Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 623
  • 729
# 510
 Praynig
Виж целия пост
# 511
Ох, Мари/Карма......
Да си поискаш упойка! Успокоявай се с това, 4е после няма да те боли!
И син4ето болно, а! Споко, той е голям мъж!
И после да ни разкажеш, 4е на мен до сега не ми се е слу4вало, та да имам малко
информация по въпроса..
Виж целия пост
# 512
Привет!
Включвам се да се изкажа за зъбите-миналия май месец ми вадиха мъдрец.Бе се разрушил и няма смисъл да се прави.Аз си знаех какво ще стане и преди прегледа и отидох спокойна.Жената си ми сложи упойка,но от вътрешната страна на венеца нещо не искаше да се впръсне добре.Като се притесних,това ти кръвно като ми падна,жената се изуми с мен.Бързо-бързо извика някакъв лекар с апарат,кръвното ми бе 60/80.Те се смеят,плискат ме с вода,а аз незнам на кой свят бях.Другия лекар остана за всеки случай.Отворих устата,усетих че бръква/аз винаги стискам очи на зъболекар,не гледам/ и я чувам като казва ,че всичко е ок.Отварям едното око и я питам с жест какво става.И тя-"ами готова си,искаш ли да го видиш?".Даже и кръв нямах.Тя ме бъзика,че от страх и не мога да прокървя.Нямах болка и след това,грам даже.Единственото гадно за мен бе упойката и докато премине.Все се плюнчех като идиот  Laughing
Стиснати палци на всеки,който има нужда.
Марче,надявам се да има друга причина за неписането ти тук,а да не е заради вчерашната тема.Наистина драсни два реда,че липсваш Heart Eyes
Виж целия пост
# 513
Добро утро Hug
Марчето14 Hug още ли я няма Thinking Shocked
Ееее Марче, моля те душа, върни се при нас, всеки си казва нещата, както ги мисли, но ние не бива да си мислим, че се отнасят за нас! Peace
Нали сме тук за да си споделяме и в добро и в лошо! Hug
Моля те върни се!!! Praynig Praynig Praynig


Бонболинка Hug  като те четох направооооо Sick още по-ме хвана страх Crazy И аз имам един такъв полуразрушен, ама приятелка ми каза, че на нея и цепвали венеца Confused и и правили чак операция, тя ходи на хирург, това за МЪДРЕЦ се отнася само Peace

Мари Hug няма страшно бе душицо, с упойка нищо няма и да разбереш или усетиш, освен че след това ще имаш дупка там Crazy

Тите ама тоя мишок на бисквитки newsm78 не реагира ли? Joy Joy Joy

Смърфи Hug да нищо чудно, тамън кат вземат да ги приватизират hahaha могат ме вземат за кадро направо обучено Joy Родителите му отидоха в чужбина, много не им харесва там  Thinking и не са сигурни, че ще останат и за да не мести нон-стоп малчо из училищата Laughing си го взехме, даже незнам, как ще им го върнем Joy Аз толкова си свикнах  с него, а и той с нас Mr. Green

Виж целия пост
# 514
Добро утро, не мога да си отворя очите, спи ми сеее. Затова пак ви черпя с кафе, представете си, че е силно ароматно, италианско еспресо и си го пийваме дружно нейде из Рим:



Мари Praynig
Не се страхувай, зъби се вадят само с упойка!
Виж целия пост
# 515
ЖИВА СЪМ!

Беше мъдрец. С огромен кариес... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Доктора-пич...Страхотен доктор ви казвам...Нищичко не усетих.

И си ми го даде за спомен. Mr. Green

Не ме боли. Все още.

Каза днес да не пия и ям топло, горещо, два дни да не жабуря и общо взето ме успокои доста...

Само при него ще ходя.

А и по здравна каса минах.

Идеално! newsm10



И кво и направихте на Марчето не знам ама на мене адски ми липсва... Cry
Виж целия пост
# 516
Айде честито, Мари, че се отърва  Mr. Green
И аз съм ваканция с детето - голям мързел ме гони.
Виж целия пост
# 517
Сега ще си легна... Flutter
Виж целия пост
# 518
Мари, радвам се!

На Марчето нищо не сме и направили, пошегувахме се, въобще не очаквах да се засегне...колко шеги сме пускали тука. На мен също ми липсва!
Виж целия пост
# 519
Те нищо.Аз бях тази,която се закачи.Извиних се .кво още да направя.да си посипя главата с пепел ок ли ще е? ooooh!
Виж целия пост
# 520
Те нищо.Аз бях тази,която се закачи.Извиних се .кво още да направя.да си посипя главата с пепел ок ли ще е? ooooh!
Joy Joy Joy Креми бе hahaha
Извинихме се да, ама явно на нея, не и е минало авно, все още Rolling Eyes Да и кажа, че МИ ЛИПСВА!!! Hug
Аз още си говоря със секретари Joy Нямаме връзка сега hahaha
Мари щях да ти кажа, че си минава по здр каса Peace
Ние пък сме на пленер с рисуване Crazy Това чудо струва 250 лева на дете без консумацията баба му пак ще "засвятка" с очите, като чуе Joy Ма да ходи да се разпра
вя тя, аз вече са пробвах Crossing Arms Не можело да отсъства детето ooooh! трябвало да е там  Thinking
Кога са им ваканциите? Питах малчо и той незнае Crazy Че кой ша знай я hahaha
Виж целия пост
# 521
Коконе, другата седмица са във ваканция, тоест днес последно са на училище. Вашия племенник как не знае, не са ли им казали? newsm78
Мари, радвам се, че всичко е минало безпроблемно.
Аз от гости не мога да се отърва. От тази сутрин са ни напитили, че до преди малко.
Следобед сме на лекар с Ванко за очичките (вторичен преглед). Дано всичко да е наред, стиснете по един палец, моля  Praynig
Виж целия пост
# 522
Коконе, другата седмица са във ваканция, тоест днес последно са на училище. Вашия племенник как не знае, не са ли им казали? newsm78
Мари, радвам се, че всичко е минало безпроблемно.
Аз от гости не мога да се отърва. От тази сутрин са ни напитили, че до преди малко.
Следобед сме на лекар с Ванко за очичките (вторичен преглед). Дано всичко да е наред, стиснете по един палец, моля  Praynig
Вио Hug явно са им казали, ама не можа да ми каже newsm78 откога и до кога, той и за пленера не ми каза Joy та разбрах от госпожата  ooooh! Но ние сме влюбени Mr. Green  и явно, всичко друго е без значение  Joy Joy Joy Joy
Стискам всички палци!!! Пиши после Hug
Виж целия пост
# 523
Децата са ваканция от днес, не от понеделник. Peace Тоест днес не са научилище!
От мен стиснати палци!
Виж целия пост
# 524
Децата са ваканция от днес, не от понеделник. Peace Тоест днес не са научилище!
От мен стиснати палци!
Мерсиииии   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия