Ще имам близнаци. Тема с продължение 27

  • 28 230
  • 747
# 270
Аз с близнаците не знаех, че съм бременна до 11 седмица. Няколко месеца работихме планирано за бебе тогава, 2 пъти ми закъсняваше цикъла с по 2-3 седмици през тези месеци, и съответно резултат нямаше. Затова изобщо не реагирах на поредното закъснение, до 10-та седмица съм карала велосипеда (съответно и съм го носила по стълби) без да знам, че трябва да спра това занимание. Тогава си правих и упражнения вкъщи, много издържливи деца се оказаха, чак до 39 седмица стояха, въпреки спортното начало на живота им.

И двете ми бременности бяха много сходни като развитие, с изключение на бройката в резултата и малко повече киселини с близнаците. Ако знам, че и третата бременност ще е толкова лека, съм навита за още деца, но никой не може да ми гарантира.

Имам една приятелка с 3 бременности, нея ще питам с всяка следваща как е.

Виж целия пост
# 271
Абе казват, че бил надежден... ама едно друго момиче му го бяха правили в същата болница и и бяха казали да не се притеснява, и след 2 седмици роди...преждевременно. та то е ясно,че няма как да се предвиди. Но ще е в понеделник,че не трябвало да има вагинална намеса (Наи ме преглеждаха) и утрогестан не трябва да е слаган 48 часа...не знам дали е същия тест- предполагам...
Виж целия пост
# 272
Абе казват, че бил надежден... ама едно друго момиче му го бяха правили в същата болница и и бяха казали да не се притеснява, и след 2 седмици роди...преждевременно. та то е ясно,че няма как да се предвиди. Но ще е в понеделник,че не трябвало да има вагинална намеса (Наи ме преглеждаха) и утрогестан не трябва да е слаган 48 часа...не знам дали е същия тест- предполагам...

Канари, да се намеся и аз сега, като гледам  лентичката ти си в 31 г.седмица, не е фатално раждането, ма мен моят лекар ми каза, че целта ни е да стигнем до 32 седмица. Така, че спокойно. И леко раждане Hug
Виж целия пост
# 273
Kanari, и аз тъкмо се сетих за момичето, за което и ти пишеш. Наистина не е ясно доколко е надежден тестът, но нали ще си под непрекъснато наблюдение, това поне е обнадеждаващо. Съжалявам, че ще се наложи да минеш и през това, дано да е за добро.  Praynig
Виж целия пост
# 274
Благодаря Simple Smile странно,но не съм чак толкова притеснена-вярвам,че ще ги задържа още и им говоря да си седят вътре на топличко.а и го хванахме на време-ако не бях решила по мое желание да ида на 3-та фм, следв ми преглед беше чак на 24... Та си е късмет.
Виж целия пост
# 275
Канари, а в коя болница ще те приемат и къде реши да раждаш? Дано да ги задържиш бебенцата възможно най-дълго. Ще стискаме палци!
Виж целия пост
# 276
  Канари в добра седмица си вече, а и съм сигурна че ще изкараш още доста време! Профилактиката ще е от полза. А иначе в 30 гс 1,3 кг е напълно нормално тегло за близначета, средно по 200 грама качват на седмица от тук нататък.
  По въпроса за бременностите мисля че е важна и възрастта. А обикновенно следващите бременности и годинките са повече. При мен обаче определено втората бременност беше по-лека, след две бебета ми беше супер леко и докато бях бременна и след раждането с едно.
Виж целия пост
# 277
Наде, в крайна сметка в мбал Надежда ще съм.бих желала д-р Ташков да ме изражда-днес беше мн отзивчив и ме придружаваше нагоре надолу по етажите.
Айла, добра седмица е,за щастие, но вчера ми казаха,че са по 1700 гр,а днес такава разлика...затова се разстроих малко,но нищо Simple Smile
Виж целия пост
# 278
Kanari щом ще си в тази клиника, ако имаш нужда от съвети за кърменето и желание ми пиши, ще ти дам координати на колежка консултант, която работи там.
Виж целия пост
# 279
Супер,много благодаря Heart Eyes
Виж целия пост
# 280
Канари, а в коя болница ще те приемат и къде реши да раждаш? Дано да ги задържиш бебенцата възможно най-дълго. Ще стискаме палци!

Канари
, с теб сме и стискаме палци всичко да мине леко  Hug
Виж целия пост
# 281
Kanari, не се шашкай за килата, може да не са ги премерили точно  Peace важното е ти да си спокойна оттам и бебоците

glezotiika_1 , мерси за инфото. ще го спирам значи на своя глава. в понеделник съм на лекар. аз и без това не успявам да го пия всеки ден  Tired а и вече всичко отшумя
Виж целия пост
# 282

И двете ми бременности бяха много сходни като развитие, с изключение на бройката в резултата и малко повече киселини с близнаците. Ако знам, че и третата бременност ще е толкова лека, съм навита за още деца, но никой не може да ми гарантира.

Имам една приятелка с 3 бременности, нея ще питам с всяка следваща как е.

При мен третата беше най- лека.  Wink

Канари, успех и дано максимално дълго да останат бебоците на топло.  Praynig

Дж-то, а защо не го слагаш утрогестана вагинално?
Виж целия пост
# 283
ми де да знам и аз  Embarassed сега като каза и доки каза че като спре зацапването може вагинално, ма кой да се сети  Crazy
Виж целия пост
# 284
Еми да слагай го вагинално но него спирай без да ти кажат.


Момичета да ви питам досега бях малко навънка права и поедно време започна да ме боли ниско долу и да ми се ходи по голяма нужда и като легнах това отмина.Какво е това контракции или незнам запърви път ми се случва.А те и двете бебета са с главичките надолу.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия