ПЛЕВЕН 153

  • 87 054
  • 742
# 105
Честито на рожденничката!   bouquet Grinning

http://offnews.bg/index.php/177507/ednokratna-pomosht-ot-50-leva … 1-i-2-godini-shte
Виж целия пост
# 106
Благодаря  Simple Smile
 Аз няма да се възползвам от тази помощ от 50 лв.Спестявам 50 лв. на държавата,съвестен гражданин ли съм ?
Виж целия пост
# 107
Благодаря  Simple Smile
 Аз няма да се възползвам от тази помощ от 50 лв.Спестявам 50 лв. на държавата,съвестен гражданин ли съм ?

Еееми, ти си на "голямото майчинство", какво се оплаквашшшшшшш? Laughing Laughing Shocked Crazy
Виж целия пост
# 108
Честит рожден ден на Мира! Слънчева, здрава и засмяна да е! Весел празник, Ди!  bouquet
Виж целия пост
# 109
Честит празник на порасналото момиче! Да расте здрава и много щастлива! Heart Eyes
Ди, весел празник и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 110
Честит празник и от мен!. ))))

Уммм да, този след обед като чух, че отново няма да дадат на всички майки така спряганите 50лв. добавка....и ми стана много гнусно.
Отново поредното разделение по доходи и т.н. простотии от сорта.
Крайно време е наистина за един сериозен протест, но както и до сега, единици ще са протестиращите, а ползата никаква....
За мен лично това е поредната подигравка с хората...
Виж целия пост
# 111
Ди, честит празник! Да е здрава и усмихната!   bouquet

Дали лекар за детето се избира така както начален учител за същото това отроче? Имам чувството, че и родословните им дървета на тези учители, ако се наложи, ще се проучат. Добре, че не съм на тяхно място  Laughing Разсъждавам си само... Crazy
Виж целия пост
# 112
Ди, честита рожденичка! Да ти е жива и здрава и само радост да ви носи!

Дикси, не знам за лекар, но учителя, особено първия, наистина е много важен. За съжаление качествените такива в системата вече са малко. А първия учител играе голяма роля във формиране на отношението към ученето. За жалост някои неща аз ги научих по трудния начин, още се борим с някои последици. Sad
Виж целия пост
# 113
Така е, Кати. Напълно съм съгласна. Което обаче не пречи да се чувствам неловко в ролята си на детектив. И тогава се замислих за избора на лекар...и така  Laughing
Виж целия пост
# 114
Ами аз лично и лекарката съм я избирала по препоръка и благодарение на Тес съм много доволна - вече пета година сме при нея и съм се убедила, че е добър избор, така че няма лошо в разпитването и търсенето на информация. А и в крайна сметка това е мотив за самите учители и лекари - това са важни професии и е важно на кого поверяваме бъдещето на децата си. Аз също търсих препоръка за учител, но обстоятелствата се стекоха така, че нямах избор в крайна сметка. Лошото е, че при нас още от предучилищната ни заложиха някои проблеми, а там е по-трудна смяната на учител, в първи клас се понатрупа напрежение и да не влизам в подробности, но наистина смятам за важно - не толкова на какво ще го научи, а какво отношение към ученето и знанията ще формира учителя. Тъй че проучвай спокойно и дано имате късмет да попаднете на истински Учител.
Виж целия пост
# 115
Аз съм от Ловеч, но ме интересува добър гинеколог в Плевен, който да работи със НЗОК . Благодаря предварително и се извинявам ,че ви досаждам в темата
Виж целия пост
# 116
Здравейте момичета, имам нужда от консултация с логопед за моето момиченце. Случайно да можете да препоръчате такъв в Плевен? Благодаря.
Виж целия пост
# 117
Благодаря от името на рожденичката  Simple Smile
  За избора на лекар и учител - при лекар я си завел детето,я - не , ама при учител ще е всеки ден в продължение на 4 години.Пък и като ги гледам напоследък - ходят пияни на работа,проповядват разни фанатични идеи,не знаеш на кого си оставяш детето  ooooh!  Може ли да се избира учител?
  Гинеколог - аз съм доволна от Вася Георгиева,работи със ЗК.
  Логопед - знам,че в градината на дъщеря ми имат,но идея си нямам какъв е.
Виж целия пост
# 118
Аз пък днес по този повод си мислех, че наистина като социална помощ е хубаво да се дадат повече пари на майките с ниски доходи, отколкото да се дадат на всички по 20 лв. или по 50 лв. Защото ако за някой 50 лв. са джобни пари, за друг са пари за половин месец Sad Друг е въпроса,че прагът от 350 лв. е много нисък според мен. Но наистина не мислите ли, че ще обидно за човек с доходи по няколко хиляди да иде да се нареди за 50 лв.  И това не са парите на държавата, а нашите пари. Друг е върпоса доколко вярваме, че те се разпределят правилно и не изтичат по пътя си към нуждаещите се и в нечии други джобчета Sad
Дикси, нищо не казваш за резултатите от разследването Simple Smile Аз дотук съм се насочила към една учителка, но какво от това Sad Нали не може да избираш учител. Ако имаме късмет да сме при нея - добре, ако не - дано да имат късмет Rolling Eyes
Виж целия пост
# 119
Djina, а ти не познаваш ли хора с високи доходи, които обаче се осигуряват на минималната р.заплата и получават всякакъв вид помощи и др. подобни?
Защото има не един такъв, че чак се и хвалят с това как прецакват държавата едва ли не...
Жалко ни е обществото просто, но това друг въпрос....

Аз сега съм в чудене за предучилищна и къде да я записвам.
Най-удобно ми е в Стоян Заимов но трябва да видя дали тази година ще имат, защото предишната нямаха.
От там нататък се колебая за Музикалното.
В Христо Ботев доколкото разбрах и там няма да има предучилищна, много паралелки имали 1ви клас.

За Единство някои има ли информация, дали ще имат предучилищна и кой учител ще е?
Че ми е на път за офиса и не е проблем всяка сутрин да я карам и прибирам от там Калина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия