Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е яйцето, споменато в публикациите?
-
Какви са мненията за палитрите на Neiko 1 и 2?
Мненията за палитрите на Neiko 1 и 2 са положителни. Участниците във форума споделят, че и двете палитри имат високо качество, предлагат ниска покривност и предоставят разнообразие от нюанси. Те препоръчват използването им за тестване на цветовете и определяне на най-подходящите нюанси за различни типове кожа и предпочитания.
-
Какви са впечатленията от зелената спирала на Chanel?
-
Какви са впечатленията от червилата на Sisley и Clarins?
-
Какви са мненията за гримовете, показани във форума?



и страшно нежно.
Но иначе, да, и аз предпочитам да е прелято 




Снимките изобщо не ми се получават, затова и съм се отказала да показвам. Много се радвам, че се приближаваме към топличкото време и ми се носят само прасковени неща - ружове, червила и т.н.
А имам хубаво, малко носле. 




