?Каква е тази еднократна помощ преди раждане? Аз знаех само за тази, която е за първо дете 290лв мисля, че беше...я ми дай малко повече инфо ако трябва и аз да ходя да подавам
все пак пари от държавата не се изпускат така
?
все пак пари от държавата не се изпускат така

аз мисля да се опитам и тази нощ да заспя по-рано от 2
впрочем да се похваля...снощи спах непробудно
въпреки пълнолунието...ставах само веднъж до тоалетна (като да не повярваш)
та днес се събудих чак в 12 на обяд
аз мисля да се опитам и тази нощ да заспя по-рано от 2
впрочем да се похваля...снощи спах непробудно
въпреки пълнолунието...ставах само веднъж до тоалетна (като да не повярваш)
та днес се събудих чак в 12 на обяд 
чакаме хубавата новина
, Това е един вълнуващ момент когато чуеш бебчо да проплаква за първи път.
! Да е здрава и щастлива
и само хубави моменти да ви носи!
Как се казва малката?
Честито, Цвети! Да ви е жива и здрава малката принцеса и орисана от всички добри феи! Препоръчани теми