Радост ни донесе пролетта - затуптяха НОЕМВРИйски сърчица! - Тема №2

  • 20 155
  • 753
# 675
Да си мина и аз по реда Simple Smile аз съм на 27 както вече написах а ММ на 32 , от 10год. сме заедно от 3 сме семейство.
Някой ще сподели ли какви витамини пие? Аз пия фол.киселина, казаха ми че е хубаво да се пие магнезий. Извинявам се ако вече сте го написали просто още не съм изчела всичко.
Виж целия пост
# 676
Кари, мисля че магнезия е за по- късен етап от бременността, но сега е хубаво да се взима Омега 3, която е важна за нервната система на бебето, но пък от друга страна, аз реших да не пия нищо (освен ФК, разбира се), докато док. не се произнесе. А и дочух, че от допълнителните витамини се качва излишно. Тъй че за сега се съобразявам до колкото мога с храната  Rolling Eyes

Благодаря за посрещането и подкрепата за прегледа. На всички, които им предстои същото   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост
# 677
хихих благодаря ви за високата оценка... значи сядам сега да си майсторя шарени работи за новата тема  newsm78
Огледайте пак предложенията в анкетата за заглавие на новата тема, може да се трие глас и да се промени с друго, ако нещо ново ви харесва повече от предишното, за което сте гласували...

Не е честно да е определен пола от самото зачеване, а да се разбира едва в 5-6 месец...
Да не говорим, че с предишната ми бременност, от която имам дъщеря, нали... до последно ми казваха, че ще имам момче  ooooh!, 2 дена преди да родя доктора в Патология, където лежах и си чаках секциото, ми вика - Ти знаеш ли, че ще имаш момче? ... викам - Ми знам! И накрая - Те ти булка  Joy

Аз за сега пия само фолиева киселина.
Виж целия пост
# 678
Привет, дами  Hug Днес бях на преглед, видях сърчицето, но съм ужасно разочарована от лекаря. Мъжът ми дойде с мен, милият беше по-нетърпеливия от двамата. С 300 мъки бе успял да избяга от работа, за да споделим заедно момента, при което докторът от врата направо го прати да си ходи, защото било рано за сърце, но в последствие се видя и на мен ми стана много криво. Иначе ембриончето си отговаря на седмицата и докторът потвърди термина, 14 ноември. След това му зададох въпроси, но той ги игнорира и почна да ми говори как много жени кървели и лежали за задържане, но да не се притеснявам, щал да ми даде болничен. И това, при положение, че аз нямам оплаквания, нито кървене, нито съм споменала нещо такова. После мина на темата къде консултирал, колко струвало и сещате се....със сигурност няма да си дам направлението за ЖК на него. Извинявам се за дългия пост, но малко съм потисната и не мога истински да се зарадвам. Това ли ме чака отсега? Да ме гледат като ходещо портмоне.... #Crazy
Виж целия пост
# 679
Здравейте аз пак се извинявам за рядкото писане но напоследък нямам никакво време  Confused , съвсем скоро ще съм по свободна и ще пича по чистичко  Hug

Момичета аз пак да питам как сте с гаденето ? Аз имам чувството че ще се побъркам вече  Cry не спирам да повръщам пия деган ама не помага особено много има ли други мами като мен ? Аз вече се притеснявам  Confused

Да ви питам да ми предложите нещо за мазане на коремчето за стрий  newsm78
Аз съм на преглед другата седмица после ще пиша как е минало  Heart Eyes
Видях че сте коментирали годините аз съм на 20 а мм е на 25  Simple Smile  Blush

Да питам може ли да ходя на частни прегледи при някой лекар в Шейново ? Извинявам се ако звучи глупав въпрос но ми е първа бременност всичко ми е ново и неясно , а понеже живея в Самоков пък пътувам често в София ми се иска тук да се запиша на ЖК а в София някъде на частно  Thinking
Виж целия пост
# 680
Aз пия тези витамини http://www.amazon.com/gp/product/B003DGZRNS/ref=s9_psimh_gw_p121 … mp;pf_rd_i=507846 и с предишната ми бременност ги пих и съм доволна.Нито бебето ми беше огромно ,нито аз.Отидох да раждам 59кг Peace Сега обаче ги пия вечер преди лягане,че положението е критично сутрин Crazy
Забравих да кажа,че и аз не съм първа младост.На 34 съм и на толкова ще си бъда като се роди малкото,а мм е на 35. Познаваме се от 15 години,живеем заедно от 12 и сме женени от 7,но не сме правили сватба.Просто подписахме с родителите ни и най-близките ни приятели,след което се почерпихме подобаващо.
Виж целия пост
# 681
някоя от вас ще прави ли серклаж
Виж целия пост
# 682
Здравейте момичета,
аз съм на 26, а ММ ще навърши 28 години 4 дни преди термина ми Simple Smile)
Днес цял ден си мисля за пържени картофи и кока кола-съответно това обядвах и това вечерях Simple Smile)
Виж целия пост
# 683
jujiii__ не знам как ще го приемеш това предложение,но не е и такова де.Аз се мажех с свинска мас със невен и ванилия вътре през цялата бременност и нямам нито една стрия по корема.
luz de la luna аз не,слава богу и първата бременност беше лека,надявам се  и тази да е такава
Като изключим гаденето,което е от две седмици насам и леки болки ниско долу други оплаквания нямам
Prima Vera на много места е така,аз с предишната бременост бях при така грубиянка в началото всичко беше окей,но накрая беше Ад,добре че бях избрила екип та ме следеше и друг лекар
Виж целия пост
# 684
като сме започнали, да споделя и аз: на 26 съм а приятеля ми на 27.  Заедно сме от 2г. и малко, това ми е втора бременност (и двете със сегашния ми приятел), но първата неуспешна. Изкарах я до 23г.с.
Сега силно очаквам и се надявам всичко да завърши добре
Виж целия пост
# 685

Докато колежката ми, която уж ми е приятелка ми отговори след 5 часа, като ми обясни, че съм била млада и съм щяла да имам още много бременности.... Направо си ме отписа. Като се върнах на работа не ме попита как съм, и ми проговори на 3тия ден. Но тя няма деца и "не е сигурна дали иска да има".

Много неприятно ми стана като го прочетох, някакси винаги съм имала дълбоко уважение към жената, която носи живот в себе си - дори да не я харесвам, поне заради човечето съм деликатна.  Tired

Иначе, след като казах вчера на шеф, а него хич го няма с тайните, реших днес сама да съобщя на колегите, преди той да се е изпуснал по невнимание. Кой да ти знае, че е първи април - няколко от господата ми се смяха на шегата. Наложи се да показвам снимка на двете чертички ooooh!

Дразни ме начина по който говорят,все едно те настройват не за хубаво а за лошо.
По същия начин се чувствах като личната лекарка погледна календара и каза "че ти от де знаеш, че си бременна, АГ потвърди ли ти. Не ти, значи няма как да знаеш. А и то много време има дотогава" (явно до 4-ти месец) Rolling Eyes Не ти стигат хормоните, дето се блъскат, не ти стига паниката дали всичко е наред, ами и с такъв емоционално ограничен човек трябва да се разправяш...

Против стрии си купих какаово масло (не-био) Simple Smile Мирише на сладкиш и е много твърдо - утре ще го пробвам как попива. Иначе съм се замислила и за Pregnacare
Виж целия пост
# 686
Мале цял ден ме няма и колко много сте изписали, а и още нови мами си имаме  Heart Eyes Hug

Кали не знам, защо така са те стреснали. Това не е никакво изоставане. Нормално е, всяко бебе се развива с различни темпове, едни изостават и после наваксват и обратното. А и истинско изоставане е когато е повече от седмица. Не се притеснявай, всичко е наред  Hug

jujiii__ на мен от 2-3 дни ми се гади, като първия ден беше едно особено - права ли съм или в движение ми се гадеше та чак до обяд, ако съм седнала нямаше проблем. После на другия ден от всичко ми се гадеше, но като закусих станаха по-добре нещата. Сега се случва на моменти за по 5-10 секунди съвсем поносимо. Относно лекарите в Шейново не знам как са, принципно женската консултация им е платена, а пък вече кой лекар има частен кабинет и е добър нямам идея. Може да погледнеш във форума за мнения. Иначе с 2 ръце мога да ти препоръчам мойта лекарка -
Скрит текст:
Богословова, има си частен кабинет, невероятна е и техниката и е супер модерна.


Prima Vera честито сърчице  Two Hearts съжалявам, че си попаднала на такъв ужасен лекар  Hug ще намериш по-добър  Hug
 
Kalalily мъжете винаги знаят какво да кажат  Mr. Green и моя ми говореше нещо в този дух, защото тази ми бременност върви коренно различна от първанта  Crazy Като ми каза че това само момче може да ме кара да имам тези симптоми, му казах да внимава да не са две  Mr. Green

Just радвам се, че писа, плави го като можеш  Hug

Ние такава хубава разходка си направихме днес и като се прибрахме следобеда, легнахме и поспахме хубаво до 7. Ама аз едвам станах ви казвам  Mr. Green Ааа и коремчето леко ми е изхвръкнало вече, питах ММ да потвърди и той каза, че е така  Heart Eyes За протокола аз съм на 24, а ММ на 29

Не помня, кой спомена, че си е взел олио на Джонсън да се маже - внимавайте с него, че аз като се мазах с дъщеря ми и се обринах  #Crazy

Верче, как мина прегледа ?





Виж целия пост
# 687
Добър вечер мамчета, как сте?
И аз да кажа  Grinning Аз през юни ще навърша 28, а моя мъж през юли ще навърши 30.
Привет на новодошлите и честито на чулите  Two Hearts
Аз не повръщам и по принцип ми е трудно да повръщам, но за сметка на това от мнооооого ми ризми ми се гади.
Лека вечер и прегръдки   love001
Виж целия пост
# 688
Здравейте, мами Simple Smile Аз също от доста време ви чета, но вече мога и аз да се похваля - термина ми е на 12 ноември, с първа бременност Simple Smile
Желая на всички мами една лека бременност Simple Smile
Виж целия пост
# 689
Добре дошли на новите мами Simple Smile
Момичета, чета че при много и при вас положението е същото - и аз съм станала адски злояда, като видя храна и ми се гади...горкото човече, не знам с какво да го нахраня Grinning само плодове, кисело мляко и крем супички.... месото е едно от нещата, които най-много ме отвращава.

Luz de la luna , като прочетох поста ти и се сетих, че с теб бяхме заедно в една друга тема. Много се радвам да те видя тук, само позитивни мисли и всичко ще бъде наред! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия