Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
-
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Мненията за палитрите на Neiko 1 и 2 са положителни. Участниците във форума споделят, че и двете палитри имат високо качество, предлагат ниска покривност и предоставят разнообразие от нюанси. Те препоръчват използването им за тестване на цветовете и определяне на най-подходящите нюанси за различни типове кожа и предпочитания.
-
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
-
Какви са впечатленията от червилата на Sisley и Clarins?
-
Какви са мненията за гримовете, показани във форума?
Следя темата тайничко от доста време и съм сигурна, че сте достатъчно компетентни, за да ми помогнете в избора на правилния черен молив за очи, който не се размазва във водната линия. Пробвала съм Импала и Golden rose но не съм доволна. Трябва ми за специален случай и не ми се иска да се размажа след 2 часа
Ще ви бъда благодарна ако ми препоръчате нещо около 15-20 лева


Сигурно след време и за тези ще мисля така.
Продължавай си с готините гримове и хич да не ти пука.