
живо и здраво и много да ви радва
. Сигурно това е най-вълнуващото чувство 
Да ви е жива и здрава рожбата и много да ви радва! Много хубаво име сте избрали.
Благодаря момичета !!
. Сега се храним и почти не знам ден или нощ е всичко е едно покрай това малко създание.
дано ви е било полезно да го прочетете

ще съм си вкъщи с дъщеричката и татито.
Аз в неделя вечерта посетих болницата.Много ме болеше кръста,корема,имах контракций и то доста силни....Лекарят ме прегледа и каза че доста ми е рано за раждане.Изписа ми магнерот и нош па и каза само почивка.Каза че имам доста силни контракций но трябва да ги спрем поне за още 10-на дни
.Биха ми и инжекция
и ме прати да си ходя с изричното предупреждение повече почивка и лежане.И сега само това првя.А днес съм на ЖК от 15 часа...Мъжо толкова се притесни че сега не ми дава да мръдна от леглото и през един час ми звъни да ме пита как съм
Каза ми много сериозно че просто от тук докато не се появи бебчо да забравя чистете,гладене и всичко.Само да съм лежала ....И аз понеже вчера цял ден лежах и спах...тази нощ до 5 часа гледах телевизия
Сега да видим какво ще кажат и на ЖК днес и честно казано онази вечер се уплаших и за първи път ме хвана шубе от раждането,но пък пак нямам търпение бебока да си го гушкам вече...Лек и спокоен ден от мен!!!
Цвети супер, вече сигурно си си вкъщи, много се радвам за теб и бебка
Живи и здрави и всичко най-най 
та и тя ми каза, че се получава същото и с нейното коремче...и че доктора й казал, че било нормално при движение на бебо... дано всичко да е наред, аз се бях стресирала да не са контракции....че нали в 5 месец имах някакви такива проблеми и ме изкараха с чувствителна матка....та стреса беше малко голям....но...днес всичко е спокойно...Препоръчани теми