Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 35

  • 46 624
  • 734
# 375
Виж целия пост
# 376
Момичета, какво стана с фейсгрупата? Сутринта имах достъп.
Виж целия пост
# 377
MAC Pro имат просто по-голям избор от продукти и цветове. Имат повече глитъри, пигменти, червила, ружове, сенки и тн. 
Това е единствената разлика в случая.
Виж целия пост
# 378
Здравейте Simple Smile Следя темата тайничко от доста време и съм сигурна, че сте достатъчно компетентни, за да ми помогнете в избора на правилния черен молив за очи, който не се размазва във водната линия. Пробвала съм Импала и Golden rose но не съм доволна. Трябва ми за специален случай и не ми се иска да се размажа след 2 часа  Grinning Ще ви бъда благодарна ако ми препоръчате нещо около 15-20 лева  Simple Smile
Виж целия пост
# 379
Виж целия пост
# 380
Не мога да се сетя от кога не ми е харесвал син грим, но това е чудно.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 381
Не съм сигурна как би стояло на живо, но така - на снимка - е прекрасно.
Виж целия пост
# 382
Наистина стои много добре, но мисля че това зависи много от формата на очите. Виждам, че в този случай разстоянието между веждата и окото е много малко и може би това допринася за този красив вид.
Виж целия пост
# 383
Наистина е много хубав този грим, на живо обаче сигурно ще стои по-добре ако синьото не е изтеглено до веждата.

B & C, някаква новаторска техника се появява при теб, много е идейно това синьо в края на окото и много ми харесва
Виж целия пост
# 384
densi, каква е цената на Basics на UD?
Виж целия пост
# 385
49 лв. в Сефора  Peace
Виж целия пост
# 386

Благодаря!   bouquet
Дано има достатъчно бройки (трябва ми една върна от почивката в  София).  Praynig
Виж целия пост
# 387
Арабела, като виден специалист по темата, моля те много да пуснеш твои снимки и суочове на някои от многобройните палитри на Шанел, Диор и Герлен, които притежаваш. Една синя шанелска, която си купи наскоро ми е много интересна. Смятам, че и на много други момичета ще им бъде полезна подобна информация. Да, в нета има снимки, но друго си е от някоя съфорумка.  Peace



Някой пита за притесненията ми за веждите. Ами никога досега не съм ги пипала. А познавам доста хора, които със скубане са си ги окепазили яко и после с какви ли не илачи искат пак да им растат и т.н. Просто ме е страх да не ми се случи подобно нещо и си седят така - дива джунгла.  hahaha



B & C, много ми харесва цветовата комбинация и преливката. Много свеж грим.

Helene, от този клас аз съм доволна от автоматичния на Буржоа. Препоръчаха ми и този на Ревлон.



Днес станах по-рано  Mr. Green , че да се гримирам на спокойствие, да ама и малкият реши да стане по-рано  Mr. Green . Пробвах розово-бяло-сиво-черна комбинация:





P.S.: Мале, като си гледам снимки от края на миналата година, когато започнах да пускам тук за първи път, и направо се хващам за главата как може да са ми харесвали...  ooooh! Сигурно след време и за тези ще мисля така.
Виж целия пост
# 388
Някой пита за притесненията ми за веждите. Ами никога досега не съм ги пипала. А познавам доста хора, които със скубане са си ги окепазили яко и после с какви ли не илачи искат пак да им растат и т.н. Просто ме е страх да не ми се случи подобно нещо и си седят така - дива джунгла.  hahaha

Щом имаш притеснения относно скубането не си пипай веждите и не слушай никого. Аз поне не виждам нищо притеснително в тях, затова пък силно ме притесняват много оскубани вежди, включително и моите.  Blush Продължавай си с готините гримове и хич да не ти пука.
Ти винаги снимаш много от близо, но на живо едва ли изглеждат като дива джунгла. С необработени снимки всякакви части от лицето може да изглеждат, като дива джунгла.  Mr. Green

Виж целия пост
# 389


Toва е специално за Алена Hug
Много искам да си намеря такъв глос-дайте идеи  Hug
И ако може линк към темата за размени  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия