Най-приятна и най просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 9

  • 68 692
  • 741
# 15
Мен ужасно ме дразни рекламата на Sweet Things, направо издивявам като я чуя, произношението ме влудява просто и ако не знаех какво рекламират посредством изписването марката(името) на продукта в самата реклама имаше да се чудя какво точно иска да яде, пие и още какво ли не въпросното момченце. Разбирам, че са искали да докарат специфичното произношение при произнасяне марката(името) на продукта, ама нещо хич не им се е получило. Мое мнение, де.
Виж целия пост
# 16
Попаднах на тази реклама-не ми допадна нещо идеята и! Confused
      http://vbox7.com/play:770df3dffa
Виж целия пост
# 17
Как да ти допадне?!?! Ужасна е!
Виж целия пост
# 18
Попаднах на тази реклама-не ми допадна нещо идеята и! Confused
      http://vbox7.com/play:770df3dffa

Eгати тъпотията, честно. Каква е тази реклама Thinking, под заплаха от насилие да купуваш продукта ooooh!. Отврат!
Виж целия пост
# 19
Мен ужасно ме дразни рекламата на Sweet Things, направо издивявам като я чуя, произношението ме влудява просто и ако не знаех какво рекламират посредством изписването марката(името) на продукта в самата реклама имаше да се чудя какво точно иска да яде, пие и още какво ли не въпросното момченце. Разбирам, че са искали да докарат специфичното произношение при произнасяне марката(името) на продукта, ама нещо хич не им се е получило. Мое мнение, де.

А забелязахте ли, че рекламата са я пооправили малко? Малкия в началото не повтаря 3 пъти Суит Финк и досадното 'доооста' присъства само 1 път  Simple Smile
Виж целия пост
# 20
А забелязахте ли, че рекламата са я пооправили малко? Малкия в началото не повтаря 3 пъти Суит Финк и досадното 'доооста' присъства само 1 път  Simple Smile

 Peace

По скоро са я съкратили малко! Преди момиченцето задаваше три въпроса - Какво искаш да ти сготвя?, А, какво ще пиеш? и още един, ама не помня какъв и момченцето три пъти отговаряше едно и също, оф, като се сетя и ... пак издивявам....а и все се чудя продукт за ядене, как ще стане и за пиене, ама нейсе...щото какво ще ядеш - суит "тфинк", оки, ама какво ще пиеш - суит "тфинк", не знам как ще стане...
Виж целия пост
# 21
Попаднах на тази реклама-не ми допадна нещо идеята и! Confused
      http://vbox7.com/play:770df3dffa

На тази реклама имаше няколко варианта  Sick
Хваща ме страх от нея ... и като се има предвид , че и децая гледат ...  ooooh! ooooh!

Харесва ми песничката от рекламата на Лидл  Heart Eyes dancing
Виж целия пост
# 22
Попаднах на тази реклама-не ми допадна нещо идеята и! Confused
      http://vbox7.com/play:770df3dffa

Боже, каква простотия  ooooh!
Виж целия пост
# 23
Сетих се коя реклама ме дразни, новата на Капи ябълка.
Виж целия пост
# 24
Попаднах на тази реклама-не ми допадна нещо идеята и! Confused
      http://vbox7.com/play:770df3dffa

Боже, каква простотия  ooooh!
Ужас! Или купуваш или  341uu  341uu  341uu
Виж целия пост
# 25
Рекламата на баница Фамилия ме натъжава. Бабата като слугиня я имат Sad
На мен пък ми е много смешно момата как вади тавата от фурната - едната и ръка с ръкавица, а другата гола Mr. Green
Виж целия пост
# 26
А някой може ли да ми каже каква е идеята на последната реклама на Макдоналдс?!?!?! Тази с двете коли, които се влачат, първият спира и си поръчва и тръгва без да спре за втория. Ужасно тъпо ми е и на Бъргър кингс, където виждайки колко ресто му връщат и скача през прозореца.
Виж целия пост
# 27
.........
А също и рекламата на някакъв перилен препарат, мисля, че беше Lex -  в която една жена сипва перилния препарат в пералнята и изведнъж настроението и става супер приповдигнато, започва да танцува, а хората от семейството и се държат с нея като с рок звезда... За мен е ужасно глупава и като замисъл, и като изпълнение. ooooh!

Много станаха май... Laughing

Абсолютно!  Peace
На мен ми е лееееекинко инфантилна тази.... Sick
Виж целия пост
# 28
То и друг път е споменавано,но и аз да си кажа че много ме дразни еротичния намек при рекламите на кафе Нова бразилия!
Защо кафето винаги се свързва със секс?
Това някаква нова виагра ли е,за кафе с райбер ли трябва да си мислим или др.подобни мисли да ни спохождат?
Виж целия пост
# 29
Напоследък се кефя на рекламата на кухните на Икея. А се дразня на песента от рекламата на Лидл  Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия