Ще имам близнаци. Тема с продължение 27

  • 28 230
  • 747
# 225
fata  и аз единия слинг точно от твойта статия сам го видяла а клипчетата поне по 5 пъти съм ги гледала.
тралала аз с кенгуро ще ме е страх едното мъниче да е на гърба ми и да не го виждам а и все пак мен ми е докато се преместим в другия ни апартамент той е на първи етаж и за в магазините където количка не влиза в повечето случай.
Виж целия пост
# 226
sweet , аз си признавам, че не съм носила моите в слинг, но съм опитвала в кенгуру, и ми се струва, че слингът е по-удачен за първите месеци.  Peace

Дори на нашия изплашен татко, който е носил и двете бебета дотук в кенгуру/слинг, но за две нещо се шашка. Страхотно е!  Laughing

И нашият е все изплашен за нещо... та и до днес  Joy Явно е нормално при татковиците, имам чувството, че майките сме по-куражлийки.  Sunglasses
Виж целия пост
# 227
Канари , стискам палци всичко да е Ок .. щом се налага трябва да влезеш - за добро Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 228
Да има го този момент.Аз като бях в 15 г.с и бях на преглед при докторката в клиниката и ми каза че шийката е 2,5см но нищо не каза и аз доста се ошашках след това влязох в МД заради повръщането и там ми я измериха 4 и малко см така че може и да е грешка погледни каква разлика имаше при мен.Ти в коя болница ходиш?
Там е проблема-щях да раждам в токуда,но тази седмица си смених мнението по финансови причини (бяха премълчали една допълнителна сума,която вече ни е непосилна.и точно си уреждах докумени за раждане в Надежда, т к бих искала да родя при лекаря,който ме следи по жк. Та утре ще ходя там да ме проверят... Дано е грешка,но имам болки и не много чести,но продължителни контракции (2-3 мин продължава една),и ще видим...
Благодаря ви за подкрепата  Hug
Виж целия пост
# 229
Суийт, АКО изобщо реша да ги нося (а не да ги слагам в количка - защото колкото и да е мило и колкото и да съм привързана към "кенгурувата грижа", малко съм се наносила  Laughing. А хитрите животинки много бързо свикват, че гушнати при мама е много по-хубаво, отколкото по гръб в количката и после няма отърване. А не е като да ми се носят две 7-8 килограмови жизнерадостни топки енергия, в каквито те се превъщат за има-няма 3 месеца...), бих заложила вероятно на слинг, докато са новородени, и две кенгурута, щом минат в категория "почти си крепя главата"  Laughing.

Фата, видях и новата статия за двойниците, поразителни са някои  Shocked Shocked.
Виж целия пост
# 230
sweet, и ние бяхме на третия етаж без асансьор  Peace аз ги свалях в портбебетата и направо ги цопвах така в количката. това ми беше най-удобния вариант.
кефя ви се, че искате да си ги носите бебоците. аз ще пропусна. много хамалогия ми се вижда, а и ние обикаляхме по няколко часа, не вярвам сега да е различно. а и аз съм 45 кила по принцип, тя няма как.

канари, не се шашкай, щом нямаш разкритие има шанс. влизай смело в болницата и си мисли за бебоците, всеки ден е важен. ще полежиш седмица и всичко ще е ок. аз лично три пъти лежах заради пустата шийка
Виж целия пост
# 231
Веднъж видях една мама с кенгуру с близначета - едно отпред и едно на гърба --- изглеждаше доста тежко за жената ..
Виж целия пост
# 232
Ми едва ли е леко  Laughing. Аз съм 50 кг по принцип, и това нещо ти скапва кръста, особено като поотрасне малко, ама съвсем малко. Затова казвах, че АКО изобщо си го навия на пръста или се наложи поради проклетост на бебетата (каквато очаквам на базата на сбъднатия дотук генетичен материал  Mr. Green), поне бих предпочела да балансирам тежестта отпред и отзад.
Виж целия пост
# 233
то тези порт бебета няма ли да им запарват лятото много се чудя за толкова неща трябва да реша да се взимат ли или не че вече съвсем се обърках. А и тоя пуст ремонт толкова ме е яд че първите няколко месеца ще сме на едно място и после айде мести се, те едвам ме убедиха да се прместя и сега ще чакам. Айде спирам да ви затормозявам с мойте проблеми.
Виж целия пост
# 234
Sweet, и аз ще спирам със съветите  Blush, но на твое място вероятно просто бих ги смъквала на ръка до количката  Laughing Whistling. Ако видиш пък, че не става, всякакви пособия допълнителни се купуват от днес за утре или най-много за след три дни.
Виж целия пост
# 235
sweet , те са от същата материя като количката и могат да стоя отворени. не е задължително да ги закопчаваш. както казва tralala81 , по метода на изключването ще намериш най-доброто решение  Peace
Виж целия пост
# 236
Благодаря ви момичета за съветите ще ги сложа в списъка с ? и ще го мисля като се появят  newsm30
Виж целия пост
# 237
Аз ги свалях с кошчетата за колата до помещението на партера, в което стоеше количката.
Виж целия пост
# 238
И аз от 1 седмица съм на тема шийка. Много й треперех от самото начало и тъкмо се бях успокоила, че пропуснах ужасяващата за мен процедура "серклаж", и ето, че от 4.3 см се скъси на 2.5 см. Не знам как стана, МБ е ОК, вероятно от претоварване, защото много тичах в последните дни. Сега съм в МД, но утре си тръгвам, надявам се. Контракции нямам, но постоянно някакво напрежение в шийката. Усещам го от 2 месеца сигурно.
Виж целия пост
# 239
Бемол, то не е ли късно за серклаж вече- препдолагам,че сега си на някакви кортикостероиди,или? Че на мен ми казаха,че това ме чака...
За слинговете-бях намерила много сладки за близнаци отпред, обаче доколкото се разрових,ги предлагат само в щатите. (май ги бях видяла точно в сайта на Фата). Сигурно си е тежичко-и аз обмислях слинг за смъткване надолу,че преди бяхме на 4 ет без асансьор. Сега сменихме-има асансьор,но количката не влиза в него, а имам и 2 площадки със стълби...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия