, Камомилата направо ни спаси. Давах я 5-6 дни вечер. Според мен действа веднага. Препоръчва се и при болка от растящи зъби.

) Аз постоянно й говоря обаче тя не иска. Иначе перфектно ме разбира(т.е. не е глупава), дори за неща, които й казвам да направи за пръв път- например "Донеси на мама и другия чехъл" и отива до другата стая и ми го носи (малко като кученце ама... 
Поне така пише по книгите. Ивчо и той спря да казва баба, мама , сега само знае бау и мяу и нещо като дай и айде, като от вчера започна да вика "Не" ама наистина го свързва защото го казва само като протестира за нещо и повтаря по много пъти, като се тръшка. Мъча се да го науча на тати, но ми се струва че казва нещо такова само като не го караме обаче.
Ще пробвам и аз с гелчето на Дентинокс, само да проверим дали може да се дава на по-малки деца. Пък дано и моята бебка се отучи да смуче пръстите си по-навреме. 
Майтапче... но си е вярно де. 



Препоръчани теми