Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 57 063
  • 745
# 165
Добро утро!  Hug

Коте, благодаря за кафето (шоколада го преотстъпвам на по-нуждаещите се Crazy) и за усилията по колажа!  Flutter Мнол са готини мъниците.  Heart Eyes

Надявам се всички болни да оздравяват вече, много криво ми става да прочета за болести.  Sad

Днес работата е пак много, но за сметка на това разнообразна - турне из институциите.  bowuu

Довечера ако всичко е наред сме на концерт ей тук - цък.

Приятен ви ден, дами!
Виж целия пост
# 166
коте, страхотно! кафето, колажа и възможността някои други като Мяу например да се включат Simple Smile
Юхуу, приятно довечера, звучи страхотно!
Виж целия пост
# 167
Коте, страхотен колаж, благодаря ти! Дано се дозапълни до края на седмицата, ще е хубаво да видим възможно най-много февруарски сладурчета.
Танче  Hug да се оправя бързо Андреа
Ника, забелязала съм същото и при Борил. Ходи ли на ясла и ми мирише, ммк му! Винаги вземам шише с вода, като го взема, за да започва да пие. Разбирам има деца с памперси и т.н., но той пък си казва най-прилежно и ако го пускаха свободно в помещението щеше и сам да се оправи съвсем лесно, но уви! Confused Юни месец започва в детската градина до нас дано приключи това нещо...какви са тези издевателства, не разбирам, въпреки, че ми е ясна логиката им.
Юху, приятно прекарване, да разкажеш после.
Виж целия пост
# 168
Привет-мривет!

Колажът е страхотен!! Heart Eyes Аз просто не знам какво да добавя. Може и да ми хрумне нещо (до края на седмицата). Twisted Evil

Иначе вече сме добре всички. Долекуваме се и мисля с това да се затвори и последната страница на боледуванията тази (учебна, а защо не и календарна) година.

Скарлатината не е нищо особено, еле па като я изкарат децата без обрив, че и без температура, както Л. (тоест във вариант стрептококова ангина).

Е, погледнато отстрани е лесно (изключая безсънните нощи), ама като ме сграби и мене за гърлото гнусния бАктер, разбрах смисъла на поговорката за чуждия гръб и стоте тояги. Laughing

Както си поддържах високия дух, така вчера сериозно бях решила, че ще се мре (е, не съвсем сирьозно, знаете ме Mr. Green). Няма такъв гърлобол!! Все ме е боляло от настинка, ама тва е несравнимо. При преглъщане (и то - парадоксално - най-вече на течности) се усещаХ все едно, че си пасирам гърлото на високи обороти.

Иначе нищо друго, нито Т, нито сАпол, обаче едното гърло ме докара до лудост просто. Нима е възможно това?! Нямаше да повярвам, ако някой ми го беше казал преди да го изпитам на свой гръб.

На вс. отгоре се оказах и алергична към пеницилина, та почти се прежалих да отида на лекар. Слава Богу не беше на смяна моя ЛЛ, та свекър ми (пак) ми предписа друго лекарство по телеХона. Имах си известни проблеми при закупуването му, щото GSM рецепти не признават, но се отървах само с лек срам. Crazy

Днес съм вече нов човек. Не че съм се съмнявала, че ще се оправя, въпросът беше как и кога. Бързо се мори иначе гадтЪТ. Ся имам обаче раЛта, имам и други проДлеми за разрешаване и не знам, не знам... ТряА да се стЕгаме.

По въпроса с „амонячната” урина и пиенето на вода: според мен пък има деца, които просто не искат да пият вода (в яслата). Люси е от тях. Както и не ходи по голяма нужда там (както и не се държи толкова свободно, колкото с мен). Нашите учителки точно обратното - бяха се притеснили, че тя не пие водичка и ми се оплакаха (оплакват ми се периодически, защото тя понякога си пие нормално, понякога не). Та, да не би да ги демонизираме излишно?

Но мисълттът ми всъщност беше, че ако е наистина от не-пиене на вода (което не значи автоматично обезводняване), не е драма, защото нужните течности могат да се набавят преди и след яслата. Въпросът е да не е нещо друго, но щом уринната проба е ок, няма за какво да се тревожиш, Никич. Grinning

П.П. Д-р Юхчева, да ти пожелая и аз enlightening experience Wink
Виж целия пост
# 169
Пфу, достатъчно се енлайтнах от посещението си при фирмата за топлинно счетоводство, Топлофикация, ЧЕЗ, в Кадастъра и банката, че напрал светя в момента. Ся имам само да готвя, да се занимавам с Диди, после концерт ииии да не забравяме работата после (за поне два часа).  bowuu
Виж целия пост
# 170
Освен и аз да ти пожелая приятно изкарване на концерта (на мен не ми е по вкуса точно този). Mr. Green
Виж целия пост
# 171
Аз много харесвам българския фолклор, но не ми е чаааак болна страст. Реших да въвеждам Диди малко по малко в шоубизнеса за големи  Sunglasses, щото ми се ходи по концерти по принцип. Това е първият такъв за големи, на който ще ходи - затова реших да е нещо, което ще ѝ хареса 100% (тя само да види носия, фолклорен танц или народен инструмент подивява от кеф  Crazy ). А и е благотворителен, за много хубава кауза.  Blush Мъжът ми даже ще си жертва тренировките довечера.  bowuu
Виж целия пост
# 172
Е, това че един от нас не се вдъхновява от дадено изкуство, не заклеймява изкуството по принцип. Peace

И аз не си падам по български фолклор (с малки изключения). Но обаче (както би казала Люся) съм луд фен на Камен Донев и неговия по-стар спектакъл (Възгледите на един учител за народното творчество). Там освен театър и фолклор, имаше и много хумор - зашеметяващо беше. Crazy

Ходила съм един веднъж (пак по думите на Люска) с лъв ми, и то бяхме в зала едно на НДК, на някой си балкон - та имах усещането, че сме на километри над сцената. Обаче бих отишла поне още 2 пъти.

Ам така, де - три пъти мечка се жени (и 2 пъти се развежда). Laughing
Виж целия пост
# 173
И на мен ми се ходи на тоз спектакъл на Камен Донев, Мяуче.  Rolling Eyes

Иначе хич не коментирам вкусове и страсти, знаете, че съм над тези неща.  bowuu hahaha

Ем пих второ кафе, иначе работата довечера не знам кой ще остане буден да я върши.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 174
Иначе хич не коментирам вкусове и страсти, знаете, че съм над тези неща.  bowuu hahaha
Ти ако щеш коментирай, ама аз се чувствам длъжна да се изкажа, пък. Flutter
Виж целия пост
# 175
Специално за нашия случай не ги демонизирам излишно - даже си харесвам персонала в групичката (едната сестра е майка на мой колега) и си личи, че се грижат добре за детето - вече всичко ми клюкари, но ми казва също, че когато иска вода не му дават и предимно ми се оплаква от лелките, а не от госпожите. Наистина има такава практика, специално при тях, казаха ми го "под сурдинка" така да се каже.
Браво, че е затихнал гърлобола, влизам ти в положение напълно! Както ме е боляло гърло, ме е болял само зъб - място да не си намирам. А иначе, признавам те за пореден път, че си здрав организъм! Hug
Обадиха ми се в 15,30, че Борил е с Т 37,7 и отидох да си го взема. Боли го гърло и Т се качи до 38,6. Ще я видим каква гадост ще се покаже! Що все си мисля, че ще се размине при нас и все ме опровергава случката!  Embarassed
Не съм луда и аз по фолклора, но пък като чуя ми трепва нещо в сърцето, поради причина, че 8 години играх народни танци и ми беше голямо удоволствие. Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Ама много ви се моля – хич не налагам мнение, само споделям такова. Naughty
Нали пожелах аз приятно изкарване. Laughing

Далче, веднага да сваляте температурата! Hug
Виж целия пост
# 177
Добро утро!  Hug


Уф, вчера беше мноооого дълъг ден!  Tired Много добре си изкарахме снощи, благодаря за пожеланията.  Mr. Green Спектакълът си е спектакъл.  bowuu Ние имахме хубави места на партера, Диди беше впечатлена и гледаше с интерес. Звукът беше много силен, на места имаше и резки моменти, но, учудващо за мен, Диди нито се стряскаше, нито се отегчаваше кой знае колко. А цялото нещо продължи повече от 2 часа (освен това имаше и закъснение с половин час  Crossing Arms ). Не знам отде събрах сили да си довърша работата снощи, сънят ми беше крайно недостатъчен и ето ме пак на линия, Диди е разпределена на ясла (здрава засега  Whistling ), аз вече сгънах 2 перални, полага ми се малко време за кафе и ме чака пак готвене ииии работа.  newsm19
Виж целия пост
# 178
 
Балеринке, честита книжка!  bouquet
Не се ядосвай на детето. Дет' вика Слънчи – детска му работа, всички го правят. Mr. Green
Балеринке, приеми моите най-сърдечни пожелания за успех!   bouquet

 Е, благодаря ви, ама ангелите са ми доста слаби. Откога се каня да запия розАви хапчета, та ега смогна да "не се ядосвам" Whistling

 Коте, колажа е СТРА-ХО-ТЕН. То и няма как да е друго с такива прекрасни деца Grinning. Благодаря ти  newsm51 !

 tanya_g  Hug и бързо да минава!

 Ника, щом изследването на урината не показва нищо, значи е както са ти казали- оводнявайте се.  Hug

 Мяуче, това много гадно с твоите преживелици Sad. Мина ли вече?

 И аз препоръчвам горещо Камен Донев на който има желание да ходи по такива представления. Страхотно е  smile3501! Но не в сатиричния театър, където никога няма билети  Close, а в НДК.

 Уффф, аз пак съм с тежки дилеми в моята работа. Задължително ли управленското място е свързано с решаване съдбите на хората от екипа при съкращения?!?!?! ooooh! Thinking Rolling Eyes Tired Sad

 
Виж целия пост
# 179
Васи, аз помислих, че вярвате сляпо на слуховете за яслата, които са най-разнообразни и все негативни. И този е един от тях.

Относно моя гърлобол, не беше като друг път. Все ме е боляло при вирус и настинка, но това беше... несравнимо, изгарящо усещане. Стрептококчето е много силно явно.

Уффф, аз пак съм с тежки дилеми в моята работа. Задължително ли управленското място е свързано с решаване съдбите на хората от екипа при съкращения?!?!?! ooooh! Thinking Rolling Eyes Tired
Май задължително. Но, в крайна сметка, и при съкращенията, както и при всичко останало - нещата могат да станат зверски или човешки. Питай Неви [как го е направила]. hahaha

Благодаря за вниманието. Ние сме добре. Само имам несвършаема раЛта и безсънни нощи, но... ще се справя някакси.  Tired

Успешен ден на всички, аз просто не знам накъде да поема първо, лутам се като къртица.

П.П. Тъй кат гледам, събра се приятна компания за Камен Донев, аре... некой ден... моЗе би.

П.П.2 Юхчева, радвам се, че сте изкарали добре и че си свършила ралтата. Внимавай с доброволното недо(с)пиване, че може да се върне като бумеранг утешния ден (поне при мен така).

П.П.3 Пфуй, аз осъмнах без кафе и без силици да ида до мангазина, че цяла нощ ги завивам и изсеквам тия моичките, после дойде време за антиДиотика... абе ясна е ралтата, ще кафепия виртуално. И може да си спретна един фреш от портокал, ако ми остане време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия