Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 623
  • 729
# 525
Децата са ваканция от днес, не от понеделник. Peace Тоест днес не са научилище!
От мен стиснати палци!
Вярно, че е така! Понеже нашите са на екскурзия, аз мислех, че само техния клас не е на училище.... Коконе, подведох те без да искам  Embarassed
Благодаря за палците  Hug
Виж целия пост
# 526
Вио, стиснати палчета за детенце
Мари радвам се, че е минало безпроблемно
Лус, вчера забравих да кажа, че на снимката изглеждаш много добре, и има излъчване за голяма забава
От обяд се каня да излизам и валииии  #Cussing out само да ми падне Емил Чолаков дето разправяше, че от днес щяло да се оправя времето  #Cussing out
Тия синоптици не могат да познаят времето, та ако ще през прозореца да гледат
Виж целия пост
# 527
И другата седмица го дават да е хладно и дъждовно Whistling
Виж целия пост
# 528
И другата седмица го дават да е хладно и дъждовно Whistling

Ей, аман вече казвам ви!  #Cussing out
Виж целия пост
# 529
Мари, радвам се, че всичко е минало леко.  Hug Ако имаш болка може да вземеш аналгин или парацетамол.
Коконче, много скъп този пленер, че и задължителен.  Shocked
И аз искам вече слънцееее.   Nature Sunny sun

Креми,  spoko

Марче, върни се. newsm51
Виж целия пост
# 530
Фортунче и аз това и казах на г-жата, ама онази, като отвори една уста малеййййй ooooh!
Пък и предполагам не всички деца ще имат възможности, не говоря за нас  Thinking И като е платено newsm78 защо пък трябва да е  задължително Thinking
Виж целия пост
# 531
Коконче, сигурно и на учителките им държат сметка, но поне казаха ли по-рано, че хората да съберат парите. А другите родители на какво мнение са?
Виж целия пост
# 532
Коконче, сигурно и на учителките им държат сметка, но поне казаха ли по-рано, че хората да съберат парите. А другите родители на какво мнение са?

Фортунче Hug нямам напредстава Thinking аз днес разбрах, а иначе, май са знаели от понеделника Crazy Другите родители не ги познавам Blush
Виж целия пост
# 533
Цяла седмица не мога да седна на компа.Пристигнаха роднини да изпратят студента,а Славка тича като луда.Сега съм сама най-сетне.
Хубавото на цялата работа е,че свалих едно кило.
Според мен Марчела има проблеми,а не е сърдита.Да пише като може.
Мари,не можах да мръдна никъде тази седмица,но в понеделник съм на линия.
Малкият започна ваканцията с температура и ангина. Sad
роднините ми донесоха гадна,ужасна вест. Sick
Преди месеци изчезна мой братовчед.Намерили са само кости и парцали от него,изяден от животни.
ДНК експертизата е потвърдила най-лошото.Нека почивя в мир! Cry
Не заслужаваше такава съдба!
В понеделник изпращам момчето и от сега ми е едно кофти.За добро е,но как ми липсва.
Целувки на всички!като ви изчета,ще пиша пак. Hug
Виж целия пост
# 534
Ооооо Славче  Hug много съжалявам, съболезнования  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 535
Славче, съболезнования.  Hug
Виж целия пост
# 536
Славче, съжалявам, мила  Sad, това е ужасно
Виж целия пост
# 537
Здравейте, момичета...

Славче, съболезнования, нека почива в мир...

Мари, честито безболезнено вадене на зъб!

Днес на курса изпях оперна песен в стил рап. Голям смях падна, дори са ме накарали да изпея още веднъж и ме записали на камера... Ама чух камера и почнах да пея с много грешки в думите...., нищо пак сме се смяли много...  Жал, че не мога да продължа още 3 седмици. Няма кой да гледа Петьо... Мъжът ми тази седмица го гледаше..., от 15 започва много работа и не мога да разчитам на него, свекитата от 20-ти са във Видин за 10-на дена (уговорили се още преди 1 месец)... та така, приятелките са ми работни, на чужд човек не мога да се доверя... А гледане за 1 месец трудно се намир свестен човек, защото не е дълъг ангажимент и не се отнасят добросъвестно и сериозно...
Виж целия пост
# 538
Луси Hug  пращай го насам Mr. Green аз, ще го гледам, където един малчо hahaha там и двама   Joy
Виж целия пост
# 539
Луси Hug  пращай го насам Mr. Green аз, ще го гледам, където един малчо hahaha там и двама   Joy

Това е причината, няма как да ти го пратя. Не може да отсъства 3 седмици от училище.Иначе той е от 8:30 до 12:00, а аз съм на курса до 12:30 + почти 1 час път... Та се прибирам в 13:20 да кажем... И тези 1 час и 20 минути... няма как... Иначе благодаря за предложението...

Сега да се оплача, че от 1 април няма да имаме парното... Почти всичките комшии са се подписали за изключване, та че ще мръзнем, дано да дойде топличко... Ще палим камината, ще надуваме духалките... Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия