Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 35

  • 46 627
  • 734
# 105
Сега на снимките виждам доста отвратителни грешки, но късно  Confused
Трябваше по-старателно да прелея черното нагоре, а долния клепач да го подчертая и с малко по-тъмен нюанс на розово, за да не изглежда така плоско и незавършено. За следващия път ще знам  Mr. Green

За мен най-хубавото предизвикателство е да се опитам да пресъздам някой конкретен грим, а не да мисля такъв по някаква зададена тема  Laughing
Утре ще се пробвам с този, който пусна сега, Кралице  Heart Eyes Къде ги намираш тези красоти? Всичко е по мой вкус.

Ползвала съм моносянка на Фармаси №19 за подвижния клепач и за долния (после се сетих, че пигментът на MAC Rose се доближава повече до цвета от оригиналната снимка, но вече се бях намазала) Черното е от NAKED2 и светлото под веждата също.
Очната линия е най-най-най-любимата ми на MaxFactor в писалка (обмислям сериозно да се заредя с 4-5 запас, че май щели да ги спират Sad )
Във водната линия съм със Supershock на Ейвън, а спиралата е Clump Defy на MaxFactor
Виж целия пост
# 106
Адри, разкош.....  bouquet
този розово-златист цвят не ми излиза от главата откакто го показа преди време

Виж целия пост
# 107
Утре ще се пробвам с този, който пусна сега, Кралице  Heart Eyes Къде ги намираш тези красоти? Всичко е по мой вкус.
Следя няколко странички във ФБ и там непрекъснато се появяват такива красоти, но мен най ме грабват коралово-розовите и зелените интерпретации... Само да имах хубав клепач, за да се напъна да постигна нещо подобно на окото си Crazy Сега просто се наслаждавам на вашите хубави гримове  Hug
Виж целия пост
# 108
Графиньо , адмирации   bouquet Беден ми е речника за дума,която да опише колко ми харесва  Heart Eyes А тази 19-ка......ах,ах,аааах  Heart Eyes
Виж целия пост
# 109
Много ми харесва грима на Адри! Heart Eyes
Виж целия пост
# 110
 Heart Eyes Адри , прекрасен е, всъщност извинявам се, но не е прекрасен ...... приказен е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 111
Адри, красота!  smile3544 Heart Eyes
Виж целия пост
# 112
Дами няма изчитане  Hug Каквото можах изчетох и плакнах очи най- вече. Адри няма как и аз да не кажа колко ми харесва  Heart Eyes
Check Please страхотни лещи и грим де  Simple Smile
Замислих се и аз това яйцице. Имам питане по въпроса с основите. Ок ли е да се слага основа всеки ден, предвид проблемната ми кожа или само за разни поводи и хубави настроения Sunglasses ?
И този кораловия грим много ми хареса, купих си едни коралови от инглот и още не съм ги пробвала, може и да се покажа някой ден с тях  Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Момичета, благодаря ви  Hug Заслуга обаче нямам, защото грима не съм го измислила, а просто изкопирах, като имах късмет формата и цветът на окото ми да са сходни с тези на модела от оригиналната снимка  Laughing
Виж целия пост
# 114
Адри, недей да скромничиш, защото гримът си го направила страхотно! А качеството на снимките ти е недостижимо за мен.


Аз харесвам клиповете на тази мацка - http://www.youtube.com/watch?v=cGA0f9hlspc&playnext=1&li … ture=results_main
Има доста хубави гримове. На този клип има грим в синьо, който харесвам.

Missglamorazzi представя интересни продукти, обаче не мога да понасям еуфоричното й пискливо говорене, придружено от безкрайни възклицания и ръкомахане с ръце  Sick Толкова сладост направо ми нагарча  hahaha Но качеството на самите клипове, озвучаването и монтажа е много добър.
Виж целия пост
# 115
Адри, страхотен грим!
Виж целия пост
# 116
Адри, уникално красива, както винаги!  Heart Eyes На фармаси ли е розовото? Такъв мазен, плътен цвят  Heart Eyes Искам фото урок за този грим, пък!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 117
Адри, уникално красива, както винаги!  Heart Eyes На фармаси ли е розовото? Такъв мазен, плътен цвят  Heart Eyes Искам фото урок за този грим, пък!  Crossing Arms

+1  Heart Eyes

От мен грим в лилаво Blush




Скрит текст:
Виж целия пост
# 118
Фармасито е това, да. Стана ми много любим този цвят и в последната една седмица все с него си ходя. Много ми е свеж и пролетен. Ще проверя дали няма и други такива дуохромни цветове на марката, защото и качеството на самата сянка е чудесно. Няма никакво ронене, напластява се лесно и мазно, усещането при работа с нея е като при много класен продукт  Heart Eyes
Виж целия пост
# 119
Да, едно време имах точно такъв двуцветен цвят розово със златно, но вече е спрян от производство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия