Валенсия

  • 124 696
  • 764
# 225
Това летище е както пловдивското, почти няма автобуси, понеже има по няколко самолета на седмица.
Като стигнеш се огледай все пак, може и да са пуснали..
Таксита със сигурност ще има, вземи си до града и след това търси автобус или влак до Валенсия.
Всичко това трябваше  да го направиш, преди да купиш "евтините" билети, сега ще излязат по-скъпи от такива до Валенсия направо...
Виж целия пост
# 226
Това летище е както пловдивското, почти няма автобуси, понеже има по няколко самолета на седмица.
Като стигнеш се огледай все пак, може и да са пуснали..
Таксита със сигурност ще има, вземи си до града и след това търси автобус или влак до Валенсия.
Всичко това трябваше  да го направиш, преди да купиш "евтините" билети, сега ще излязат по-скъпи от такива до Валенсия направо...
Да, така е, но до сега съм пътувала доста с low cost компании, никога не ми беше идвало на ум, че това може да се случи. В петък и в понеделник да не работи нищо.
Виж целия пост
# 227
Намерих влак от Castellano до Валенсия. Има към 21.30 вечерта и малко след 22 часа пак. Пътя е един час. Ще изчакам да почнат полетите на Райън до там през септември и ще видя отзиви как пътуват и другите. Но за сега това ми изглежда най-приемлив вариант.
Виж целия пост
# 228
Аз затова се отказах от Райън. Не искам стрес от кацането още. Мислех да се самоорганизирам до Валенсия, но явно няма да е.
Виж целия пост
# 229
Мислех да се самоорганизирам до Валенсия, но явно няма да е.

Хей, има и други авиокомпании, които кацат в града /4 зона, но в града/. Не се отказвай! Валенсия е прекрасна!
Виж целия пост
# 230
Мислех да се самоорганизирам до Валенсия, но явно няма да е.

Хей, има и други авиокомпании, които кацат в града /4 зона, но в града/. Не се отказвай! Валенсия е прекрасна!

Няма Simple Smile, но може някоя ласт минит почивка да пуснат и така да направя, вместо да се тормозя с авиони, дето кацат в царевичака Laughing. Валенсия ми я похвалиха, така че вече е запланувана.
Виж целия пост
# 231
Преди два дни минах по този път. Има нова магистрала от летището в Кастельон до Валенсия. Стига се за 45 мин до началото на Валенсия. Явно ще си го разработват летището,и ще пуснат и транспорт до близките градове.
Виж целия пост
# 232
Здравейте. Свеки живеят на час път от Валенсия, обикновено летим С Wizz до Валенсия и от там ни взимат с кола и готово. Но.. Тази ходина искаме с кучето , а УИз не превозват животни. България ер превозва, но те пък не летят до Валенсия. Да речем , че се спрем ня тях ... от Барселона до Валенсия с влак или автобус ще е по- удачно?( по принцип крайна точка ни е Кастейон, на около 60км. От Валенсия)
Ако не коя друга компания бихте ми предложили? Благодаря.
Виж целия пост
# 233
Здравейте. Свеки живеят на час път от Валенсия, обикновено летим С Wizz до Валенсия и от там ни взимат с кола и готово. Но.. Тази ходина искаме с кучето , а УИз не превозват животни. България ер превозва, но те пък не летят до Валенсия. Да речем , че се спрем ня тях ... от Барселона до Валенсия с влак или автобус ще е по- удачно?( по принцип крайна точка ни е Кастейон, на около 60км. От Валенсия)
Ако не коя друга компания бихте ми предложили? Благодаря.
Райън еър летят до Кастейон, но не знам превозват ли животни
Виж целия пост
# 234
През април пътувахме Барселона -Валенсия с https://www.alsa.es/
При навременно купуване на автобусния билет, цените са супер-6-7 евро. Автобусету са доста сносни-климатик, телевизор, интернет и + това няма междинни спирки. Продължителност на пътуването- 4 часа
Виж целия пост
# 235
Здравейте. Свеки живеят на час път от Валенсия, обикновено летим С Wizz до Валенсия и от там ни взимат с кола и готово. Но.. Тази ходина искаме с кучето , а УИз не превозват животни. България ер превозва, но те пък не летят до Валенсия. Да речем , че се спрем ня тях ... от Барселона до Валенсия с влак или автобус ще е по- удачно?( по принцип крайна точка ни е Кастейон, на около 60км. От Валенсия)
Ако не коя друга компания бихте ми предложили? Благодаря.
Райън еър летят до Кастейон, но не знам превозват ли животни
Не превозват. smile3511
Толкова ли нямаме възможности да летим с куче без "15" прекачвания.....
Виж целия пост
# 236
През април пътувахме Барселона -Валенсия с https://www.alsa.es/
При навременно купуване на автобусния билет, цените са супер-6-7 евро. Автобусету са доста сносни-климатик, телевизор, интернет и + това няма междинни спирки. Продължителност на пътуването- 4 часа
Благодаря за споделеното.
Виж целия пост
# 237
Здравейте, оглеждам се за море догодина около Валенсия/ Кастейон. Препоръки за места с хубави плажове ? Идеята е да летим с Раян и после да наемем кола за около седмица. Силно се надявам до догодина да се предлагат повече опции за трансфери и коли под наем от летището. Предварително благодаря на включилите се.  bouquet
Виж целия пост
# 238
Момичета, ще пътуваме на 07.10 до Валенсия с Ryanair. Те кацат на летище Castellon. Разбрах, че в петък и понеделник, когато са техните полети няма автобуси от Castellon  до Валенсия. Дали е вярно? Има ли някой пътувал, който да сподели?
Здравейте,
и ние ще пътуваме на 07.10 за Валенсия(castellon) и също така бях изненадан, че няма автобусен транспорт. След размяна на няколко мейла с автобусната компания, обслужваща летището те потвърдиха, че автобус няма за посоченият полет (София  - Валенсия).
Препратиха ме към сайта на летището, където има качени тарифите за такситата: http://www.sla-airport.com/Fichiers/pages/092548taxis-airport-cdt-rates.pdf - до catellon излиза 40-50 Евро. Ние си резервирхаме нощувка там, а на следващия ден ще хванем влак до  Валенсия Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Момичета, ще пътуваме на 07.10 до Валенсия с Ryanair. Те кацат на летище Castellon. Разбрах, че в петък и понеделник, когато са техните полети няма автобуси от Castellon  до Валенсия. Дали е вярно? Има ли някой пътувал, който да сподели?
Здравейте,
и ние ще пътуваме на 07.10 за Валенсия(castellon) и също така бях изненадан, че няма автобусен транспорт. След размяна на няколко мейла с автобусната компания, обслужваща летището те потвърдиха, че автобус няма за посоченият полет (София  - Валенсия).
Препратиха ме към сайта на летището, където има качени тарифите за такситата: http://www.sla-airport.com/Fichiers/pages/092548taxis-airport-cdt-rates.pdf - до catellon излиза 40-50 Евро. Ние си резервирхаме нощувка там, а на следващия ден ще хванем влак до  Валенсия Simple Smile
Някой писа, че са говорили с автобусната компания и от там са казали, че ще пуснат автобуси тогава за Валенсия, а сега няма, защото няма самолети в тези дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия