Валенсия

  • 124 699
  • 764
# 285
Здравейте,

Търся инфо за ваканционна къща в района на Валенсия, недалеч от летището, където каца Ръайн еър.
Виж целия пост
# 286
Здравейте,

Търся инфо за ваканционна къща в района на Валенсия, недалеч от летището, където каца Ръайн еър.
Раян еър каца на 70 км. от Валенсия, трябва да търсиш в района на Кастейон.
Виж целия пост
# 287
Здравейте,

Търся инфо за ваканционна къща в района на Валенсия, недалеч от летището, където каца Ръайн еър.
Раян еър каца на 70 км. от Валенсия, трябва да търсиш в района на Кастейон.


Да, точно, търя вила или къща на брега на морето. bouquet
Виж целия пост
# 288
Здравейте,
март месец има ли възможност за плаж във Валенсия и също така, ако някой е ходил до Майорка или Ибиза, подходящо ли е март месец и има ли какво да се види по това време на годината
Виж целия пост
# 289
Във Валенсия бях в края на май и макар, че беше топло водата си беше хладничка все още, но пък имаше плажуващи. Но за март мисля, че е рано за плаж.
Виж целия пост
# 290
Във Валенсия бях в края на май и макар, че беше топло водата си беше хладничка все още, но пък имаше плажуващи. Но за март мисля, че е рано за плаж.

мерси, а за разходки подходящо ли е , има ли дъждовен период тогава ?
Виж целия пост
# 291
Здравейте,
март месец има ли възможност за плаж във Валенсия и също така, ако някой е ходил до Майорка или Ибиза, подходящо ли е март месец и има ли какво да се види по това време на годината

Има много вятър на островите, не става за плаж през март.

Виж целия пост
# 292
мерси, а за разходки подходящо ли е , има ли дъждовен период тогава ?
За края на май времето беше много приятно за разходки.
Била съм във Валенсия преди години и през февруари месец. Времето беше страхотно за разходки... 15-20 градуса. Мисля, че март ще е малко по-топло, но не много. За дъждове не мога да кажа, но това е непредсказуемо за момента Mr. Green
Виж целия пост
# 293
Момичета, благодаря за коментарите, особено на Зорчи за изчерпателния и увлекателен пътепис Wink)). Нещо не мога да схвана разликата в картите, които се предлагат. Може ли малко помощ?

Bonometro (10 trips):
One zone: €7.20.
Two zones: €10.40.
Three zones: €14.
Four zones: 20
 
Летището разбирам, че е в 4 зона. Тоест на мен два пъти ще ми трябва въпросната 4 зона, значи трябва да си взема за 20 евро 10 пътувания.

TuiN Card:
A cash card that permits journeys within the entire Metrovalencia network with any combination within zones. It must be validated upon entering and exiting the metro and only upon entering on Tram. Mininum charge/recharge: 10 €.
One zone: 0,72 €.
Two zones: 1,04 €.
Three and four zones: 1,40 €.
Airport: 2,00 €.

Този вариант не е ли по-изгоден? Ще я заредя за 10 евро и летището ми излиза 4 евро- отиването и връщането. Остават ми 6 евро.Настанили сме се в центъра и много няма да обикаляме като цяло. Тази е нещо като Ойстер кард май? От летището къде мога да закупя тази карта?
 

Valencia Tourist Card:
Combined travel pass offering free urban public transport in zones A and B (including the metro to and from the airport) and discounts for listed museums, leisure activities, shops and restaurants.
24 hours: €15
48 hours: €20
72 hours: €25

Тази направо не я разбирам. Важи за цялата градска мрежа+ аерогарата и намаления на музеи, но никъде не виждам списък. Ако някой е ползвал, моля да сподели.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 294
Здравейте момичета Simple Smile Ние ще посетим Валенсия от 17.01-21.01 . Запазехме си от букинг апартамент в централната част на града. Много полезни линкове сте дали , zhorchy страхотен разказ , със сигурност ще посетим lapetitebrioche .  Планираме от летището до централната част да използваме автоус 150 , и после малко разходка 15-20 мин до апартамента . С метрото по лесно ще се предвижим , но с автобуса ще може да разгледаме Simple Smile
tyntyrymyntyry http://www.visitvalencia.com/es/valencia-tourist-card/  тук са дадени намаленията с тази карта. Ние за предвижването си мислим да използваме велосипеди под наем , ако времето позволява разбира се, ако не градския транспорт Simple Smile иначе ако има някои , които да разясни малко повече за картите ще е супер, понеже в сайта гледам само онлайн се копуват Simple Smile


 
Виж целия пост
# 295
Благодаря Цвети, сега ще ги прегледам. И още нещо се сетих , ако може някой да сподели хубаво местенце в центъра за фламенко вечер.
Виж целия пост
# 296
И аз мислех с този автобус 150 да се придвижим , но нещо много ми се струва дълго пътуването. Тъй като трябва да се настаним към 16.00 часа, а пристигаме в 8.30 ще хванем метрото до спирка Colon , за да закусим в пекарната , препоръчана от Зори. След това ще минем през катедралата, халите и ще седнем да обядваме. И ще стане време за настаняване Wink)) Ние сме 6 колежки, от апартамента ми писаха, че са забранени всякакви купони. Успокоих ги, че сме на средна възраст, купоните не са ни такава страст  Joy Гледам, че в района имаме http://spain.100montaditos.com/encuentranos/.  В Барселона и Аликанте често хапвахме в тази верига. Най-много ми допада тинто де вераното в халба Wink)) Иначе е нещо като Макдоналдс, но испански вариант.Ако сте хапвали някъде другаде вкуснотийки, можете да споделите. Нашето пътуване се очертава да е кулинарно Wink))
Виж целия пост
# 297
Ще се радвам да споделите за фламенко вечер в централната част. И дано е хубаво времето  Heart Eyes
Виж целия пост
# 298
Здравейте момичета Simple Smile Ние ще посетим Валенсия от 17.01-21.01 . Запазехме си от букинг апартамент в централната част на града. Много полезни линкове сте дали , zhorchy страхотен разказ , със сигурност ще посетим lapetitebrioche .  Планираме от летището до централната част да използваме автоус 150 , и после малко разходка 15-20 мин до апартамента . С метрото по лесно ще се предвижим , но с автобуса ще може да разгледаме Simple Smile
tyntyrymyntyry http://www.visitvalencia.com/es/valencia-tourist-card/  тук са дадени намаленията с тази карта. Ние за предвижването си мислим да използваме велосипеди под наем , ако времето позволява разбира се, ако не градския транспорт Simple Smile иначе ако има някои , които да разясни малко повече за картите ще е супер, понеже в сайта гледам само онлайн се копуват Simple Smile


 

Здравейте, бихте ли споделили кой е апартамента, освен резервацията през букинг ( ако там сте направили) , може ли да споделите дали Ви изискват и някакъв депозит ?


А до останалите - бихте ли препоръчали изгодни заведения за хапване и хранителни магазини ? И също така кои градове около Валенсия си заслужава да се посетят ?
Виж целия пост
# 299
Здравейте момичета Simple Smile Ние ще посетим Валенсия от 17.01-21.01 . Запазехме си от букинг апартамент в централната част на града. Много полезни линкове сте дали , zhorchy страхотен разказ , със сигурност ще посетим lapetitebrioche .  Планираме от летището до централната част да използваме автоус 150 , и после малко разходка 15-20 мин до апартамента . С метрото по лесно ще се предвижим , но с автобуса ще може да разгледаме Simple Smile
tyntyrymyntyry http://www.visitvalencia.com/es/valencia-tourist-card/  тук са дадени намаленията с тази карта. Ние за предвижването си мислим да използваме велосипеди под наем , ако времето позволява разбира се, ако не градския транспорт Simple Smile иначе ако има някои , които да разясни малко повече за картите ще е супер, понеже в сайта гледам само онлайн се копуват Simple Smile


 

Здравейте, бихте ли споделили кой е апартамента, освен резервацията през букинг ( ако там сте направили) , може ли да споделите дали Ви изискват и някакъв депозит ?


А до останалите - бихте ли препоръчали изгодни заведения за хапване и хранителни магазини ? И също така кои градове около Валенсия си заслужава да се посетят ?
Здравей Valencia Apartmans El Carmen се казва мястото , изискват  се цялата сума за престоя . 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия