урината на Макси започна да намирисва силно на амоняк сякаш. Водих го на лекар, каза, че вероятно не му дават вода в градината, да си го оводняваме вкъщи и да видим какво ще стане. За всеки случай му пуснахме една стерилна урина и излезе чиста. за месец миризмата изчезна без да правим нищо.
От няколко дни пак същата работа, давам му вода да пие веднага след градина - не бил жаден. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 163
Добра вечер, дами   bouquet!

Коте  Hug, качих две личица Дейкини за колажа, благодарско за ентусиазЪмЪТ!

Никич, идея си нямам за какво иде реч, надявам се да е безпроблемно и мине като предния път!

Танче, дано леко ви се размине, макар 3 в 1 във вашия случай, си е тегаво...

Мяуче, поглеждам аз фейса и съм наясно със вашата ситуация, още повече ме кефи твоето спокойствие...

На мен нервите са ми на предела, но се държа...

Целувки от нас, засега
Виж целия пост
# 164
Добро ви утро!


Воала:
Скрит текст:
Още може да се добави някой позакъснял (до края на седмицата). Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия