Най-приятна и най просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 9

  • 68 692
  • 741
# 735
Да, това с традициите е супер смешно. Не знаех, че традицията повелява да каня първия срещнат на ракия вкъщи, че и да си легна с него - щото от рекламата това става ясно - той останал доволен от Карнобатска, тя след това  Laughing Ракия и секс форевър
Виж целия пост
# 736
Някой фен ли е на бебето от рекламата за бебешкия прах за пране на Тео? Направо се разтопявам като го видя да наднича иззад огромния подарък  Laughing
Виж целия пост
# 737
Не се сещам за тази реклама, на като каза бебе си спомних рекламите на Beko, които харесвам. Много ми е сладко детето в тях, какви учудени и замислени погледи прави и как хубаво съвпадат с "мислите" му  Simple Smile
Ето видео - Beko
Виж целия пост
# 738
Много красиво, поне според мен.     http://www.youtube.com/watch?v=kq-r8bst96E&list=UUOCwqO13iJrhNSgWj1XPUAg
Виж целия пост
# 739
 PeaceКрасиво и оригинално!!
Виж целия пост
# 740
 Laughing Ще отида до България Мол и ще се почерпя с една Стела.


Рекламата, която в момента води в класацията ми е рекламата на БМВ с влака  Sunglasses
Виж целия пост
# 741
НОВА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия