
. Ще чакаме да разказваш
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ ,КОИТО ВЕЧЕ СИ ГУШКАТ БЕБОЦИТЕ
Да са живи и здрави и много да радват мамите и татковците!!!!Аз тази седмица направо се преуморих....Оправих цялата къща,бърсах прозорци,мих,извадих всичко от кухнята и го измих
.Дрехите на бебо са готови-изпрани,изгладени и подредени.Леглото също....Остава само аз да си купя една-две нощници защото се оказа ,че нямам
и бебо има зелена светлина.....Да ви кажа нещо което ме притеснява от вчера.Тъкмо се бях сетила вчера,че по първоначални данни термина ми беше на 18 август
и викам на мъжо ,че вече съм в 9 месец и той вика много бързаш и се смяхме и след час......лелееее корема ми твърд като камък,кръста ме скова,почна да ми се повръща...абе нещо ужасно.До сега не ми се е случвало такова....Изкъпах се,но явно физиономията ми се е променила защото мъжо ме пита има ли нещо.Казах че няма.Легнах си -пак не ми беше добре....Заспала съм и цяла нощ без да се будя-учудващо защото напоследък и това не ми се е случвало...
Тази сутрин ми е същото-кръста ме пристяга доста,корема ми е ту твърд,ту не и чак ме приболява малко.....едва отидох до магазина-цялата плувнах във пот-толкова трудно ми беше ходенето.....Лошо ми е -по скоро некомфортно някакво-незнам как да го обясня точно но честно казано се притеснявам.Мисля че е рано за всякакви родилни дейности но някой ако може да каже какво ми става...?На доктор съм чак във вторник а се притеснявам.РАНО Е ОЩЕ НАЛИ?Даже и ако вече съм в 9 месец-от 18 както беше в началото.Иначе утре влизам в 9 месец ама пак не е ли рано.И това с кръста,корема-дали са от бебо или просто доста много се проуморих тази седмица????
....в добри ръце си, не се притеснявай!
, чакаме да се похвалиш
.
Ехее Цвети
Ако има новини дано скоро да разкажеш....дано всичко мине леко и двамата с бебо да сте добре 
?
?
не знаех че има такава аз подадох за след раждане като вземеш акта за раждане на бебенцето и в месеца в който си подала документите следващия превеждат паричките 250 лева еднократна помощ за първо дете за второ маи е 600 не съм сигурна
Препоръчани теми