ПЛЕВЕН 153

  • 87 039
  • 742
# 90
И аз водих дъщеря си при д-р Кабалан. Не се записва час и не се чака, бебетата са с предимство  Peace
Виж целия пост
# 91
Здравейте и от мен, момичета!

Понеже лятото ще се прибирам до българия и точно тогава ми се пада да захранвам, искам да попитам дали в Плевен има магазин за био зеленчуци и храни?
Виж целия пост
# 92
Някой споменаваше добра детска зъболекарка под хотел Балкан, сещате ли се име и телефон?
Виж целия пост
# 93
Не знам за коя става на въпрос, но аз ще водя Радост на профилактичен при д-р Лалова.

За био магазин не съм сигурна мисля, че видях под Балкан един обаче дали е само за био билкили има и други неща не знам ако искаш утре ще минавам от там и мога да проверя какво има.
Виж целия пост
# 94
Да, ако наистина ти е на път, ще съм много благодарна ако надникнеш!   bouquet

Виж целия пост
# 95
Тони, аз хвалех там зъболекарка преди. Габи ходи там от три години - д-р Попова-точно срещу кооператор в уличката към Иван Вазов. Пише д-р Попова там на коопераията, на първия етаж се качваш.
Бенковски 28 се води, тел: 0898685459, мисля че има и стационарен - 802-705. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 96
А аз да попитам: някой ходил ли е на преглед при д-р Минков в МЦ Окулус?
Здравей Simple Smile
Водих при доктор Минков дъщеря ми. Доволна съм - внимателен и любезен човек. Като цяло обслужването в центъра е много добро.

Благодаря ти, Маринче!   bouquet
На мен първоначално малко ми се накара, но съм доволна от прегледа и съветите му! Дъщеря ти на колко години е, не знаех, че работи и с деца!
Виж целия пост
# 97
Тони, аз хвалех там зъболекарка преди. Габи ходи там от три години - д-р Попова-точно срещу кооператор в уличката към Иван Вазов. Пише д-р Попова там на коопераията, на първия етаж се качваш.
Бенковски 28 се води, тел: 0898685459, мисля че има и стационарен - 802-705. Много съм доволна.
Тъй като голямата ми дъщеря я водя от малка по зъболекари и има доста правени зъби... в момент на отпуск на нашата зъболекарка я заведох при гореспоменатата.
Куршум трябва да си лея за уплаха, такъв дзвер груб и арогантен се крие под бялата престилка.
А каква поразия направи на едно зъбче на детето, не ми се говори дори. В резултат на което детето беше няколко месеци с постоянни болки. Как й простих да не я утрепя, не знам.
Нямам по лош опит с лекар/зъболекар в живота си! Sick #Cussing out
Виж целия пост
# 98
А за д-р Заркова имате ли мнение?  Rolling Eyes Някой ходил ли е при нея?
Виж целия пост
# 99
Д-р Заркова преди много години ми е вадила труден за екстракция кътник. Не мога да се оплача.
Виж целия пост
# 100
Аз отново съм в издирване на детски зъболекар...
Ако прави зъби и под упойка (ама то такива екстри в този град няма) ще е направо супер....
Виж целия пост
# 101
Мира, аз два пъти съм водила Вики при д-р Сурджийска. Не е детски зъболекар, но детето е във възторг от нея. Не раздава играчки като някои други. В началото го попита каква упойка иска - с игличка,  пръскаща или с намазване. Той бъзльото си избра да го намажат с едно розово-червено. Mr. Green Освен това беше много впечатлен от пръскащата водичка и разни такива "екстри".  Peace
Виж целия пост
# 102
Спешно ми трябва тел.на сладкарница Дежа вю
Виж целия пост
# 103
087 840 2086 - пробвай този
Виж целия пост
# 104
Tiana,благодаря много,свърши ми работа  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия