ПЛЕВЕН 153

  • 87 054
  • 742
# 300
А самото тържество беше страхотно. Такива хубави деца и как порастнаха. И едни песни и стихчета за отминалото детство, за приятелството..."аз съм с теб, ти си с мен..." и като си стиснали юмруците до сърцата......мъка ви казвам. Душички малки. Ревах като гледах после клиповете насаме.
Знам си, че нещо не съм наред... Rolling Eyes
Явно не си сама...
Аз снощи ревах докато гледахме диска с тържеството. Добре, че Михаела не ме видя Crazy И на мен ми е едно тъжно. Добре, че не съм я взимала аз, когато са им казала да махнат всичко от гардеробчетата, че щях да се изложа  Embarassed
Виж целия пост
# 301
Здравейте, може ли и аз да се присъединя към темата ? И да ви помоля за малко информация , ако знаете ест. Предстой ми раждане август и ходя на косултаций при д-р Г.Иванова - доволна съм от нея и мисля да я избера като екип при раждането. има ли раждали при нея, доволни ли сте Simple Smile
Виж целия пост
# 302

Irena Hristova, добре дошла. )
Въпросната лекарка не съм я чувала обаче. А и за какво ти е избор на екип, по-добре само избор на лекар ако ще си плащаш. Ако става въпрос за Втора база.
Виж целия пост
# 303
да за втора база и все още се чудя дали на късмет или с избор на екип или лекар. А да ви попитам и още нещо,ако може - правили ли сте изседване за синдром на Даун, аз не направих и сега се тревова дали всичко ще е наред, за сега бебчето се развива добре и дано всичко да е наред
Виж целия пост
# 304
да за втора база и все още се чудя дали на късмет или с избор на екип или лекар. А да ви попитам и още нещо,ако може - правили ли сте изседване за синдром на Даун, аз не направих и сега се тревова дали всичко ще е наред, за сега бебчето се развива добре и дано всичко да е наред

Ами не знам, аз и 2та пъти не съм разчитала на късмет. Simple Smile
Аз правих БХС, което си включва и синдром на Даун. Все пак зависи на колко години си.
Виж целия пост
# 305
на 22
Виж целия пост
# 306
Намерен е ключ за лека кола, може би Фолксваген (емблемата е изтрита и не се разбира точно каква марка е) на пейката срещу Арт-центъра в Градската градина. Тел. за връзка:0878297898
Виж целия пост
# 307
А самото тържество беше страхотно. Такива хубави деца и как порастнаха. И едни песни и стихчета за отминалото детство, за приятелството..."аз съм с теб, ти си с мен..." и като си стиснали юмруците до сърцата......мъка ви казвам. Душички малки. Ревах като гледах после клиповете насаме.
Знам си, че нещо не съм наред... Rolling Eyes
Явно не си сама...
Аз снощи ревах докато гледахме диска с тържеството. Добре, че Михаела не ме видя Crazy И на мен ми е едно тъжно. Добре, че не съм я взимала аз, когато са им казала да махнат всичко от гардеробчетата, че щях да се изложа  Embarassed
Кво говорите, аз подсмърчам, като ви чета. Утре ще рева на живо. Наистина ми е мъчно...
Виж целия пост
# 308
След два часа и мен ме чака същото-три пликчета с кърпички съм приготвила.
Миличките те, като гъбки растът бързичко. Не знам, особено като дойде мига да се сбогуват с учителките и с градината и да си опразним гардеробчето,направо от сега ми се плаче.
Да са ни живички и здравички, на есен с песен ще сме....
Виж целия пост
# 309
Здравейте, момичета!
Знаете ли къде утре ще има организирани забавления за дечица - рисуване с тебешири,игри, такива неща?
Виж целия пост
# 310
Здравейте, момичета!
Знаете ли къде утре ще има организирани забавления за дечица - рисуване с тебешири,игри, такива неща?

В Макси център от 11ч, в Диснимания от 17.30ч.
Сигурно и в Градската градина ще има разни забавления.
Виж целия пост
# 311
В 11:00 в Кауфланд  ( до Кайлъка),ще има участие на балетната школа при ч- ще ,,Съгласие,,
Виж целия пост
# 312
След два часа и мен ме чака същото-три пликчета с кърпички съм приготвила.
Миличките те, като гъбки растът бързичко. Не знам, особено като дойде мига да се сбогуват с учителките и с градината и да си опразним гардеробчето,направо от сега ми се плаче.
Да са ни живички и здравички, на есен с песен ще сме....

Евак, къде ще бъде първокласник Габи?
Виж целия пост
# 313
В Стоян Заимов ще го последно.
Виж целия пост
# 314
В Стоян Заимов ще го последно.

ще кажете впечатления после, че догодина мисля да записвам Калина там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия