ПЛЕВЕН 153

  • 87 029
  • 742
# 405
Здравейте момичета.На мен скоро ми предстои да стана майка/в 33г.с съм/и бих искала да ми дадете съвет или мнение за добър педиатър в Плевен

Зависи какви изисквания имаш към него. )
Както и дали държиш да ти е близо, или няма значение местоположението.
За 2ра поликлиника има няколко добри, но там паркинга е само платен, обикновено се чака много дори със записан час.
За 1ва и 3та - имат паркинги към поликлиниката, мога да препоръчам и за там лекари.
Виж целия пост
# 406
Няма значение нито местоположението,нито дали работи само на частно
Виж целия пост
# 407
Няма значение нито местоположението,нито дали работи само на частно

Ами пак си уточни какво точно искаш. ) Ако ще е на частно, тогава си има други лекари които работят, но заплащането пак не ти определя дали ще чакаш, или не. )
А за мястото - с бебе, повярвай ми има значение. Особено в зимните месеци.
Виж целия пост
# 408
Момичета, скоро някоя от вас да е ходила при д- р Диков- мамолог. Търся отзиви и координати. От доста време не съм ходила на преглед .
Виж целия пост
# 409
единственото нещо,което искам е да си разбира от работата
Виж целия пост
# 410
Момичета, скоро някоя от вас да е ходила при д- р Диков- мамолог. Търся отзиви и координати. От доста време не съм ходила на преглед .

Преди седмица ходих за втори път при него на преглед. Чувала съм , че е много добър специалист. За щастие нямам проблеми. Телефонът му е 0888 419 188 и 00879 428 181. Звъни след 14,30 ч. Преглежда с направления. Записванията и прегледите са след 14,30 ч.
Виж целия пост
# 411
Благодаря ! Направление за хирург ли да искам от личната или мамолог(ако има такова) .Преди вземах за хирург, като ходех на такъв преглед. Но от доста време не съм ходила.
Виж целия пост
# 412
Благодаря ! Направление за хирург ли да искам от личната или мамолог(ако има такова) .Преди вземах за хирург, като ходех на такъв преглед. Но от доста време не съм ходила.
За мамолог.
Виж целия пост
# 413
Ще звънна на тези телефони, а след това и на личната.Още веднъж -БЛАГОДАРЯ !
Виж целия пост
# 414
Здравейте момичета.На мен скоро ми предстои да стана майка/в 33г.с съм/и бих искала да ми дадете съвет или мнение за добър педиатър в Плевен

С две ръце ти препоръчвам др.Даниела Иванова.Най-добрия педиатър за мен.И страхотен човек.
Виж целия пост
# 415
единственото нещо,което искам е да си разбира от работата
За това изискване мога да вдигна две ръце за Ралица Бояджиева 2 ДКЦ, 35 кабинет.
Аз съм много доволна от нея, безулсовно я препоръчвам!
За ред почти никога не чакаме, защото тя приема деца и бебета с предимство.  
Но не е от тези, които ходят по адреси.
Успех  Hug
Виж целия пост
# 416
Аз честно казано почти не съм чувала за педиатър, който да ходи по адреси. Или да се вдигне през нощта да дойде да ти види детето.
Сега педиатърката, при която записах Борис прави и домашни посещения.
Виж целия пост
# 417
Привет момичета. Искам да ви попитам знаете ли дали басейните в Плевен вече работят. Интересувам се по-специално от този на ТЕЦ-а и тези на Гривица. И ако някой е ходил сега или пък миналото лято горе-долу какви са цените за възрастни и деца?
Виж целия пост
# 418
Тая тема верно я обърнахме на здравен справочник, но отново имам нужда от информация - търси се  психиатър за възрастни /читав/. Ако знаете и къде приема, още по-добре. Че на мен ми идва идея само за психодиспансера, но не знам към кого да ги насоча. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 419
Кати, д-р Духленски има кабинет в ДКЦ-то до пощата ( първо май беше) и работи със здравната каса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия