БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 107

  • 88 325
  • 727
# 630
Честит имен ден, Албена! С пожелания за много здраве, щастие и усмивки   bouquet
Реа, много харесах яйцата ти с тази органза. В интернет има ли някъде такава, защото при нас не съм срещала с ластик?
Виж целия пост
# 631
Хриси, не знам в нета къде ги продават, аз ги купувам от магазин във Варна и цената е 0,75ле на метър. Предполагам, че има на едно др място малко по евтина, но ми беше твърде далеч и не ходих до там.
Ако искаш мога да ти взема някакъв цвят/цветове и да ти пратя утре?
Виж целия пост
# 632
Реа, благодаря ти за предложението, но не искам да те притеснявам  Hug
Виж целия пост
# 633
Зори, дамата е чудна!
Аз имам един проблем. Изкарах си схемата на иконата от ПМ, обаче излиза много ситно. Как да я увелича!? Инсталирах ПДФ принтер, същата работа става. Колкото и да увеличавам процентите схемата си излиза ситна ... съсипия е, честно ... едва следя знаците ...  Sad
Виж целия пост
# 634
Зори, дамата е чудна!
Аз имам един проблем. Изкарах си схемата на иконата от ПМ, обаче излиза много ситно. Как да я увелича!? Инсталирах ПДФ принтер, същата работа става. Колкото и да увеличавам процентите схемата си излиза ситна ... съсипия е, честно ... едва следя знаците ...  Sad

Пиша по спомен, че днес го правих.
Меню file -> page setup -> трябваше да се сложи една цифра около 10 или 11, но сега точно не мога да те ориентирам точно къде, защото работя по спомен.  Embarassed В къщи нямам РМ.
Ако имаш цифра в това меню над 11 би следвало да ти излизат много ситни, а ако е под 10 - да ти излизат много едри.
За да не съсипваш листовете първо дай на print preview  и ще видиш как ще ти излезе при принтирането.
Дано съм обяснила добре, а пък ако си ме разбрала... Mr. Green
Виж целия пост
# 635
Зори, дамата е чудна!
Аз имам един проблем. Изкарах си схемата на иконата от ПМ, обаче излиза много ситно. Как да я увелича!? Инсталирах ПДФ принтер, същата работа става. Колкото и да увеличавам процентите схемата си излиза ситна ... съсипия е, честно ... едва следя знаците ...  Sad

Пиша по спомен, че днес го правих.
Меню file -> page setup -> трябваше да се сложи една цифра около 10 или 11, но сега точно не мога да те ориентирам точно къде, защото работя по спомен.  Embarassed В къщи нямам РМ.
Ако имаш цифра в това меню над 11 би следвало да ти излизат много ситни, а ако е под 10 - да ти излизат много едри.
За да не съсипваш листовете първо дай на print preview  и ще видиш как ще ти излезе при принтирането.
Дано съм обяснила добре, а пък ако си ме разбрала... Mr. Green
Ще трябва да те черпяяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!!!!!!! На 9 е чудно!   bouquet  Hug  Heart Eyes Благодаря!
Виж целия пост
# 636
Зори, дамата е чудна!
Аз имам един проблем. Изкарах си схемата на иконата от ПМ, обаче излиза много ситно. Как да я увелича!? Инсталирах ПДФ принтер, същата работа става. Колкото и да увеличавам процентите схемата си излиза ситна ... съсипия е, честно ... едва следя знаците ...  Sad
А мога ли да попитам, какъв е тоя ПДФ принтер и от къде мога да си го изтегля?
Виж целия пост
# 637
http://www.bullzip.com/products/pdf/info.php
От тук го дръпнах. В момента на изпринтването ти преобразува файловете в ПДФ формат. Удобен е много.  Peace
Виж целия пост
# 638
 Това  са последните ми картички.      ,,
Виж целия пост
# 639
http://www.bullzip.com/products/pdf/info.php
От тук го дръпнах. В момента на изпринтването ти преобразува файловете в ПДФ формат. Удобен е много.  Peace
Мерси много!
Виж целия пост
# 640
Аз не че шия много в последно време, но до понеделник се отдавам на релакс и игла няма да пипна. Заминаваме със съпружеското тяло за Рибарица, а вие творете, че като се върна да има на какво да се наслаждавам-  очаквам готови лалетата на didida  и пейзажа на krk_kr. Хубави почивни дни за вас и за нас.
Виж целия пост
# 641
Роси приятна почивка. Забавлявайте се Peace Как ти завиждам... Mr. Green Laughing  от доста време ние не сме ходилидн никъде  Confused
Liliq Vasileva много са ти хубави картичките Hug
zori_man ти кои густав климтчета Laughing  си избра?
Виж целия пост
# 642
Liliq Vasileva , много свежарски картички - вдъхват много настроение  Peace

Виж целия пост
# 643
Здравейте, поздравления за всички красоти които показвате. Аз търся схемата на този гоблен, която съм убедена че е някъде в къщи измежду хилядите схеми, които колекционирам и един прекрасен ден ще ушия, но не мога да я намеря. Обещала съм я на приятелка, която купува конци вече, а аз не мога да намеря схемата Embarassed



Много благодаря!
Да се допълня - ключа го имам.
Дръпни ги от тук http://parasolka.org/%D1%81%D1%85%D0%B5%D0%BC%D1%8B/dimensions-p … -and-delphiniums/ имаги в РМ и графика или от тук http://gallery.ru/watch?a=GV9-dRZC#feature=mainlist
Виж целия пост
# 644
Роси приятна почивка. Забавлявайте се Peace Как ти завиждам... Mr. Green Laughing  от доста време ние не сме ходилидн никъде  Confused
Liliq Vasileva много са ти хубави картичките Hug
zori_man ти кои густав климтчета Laughing  си избра?

Ще започна с петте целувки, мъничките. Свалих си схема и на един голям, ама той е с ужасно много конци. Ще видя дали е на флашката и ще ти го покажа след малко, ако не е - довечера.
Този е http://zoriman.snimka.bg/daily/shemi.670927.30031832 - 61 цвята. Ако си купя всички конци, или почти всички, защото някои може и да ги имам - излиза, че е по-добре да открия  и купя комплектован.

Първо обаче да взема да направя няколко яйчица и по този повод да ви питам - гледам, гледам схемите на сладурите пилета, които качи ИнаТ, разпечатах ги даже. Чудя се обаче, като ги ушия на 14-ка няма ли да са много големи. Имам парчета неразграфена 22. Ако ги боцна на нея с гобленов бод, а? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия