ЕВРОВИЗИЯ - Malmö 2013, полуфинали и финали (тема 14)

  • 23 006
  • 738
# 645
Само за Румъния ми е странно!
Навремето нашия Аврамов го спукаха от подигравки
Виж целия пост
# 646
Айде сега господин Bulgarian Eurovision, да ни обясни ако обича защо не се класира великата ни песен? Нали ние бяхме хейтъри, критикари, негативни, хайде сега вие обяснете резултата!
Виж целия пост
# 647
Не мога да разбера класирането на Румъния ...  newsm78 Навява ме на мисълта, че Човекът Глас би имал реален шанс тая година.

България логично не стигна финала.

Cassiere, не се класира, защото вероятно Европа нищо не разбира от качествена музика, нарочно прецаква България и още по-нарочно не гласува за нас, а следва световен таен заговор да държи България извън финалите всяка година.  Wink
Виж целия пост
# 648
Язък мии за смс-сите. Дракула се класира. Аз знам защо.
Защоо?
Виж целия пост
# 649

Знаеш ли колко румънски "граждани" са плъзнали по Европата да си търсят правата?
Виж целия пост
# 650
Язък мии за смс-сите. Дракула се класира. Аз знам защо.
Защоо?

Имам си аз теория, ама е много гадна.
Виж целия пост
# 651
От Балканските държави тази година само Гърция се класира...
Виж целия пост
# 652
Странно, пускат румънеца, а навремето отсвириха нашия аналог.
Но то общо взето е ясно от участието на Поли Генова - това ни беше една от малкото наистина свестни песни, и пак не минахме.
май е време да се откажем от участие в конкурса, просто няма смисъл  Confused
Виж целия пост
# 653

Знаеш ли колко румънски "граждани" са плъзнали по Европата да си търсят правата?
а знаеш ли колко български? по Италия, Германия, Франция и къде ли не...
Или българите щото ни е срам да сме патриоти и не гласуваме за нашата песен, каквато и да е, а румънците са го направили...
Виж целия пост
# 654
О Боже, Румъния?!?! Sick
Виж целия пост
# 655
А тия пък тичат преди вятъра - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5776651
Виж целия пост
# 656
Още от миналата година го твърдя , сега ще го повторя.
БНТ са ПЪЛНИ МАЗОХИСТИ да продължават да участват в тоя конкурс !

БЪЛГАРИЯ трябва да ПРЕУСТАНОВИ участие в тая пародия , ако се уважаваме поне малко.
Виж целия пост
# 657
Успеваемостта ми е 7 от 10  Simple Smile. Не съм очаквала да се класираме за финал, песента ни беше смешна. Но напред продължиха и други смешни песни. Азербайджан май ми се очертава като фаворит.
Виж целия пост
# 658
Две неща само не разбрах.... Как така отпадна Сан Марино и как така се класира Румъния.
За нашите - не съм и очаквала друго.
Елица, разбира се, допълни картинката с някакъв крясък "БУлгерияяя". Все едно малко пищя.
Виж целия пост
# 659
От Балканските държави тази година само Гърция се класира...


Тцък...пропускаш "Фантомът на Операта" Stop
Честно казано,вече окончателно го отсвирвам този конкурс аз!!! Naughty Пълни недоразумения!!! А и нашите хора на приказки са много силни,амаааааа.... Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия