Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 35

  • 46 624
  • 734
# 120
Ивче много ми харесва комбинацията с червилото  Heart Eyes
Виж целия пост
# 121
Ооо, Адри - добра си, много, много  Heart Eyes

Иве, кое е червилото? Много хубаво.
Виж целия пост
# 122
 gadamer   и при мен се получи същата непоносимост, аз реших проблема като изкл. звука  Blush и изгледах няколко нейни клипчета
Виж целия пост
# 123
Самсара, Oriflame Giordani Gold Jewel - цвета е Rose Blossom. Едно от любимите ми червила, много леко и приятно се нанася. Цвета е страхотен, овлажнява и в същото време е сравнително трайно. Heart Eyes
А и гилзата е страхотна. Тежка, изпипана и като на скъпо червило (това е около 10-15 лв). Peace

Ето тук го има http://konsori.com/oriflame-giordani-gold-jewel-1

Сега като гледам и другите 2 цвята на устните, трябва да си ги взема, защото са много мои. Heart Eyes

Иванаbouquet
Виж целия пост
# 124
Aдри,
Виж целия пост
# 125
Иве, благодаря - много е красиво наистина и много ти отива Hug Страхотно стои на устните.

Ще си поръчам и аз едничко  Grinning
Виж целия пост
# 126
nice nice nice Two Hearts

Виж целия пост
# 127
Виж целия пост
# 128
 Момичета, споделих в съседната тема, ще пиша и тук :  братовчедка ми си е купила от ЕЛИТИС Варна нещо , което го определям на външен вид като печен-ружо-хайлайтър , с едри поне за мен блещулки - (на нея стои по-скоро като хайлайтър, плътен цвят не може да изкара) много красиво блести, за 5 лв. , неизвестна за мен марка, ще я помоля да го снима и да каже точно коя е , нейната кожа обаче е леко потъмняла понеже е ходила на солариум , стои невероятно, не спряхме да и правим комплименти  цяла вечер  Crazy, може би ще има и по-светли цветове.
Виж целия пост
# 129
Звучи на легендарният вече чадър, но ще чакам да покажеш снимка Grinning
Виж целия пост
# 130
Интересно звучи, чакам и аз  Grinning
Виж целия пост
# 131
 Laughing Като нищо ще се окаже същото, аз въпросния чадър  не съм го виждала (само съм чувала за него   Crazy ), сега потърсих снимки , но не успях да намеря в близък план , за да кажа дали прилича - това Umbrella името на самата марка ли е или на самия цвят . Ще пиша щом имам ясен отговор  Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Хм, проверявам аз БГ-мама-та и се чудя как така не сте изписали страници наред, защото нямах никакви непрочетени, а то се оказва, че предишният ми запис някак магически е изчезнал (а този път уж бях първа, на първа страница)  Rolling Eyes Та ето нещо нежно за нов запис:


Виж целия пост
# 133
Хм, проверявам аз БГ-мама-та и се чудя как така не сте изписали страници наред, защото нямах никакви непрочетени, а то се оказва, че предишният ми запис някак магически е изчезнал (а този път уж бях първа, на първа страница)  Rolling Eyes Та ето нещо нежно за нов запис:




На мен ми се случи същото с предишната тема, аз бях първа, но записът ми изчезна.
Виж целия пост
# 134
До колкото имам спомени, постинги, които са само "Записвам се" или "Мерси за темата" се трият  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия