Радост ни донесе пролетта - затуптяха НОЕМВРИйски сърчица! - Тема №2

  • 20 155
  • 753
# 690
Аз съм на 22, приятелят ми на 26... На мен ми се гади от фъстъци и яйца  Confused Иначе сме много щастливи, днес бяхме на преглед и видяхме малчо за пръв път Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 691
Такааа, мина и моят първи преглед, който е в 5,4 г.с. И странно, но се видя сърдечна дейност. Съвсем ясно я видях и аз, дори преди док да ми я покаже... Белегът от секциото ми е чудесен. Ще пия аспирин протект.
Тази вечер страшно взе да ми се повдига, ужас.  При миналата бременност по цял ден ми се гадеше до към 15 г.с. А повръщане почти никакво. Ще си търся едно нещо наречено ЕМИЛ, витамин В, който помага в такива ситуации. Миналият път го открих късно и често да си кажа не знам колко помогна.
Не мога да се оплача от докторите си. Днес бях при този, който ми прави операция за дозашиване на матката след секциото, но той не следи бременности. Иначе успях да запиша час за Фетална при Марков. Часове за след 7 седмици нямаше, вмъкна ме преди другите. Ще се следя в болница "Надежда" при д-р Сигридов. Предния път ми каза, че трябва да се запиша и на ЖК по каса. Голям зор ще видя, ако и сега се налага. В "Дружба" 2 гинеколог на практика няма, а на далече няма да се наканя да се разкарвам за мерене на кръвно и направления.
Виж целия пост
# 692
Добър вечер мамита  Wink  bouquet
Приветствам новите мами и пожелавам лека и безпроблемна бременност! Hug
Не мога да ви смогна момичета  Sad Вампирчеееее, чакам новата страхотна темааа !!!  Hug

Само на мен ли не ми се гади от никаква храна?Гади ми се сутрин след като се надигна от леглото и през деня, но не е страшно.
Честити сърчица  Heart Eyes Не мога да ви цитирам сега, помня като патка , извинете ме  Embarassed
Аз да ви кажа,че си гледам снимката на бебото и се усмихвам като пълен идиот. Party baby_neutral
Аз май бях споменавала вече, но за протокола ние с мъжо сме от 4 години заедно, но с "почивки". Naughty Аз съм на 20, а той на 24. Интернационално семейство ще бъдем. Нямаме брак, но ще подписваме лятото. Върти ми се в главата нещо лятно, море, бели шатри , нещо свежо. Няма да е голяма сватба, но ще го отбележим. Crazy
Още не съм взела направление от личната.Трябва да взема и да отида да ме запишат да ме следят.
Хубава вечер! Heart Eyes
Виж целия пост
# 693
Цитат
Върти ми се в главата нещо лятно, море, бели шатри , нещо свежо. Няма да е голяма сватба, но ще го отбележим. 
Винаги така си казваш: няма да е гояма сватба и накрая има всичко и гости от къде ли не  Crazy
Супер идея- много свежа и готина, чак ми се прииска да се оженя отново  Hug
Steisi _80 виждам те, че си онлайн и днес си мислих за теб. Моята кума имаше 2 извънматочни бременности, преживя го много тежко, но още първото инвитро и се родиха 2 прекрасни близначета. Тя е най- щастливата и сбъдна мечтата си . Мина по много тежък път, но сега е най- гордата майка и аз винаги я давам за пример. Дано чакането ти поне да удвои радостта ти.

Момичета , това сърцебиене не ми се струва много нормално. И тая умора то не е умора, а направо пълно изтощение. Да не взема да се гътна нещо ...
Виж целия пост
# 694
magikrasteva,чул те Господ,дано с инвитрото да стане от първия път,че и годинките си текат,а там ще е голямото чакане,и задължително ще ви се похваля ,Pepita,обещавам  Hug все още наминавам да ви се радвам как си растете ,благодаря ви още веднъж ,момичета  Hug
Виж целия пост
# 695
magikrasteva , аз също съм със сърцебиене по 1-2 пъти на ден и май става като си легна вечер. Също и се задъхвам, но го отдавам на това че носът ми е постоянно запушен и не ми стига въздуха Simple Smile
Относно гаденето, днес за първи път ми се случи и то сутринта като си отворих очите. Не съм повръщала до сега.
Преди около седмица писахме всичките, че лягаме рано и ставаме рано, ама при мен нещо се размъти този режим и сега съм на лягане към 12, 12.30 (което по принцип си е нормално за мен ) и сутрин едва отлепям за работа, много ми е трудно ставането Simple Smile
Мен днес ме прерязва на няколко пъти корема, но едно но шпа оправи работата и тази вечер си почивам активно, а мъжо ми помага с вечерята  chef
Виж целия пост
# 696
Вампирчеееее, чакам новата страхотна темааа !!!  Hug



Ох, майкоуу  Blush smile3557, в кво се забърках ...правя тука едни работииии  Mr. Green
Виж целия пост
# 697
Вампирчеееее, чакам новата страхотна темааа !!!  Hug



Ох, майкоуу  Blush smile3557, в кво се забърках ...правя тука едни работииии  Mr. Green
smile3533, давай вампирче, ти си нашата гордост
Виж целия пост
# 698
Вампирчеееее, чакам новата страхотна темааа !!!  Hug



Ох, майкоуу  Blush smile3557, в кво се забърках ...правя тука едни работииии  Mr. Green
smile3533, давай вампирче, ти си нашата гордост
wait сега шаря новата тема... щом пък съм такава гордост, айде няма да се излагаме пред чужденците  Joy

Момичета , това сърцебиене не ми се струва много нормално. И тая умора то не е умора, а направо пълно изтощение. Да не взема да се гътна нещо ...

Маги, при мен е същата картинка. Толкова заспала Гана никога не съм била. Дремя навсякъде. А аз по принцип заспивам веднъж на високосна, невротична съм и флегматизма ми е напълно чужд. Днес седнах пред кабинета на докторката ми и седях 2 часа на пейката с овча разбираемост (което при други обстоятелства е абсурд... не бих чакала никога, а какво остава да си мълча), за да ми кажат накрая, че трябва да ида на 8 април... Станах и си тръгнах отново с овчата си разбираемост. 2 часа изкарах в едно блеещо униние. Все съм уморена.
Та ако ще се гътваме нещо, да знаеш че няма да си само ти  newsm27
Виж целия пост
# 699
Момичета чух го!!!!   туп - туп- туп- туп- туп - туп......  ама много бързо!!! А аз се чудех защо ми е толко горещо..ми та аз имам две сърца в мен, нормално е  Heart Eyes  Неописуемо чувство, пожелавам на всички които още не са го чули в най - скоро време да го чуят  Hug
Ембриончето е голямо 4 мм, а до преди това сме мерили сакчето, което беше 1.15 см Ама ми е за първи път простено ми е да се объркам  Blush 
относно кафето го питах и може да пием по 1 3в1 на ден, не повече!

Вампирче, вече може официално да ме запишеш на 1- ва страница с термин 22 ноември

Виж целия пост
# 700
Браво Верче, много се радвам  Heart Eyes

gabbbba на мен първоначално много ми се прияждаха яйца, но ядох 3-4 пъти и сега само като се сетя за тях ми се гади  Sick вчера пък цял ден бях на вълна сирене  hahaha

Виж целия пост
# 701
Добро утро!  Simple Smile
Олеее, с какво темпо се пише. Немога да Ви чета, но това е хубаво. И с Ноемврийки 2009 бяхме така в началото  Simple Smile
Когато се заседя вкъщи ще имам време за по-често включване, а сега като се стопли може и да пием по кафе!
Боря се с тия лентички и немога и не мога да си сложа новата  Sad
Някой ме пита как се гледа през зимата бебе ...
Зимата на 2009 беше много топло ако помните и на 9-ят ден беше първата разходка за около час на Павел. А като беше на 2 месеца бяхме на Велинград.
Зимата ще се "оформят" като бебета и на пролет яко на разходките.

Приятен ден и до скоро!
Виж целия пост
# 702
Добро утро мамчета! Времето е стархотно, слънчев ден ви пожелавам   Nature Sunny
Виж целия пост
# 703
Здравейте,и ние снощи чухме сърчице, но изоставаме с 10 дена в развитието ooooh!
Виж целия пост
# 704
Добро утро мили мами днес наистина е прекрасен и слънчев ден а за мен е мрачен с гадене както всяка сутрин с бисквити и кисело мляко и вече ги намразих на сила ги ям Simple Smile Поздравления за чулите сърчица аз нямам търпение да дойде петък сутринта Sad изтръпнала съм много се притеснявам и се надявам всичко да е добре Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия