
... още две седмици в напрежение - е много го мразя тоя момент с ваксините, ама.. няма начин 
.. благодаря за съпричастността - вече стана доста време откакто не спазваме диета и Мариян няма проблем с акането(пу-пу
) Сега има проблем с апетита, но гледам да не го насилвам... колкото - толкова
.... радвам се, че плодове хапва всякакви с удоволствие.

при баба ми.
Иначе вече за секунда не мога да се обърна цялата му глава е в цицини, коленцата обелени изобщо като на един пакостник.
Естествено като съм от малко по големите размери, проблема е че малко или много се е поотпуснала кожата и не са там където искам
но ... са изпълнили предназначението си и съм доволна от резултата защото можеше да е много по зле ако не бях следвала инстинкта си и не бях кърмила на поискване и после отбила толкова постепенно. Почвам упражнения за мускулите скоро и ще ги докарам до някакво приемливо ниво. И все пак оставам на мнението че и без да е кърмила една жена с възрастта кожата се отпуска гравитация все пак...и резултата пак ще е същия!
Моето априлче от 3 вечери получава истерия преди сън. Тя е много спокойно дете, не реве много дори когато падне и се удари. Никога не съм я приспивала, винаги си е заспивала самичка с бибата и то с удоволствие, без изобщо да протестира. А от онзи ден е кошмар, все едно някой й натисна копче. Ей така от нищото само като я сложа в кошарата да спи и истерясва започва да пищи с цяло гърло и да рита. Предните две вечери я оставях да се нареве и да заспи- отнемаше около 3-4 минути. Но вчера на следобедния сън като я оставих да се нареве рева 10 минути и накрая като отидох да видя какво става я намерих пред вратата- кошарата е много висока и не знам как е слязла- най-вероятно със салто мортале на главата си
Сега се притеснявам да не си направи нещо- все пак е още малка за такива каскади. Не ми се иска да започвам тепърва да я приспивам и дюндюркам на ръце- звучи ми абсурдно при положение , че за година и 3 месеца не се е налагало такова нещо
Моля ви на някоя ако се е случвало нещо такова да каже
.., но в подобна ситуация първо бих изключила възможността да го боли нещо(въпреки, че щом казваш, че го прави само преди сън, е малко вероятно). А след това бих стояла при детето си да го утешавам и гушкам - не мисля, че има опасност от привикване(от което ти се опасяваш) - все пак и те са душички, и те си имат своите преживявания... а какво по-прекрасно има от милувката на мама?!
На прощъпулника не сме канили гости, само бабите. 
Дано бързо да се оправите вие, стискам ви палци! 
И все пак го наблюдавай..ако продължи все така, нищо не пречи да го заведете на лекар. Сега се сещам, че нашият преди да проходи 3-4 дни беше така преди обяд, много нервен и все плачеше. Може да предстои "скок в растежа" или аз тогава при нас така си го обясних. 
Идея си нямам как ще го науча да ги носи и то постоянно, но се надявам той сам да се усети, че вижда по-добре с тях. 

Аз снощи не издържах и стоях при нея докато заспи, само че проблема е, че тя не е свикнала да съм там и процеса се удължи- не съм я взимала на ръце, но си сложих ръката на коремчето й и така заспа, а аз май получих дископатия
Зъби че вади сега, вади, но аз до сега и зъбите не съм усетила- никога не се е кривила заради тях, дори изкара 3 кътника без никой да разбере, защото чакахме уж втората двойка долни зъби да излезе пък то детето 3 кътника изкарало и никой не ги видял:)

, какво вечеряте?
).
.......... Препоръчани теми