Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви новини се споделят във форума?
Какви съвети се споделят във форума?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви новини се споделят във форума?
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда теми като усещането за сърцебиене на бебето, посещения при лекар, избор на гинеколози, справяне с различни симптоми на бременността и споделяне на емоции, свързани с бременността. Освен това форумът обсъжда различни теми, свързани с бременността, семейните отношения, решенията за брак или съжителство, подкрепата и споделянето на лични преживявания. Някои от обсъжданите теми във форума включват решения за бременност, семейни отношения, подкрепа и споделяне на лични преживявания.
-
Може ли оргазмът през първия триместър да навреди на бебето?
-
Какви са причините за пъпове по време на втора бременност?
аз съм на 27 както вече написах а ММ на 32 , от 10год. сме заедно от 3 сме семейство.

, 2 дена преди да родя доктора в Патология, където лежах и си чаках секциото, ми вика - Ти знаеш ли, че ще имаш момче? ... викам - Ми знам! И накрая - Те ти булка 
Днес бях на преглед, видях сърчицето, но съм ужасно разочарована от лекаря. Мъжът ми дойде с мен, милият беше по-нетърпеливия от двамата. С 300 мъки бе успял да избяга от работа, за да споделим заедно момента, при което докторът от врата направо го прати да си ходи, защото било рано за сърце, но в последствие се видя и на мен ми стана много криво. Иначе ембриончето си отговаря на седмицата и докторът потвърди термина, 14 ноември. След това му зададох въпроси, но той ги игнорира и почна да ми говори как много жени кървели и лежали за задържане, но да не се притеснявам, щал да ми даде болничен. И това, при положение, че аз нямам оплаквания, нито кървене, нито съм споменала нещо такова. После мина на темата къде консултирал, колко струвало и сещате се....със сигурност няма да си дам направлението за ЖК на него. Извинявам се за дългия пост, но малко съм потисната и не мога истински да се зарадвам. Това ли ме чака отсега? Да ме гледат като ходещо портмоне.... 
не спирам да повръщам пия деган ама не помага особено много има ли други мами като мен ? Аз вече се притеснявам 


Сега обаче ги пия вечер преди лягане,че положението е критично сутрин 

съжалявам, че си попаднала на такъв ужасен лекар
Аз през юни ще навърша 28, а моя мъж през юли ще навърши 30.