
още ли я няма



като те четох направооооо
още по-ме хвана страх
И аз имам един такъв полуразрушен, ама приятелка ми каза, че на нея и цепвали венеца 
няма страшно бе душицо, с упойка нищо няма и да разбереш или усетиш, освен че след това ще имаш дупка там 
не реагира ли?

да нищо чудно, тамън кат вземат да ги приватизират
могат ме вземат за кадро направо обучено
Родителите му отидоха в чужбина, много не им харесва там
и не са сигурни, че ще останат и за да не мести нон-стоп малчо из училищата
Аз толкова си свикнах с него, а и той с нас 



Креми бе 

Нямаме връзка сега 

Това чудо струва 250 лева на дете без консумацията баба му пак ще "засвятка" с очите, като чуе
Ма да ходи да се разправя тя, аз вече са пробвах
Не можело да отсъства детето
трябвало да е там 
Че кой ша знай я



явно са им казали, ама не можа да ми каже
откога и до кога, той и за пленера не ми каза
та разбрах от госпожата
Но ние сме влюбени

Тоест днес не са научилище!
Тоест днес не са научилище!
Препоръчани теми