ПЛЕВЕН 153

  • 87 039
  • 742
# 345
И аз по медицинска справка влизам. Embarassed
Каже те ми, къде правят ЯМР, искам да го платя. Веднага ли става в такъв вариянт, ако не е през здравната каса. Къде е по-добър и по-нов? Много ми е спешно и нямам време да чакам, одобрение вече от здравната каса.

Свети Панталеймон

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=630295
Виж целия пост
# 346
Мира, благодаря ти! Ще звънна да попитам, каква е процедурата.
Виж целия пост
# 347
Втора клинична база, Евак.
064/886707
Според мен, по-добрият вариант  Peace
Виж целия пост
# 348
Дикси, направо записах в панталеймон за утре. Чудех се дали горе или в Панталеймон, но вече записах час за утре на обяд. newsm78
Виж целия пост
# 349
И аз по медицинска справка влизам. Embarassed
Каже те ми, къде правят ЯМР, искам да го платя. Веднага ли става в такъв вариянт, ако не е през здравната каса. Къде е по-добър и по-нов? Много ми е спешно и нямам време да чакам, одобрение вече от здравната каса.
В Свети Панталеймон правят, и мисля че е нов.
Виж целия пост
# 350
В Св. Панталеймон мъжът ми си прави ЯМР в края на март/началото на април. 230 лв. струваше /гръбначен стълб/, доволен е.
Виж целия пост
# 351
220 лв ми казаха и направо утре да отида в 12 ч.
Виж целия пост
# 352
За съжаление и аз ще попитам за отзиви за лекар  Sad Мами имате ли отзиви от доц. Чайка Петрова като детски ендокринолог? Налага се да водя дъщеря ми и от мои близки чувам противоречиви мнения. Незнам дали да се доверя или да търся друг.
Виж целия пост
# 353
За съжаление и аз ще попитам за отзиви за лекар  Sad Мами имате ли отзиви от доц. Чайка Петрова като детски ендокринолог? Налага се да водя дъщеря ми и от мои близки чувам противоречиви мнения. Незнам дали да се доверя или да търся друг.

Не съм я и чувала даже.
Но и аз да се присъединя за мнение за детски ендокринолог, ако изобщо има добър в Плевен.
Може и за възрастни, че искам да си пусна едни изследвания на щитовидната жлеза.
Виж целия пост
# 354
Мами здравейте, нова съм при вас и имам две въпросчета. Първо в Плевен има ли частна детска градина и второ някой има ли някаква информация за Звъчне? Сега моето дете тръгва на есен първа група и нещо ме притесниха, че ни се падали някакви стари и лоши госпожи...Моля пишете, ако нещо знаете!
Виж целия пост
# 355
Мами здравейте, нова съм при вас и имам две въпросчета. Първо в Плевен има ли частна детска градина и второ някой има ли някаква информация за Звъчне? Сега моето дете тръгва на есен първа група и нещо ме притесниха, че ни се падали някакви стари и лоши госпожи...Моля пишете, ако нещо знаете!

Имаше ,но закриха. Не съм наясно по какви причини. Последно моя близка беше намерила адрес в нетни отиде на място,но се ока ,че не съществува вече. За ,,Звънче,, не мога да съм полезна с инфо. Зависи ,кой какво разбира под,,лоши,, и ,,стари,, Grinningмного субективно ми е някак. За дъщеря ми аз съм стара, за бабката в градинката съм момиче Laughing
Виж целия пост
# 356
 А ако са и моми... Mr. Green

Ние тук 1-ви Б в "Иван Вазов" няма ли да се поздравим?  Wink
Половината от класа е от градината, другата от БГ мама. Няма начин да не е най-силният клас това, хахаха  Laughing
Виж целия пост
# 357
Дикси, да разбирам ли ,че в ,Иван Вазов,, са излезли списъците по класове? Много са бързо явно във вашето школо. Simple SmileВ,, Хр. ботев,, ще почакаме поне още един месец ,за да видим крайното формиране на паралелките.
Виж целия пост
# 358
Благодаря. Защото и аз тук намери един адрес на часта детска градина Детски клуб. А по-повод учителките, това бяха думи на едни майки, аз за това питам, някой дали има някаква информация за тях.
Виж целия пост
# 359
Да, да. По паралелки, че и по номера  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия