ПЛЕВЕН 153

  • 87 058
  • 742
# 285
Както казах аз харесвам Subway, но тези в Англия тези тук не съм ги опитвала надявам се да са като техните, също и някой неща на Макдонълдс и Бъргер Кинг основно картофките им. Laughing
Виж целия пост
# 286
Дикси, може и да е от мазнината, не знам....но преди време си бяха хубави. )

А в Плевен силно ме съмнява да дойде която и да е от тези вериги...ще са празни точно след 2-3месеца, при този загиващ град.
Виж целия пост
# 287
Не се знае.Я виж дюнерджийниците и смръдливите пици,които слънцето пече по цял ,ден как си вървят.
Виж целия пост
# 288
Не се знае.Я виж дюнерджийниците и смръдливите пици,които слънцето пече по цял ,ден как си вървят.

Вървят си, защото хората са им свикнали.
И 3пици за 2лв... Laughing Нито КФС, нито Макдоналдс, нито Събуей ще ти предложат такива цени. Simple Smile Пък ти върви обяснявай, че са качествени и т.н.
Виж целия пост
# 289
В Русе имаше Макдоналдс, но го затвориха, защото нямаше достатъчно оборот. Мисля, че никъде това не се е случавало   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 290
Представи си тогава в Плевен какво ще е Simple Smile
Аз лично не харесвам Макдоналдс, другите не съм ги опитвала, но хубавото е, че и децата не ги харесват Simple Smile Като изключим играчките. Последното меню от Макдоналдс го ядох аз - сандвича е ужасен просто. Може на Аладин пиците да са боклук, но поне са вкусни, а това е нещо супер блудкаво.
Виж целия пост
# 291
Аз много обичам пиците! Ясно е, че всички храни от този тип са вредни, но са много вкусни. Чак пък да са смрАдливи...
Виж целия пост
# 292
Не понасям Макдоналдс и не го ям по никакъв повод  Twisted Evil Хич не ми липсва никоя подобна верига, че я няма в Плевен, дано си е все така  Grinning (Само KFC  ме изкушава по принцип, но аз не се давам  Crazy )
Виж целия пост
# 293
Не знам как пък ви харесват пиците на Аладин. Освен ако не се яде току-що извадена от печката, точно след 1час за нищо не става.
Виж целия пост
# 294
Никога не са му били хубави пиците на Аладин или поне не по моя критерий. Имам спомен от миналата или по-миналата година, че бяха смалили парчетата хептен като някви лентички за 3 хапки и повече не съм го посещавала. На Шатрата са доста по-. Има и едни на старата главна за топли закуски пекарна оцветена в синьо, само с маси отвън, не знам чия е, но техните пици са най!
Виж целия пост
# 295
Аз също много обичам пици,но не и тези,които доволно дълго престояват на слънце във витрините на лавките в центъра. Има няколко закусвални,от които мога да си купя.
Докато бях бременна,имах тестер за качеството на закуските - от хубавите не ми тръгваха киселини   Simple Smile
  Феята с тъмносините коси, благодаря за поправката на правописа,не бях обърнала внимание  Wink
  
Виж целия пост
# 296
Тесто и салам. Даже това нещо "салам" върху тях е обидно за салама  Mr. Green

Днес записах Димитърко в първи клас  Crazy
Вълнувам се, но не така приповдигнато, а някак с тъга.
На тържеството за завършването ако не бях заета да снимам, щях да рева като магаре. Но и там не от радост. Тъжно ми беше.
А самото тържество беше страхотно. Такива хубави деца и как порастнаха. И едни песни и стихчета за отминалото детство, за приятелството..."аз съм с теб, ти си с мен..." и като си стиснали юмруците до сърцата......мъка ви казвам. Душички малки. Ревах като гледах после клиповете насаме.
Знам си, че нещо не съм наред... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 297
Като сме на вълна пици- яли ли сте от пицария Пацо. Доставят ги по домовете, доставката е безплатна, пиците са страхотни. Малката им е колкото големите на други места. Първия път като ги поръчахме със сина ми се полакомихме и поръчахме 2 големи- като ни ги донесоха щяхме да паднем, бяха огромни.
И след пиците- времето е страхотно за по бира Simple Smile
Дикси, честит ти първокласник. Тази година май имаме доста в темата.
Виж целия пост
# 298
Като сме на вълна пици- яли ли сте от пицария Пацо. Доставят ги по домовете, доставката е безплатна, пиците са страхотни. Малката им е колкото големите на други места. Първия път като ги поръчахме със сина ми се полакомихме и поръчахме 2 големи- като ни ги донесоха щяхме да паднем, бяха огромни.
И след пиците- времето е страхотно за по бира Simple Smile
Дикси, честит ти първокласник. Тази година май имаме доста в темата.

А къде се намира тази пицария?
Виж целия пост
# 299
marinadi, ако говорим за същото място по Шипка е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия