Домакини-първи сезон/осми епизод

  • 25 620
  • 729
# 30
Забравих да питам за хап4етата! Embarassed
Ако отида пак до магазина- няма да забравя!
Ина4е направих един крем за десерт- мъжо ще го оцени(децата не са от ящните. На тях им дай само картофи). За обяд -салата и пе4ено пиле с картофи ще е. Класика, но друго не ми измъдри главата.
 newsm78 Кои празнува днес? Какъв имен ден е?
Виж целия пост
# 31
Добро утро!
ЧЕСТИТ ТОДОРОВ ДЕН на празнуващите  bouquet
и приятен уикенд на всички
Дребния и таткото, като са вкъщи ми превземат компа, ама ще ви наглаждам
Виж целия пост
# 32
Забравих, че днес и моят татко е именник, почерпете се:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 33
Браво на вас! Че и нова тема сте стъкнали.
Честит имен ден на всички Тошковци и Тошки! Със здраве да си носят името!

Аз се завърнах пак от басейна, сега детето прави втора закуска и ще поучи малко. След това ще го водя на имен ден на детенце от занималнята.
Сухо мляко беше от аптеките. Ама аз забравих да взема рецептата  smile3537 Днес ще се поправя.
Хубав ден, момичета, по-късно ще ви навестя!
Виж целия пост
# 34
Добро утро!  Hug
Благодаря за новата тема и за кафенцето.  Hug
Честит имен ден на майката на Кокончето. Да ти е жива и здрава!  Hug
Честито на всички, които празнуват днес!
Ммм, и аз обичам бира, но сега от време на време пия по малко. Иначе пийвам по малко вино, лятото обичам узо. Не мога да пия по много (най-много една бира от 500мл, чаша-две вино).
Хубав ден! Днес ще правя козуначени кифлички, да видим какви ще ги скопосам.  Laughing
Виж целия пост
# 35
Честит празник на именниците!Специално за на Кокона майка й и за на Дарилчето сладура!
Вие вчера сте изписали писането,браво!
Знаех си аз,че и аз съм от ниските  Laughing Mr. Green
Направете в групата на Джоланите и подгрупа Шкембелии,че да се впиша и аз,де.
Преди да забременея си пийвах...подобаващо.Най-вече бира и водка.А сега нищо.Ми не ми се пие.На един рожден ден есента пих една чаша бира и се омотах ,и оттогава не пия.
Имаше и още,ама ...пусти акъл...
Виж целия пост
# 36

OOo, Тошковците празнуват!
Да са живи и здрави всички именяци!
За протокола на диетуващите- Изпит оцет, кафе и 1,5 л. вода.
Хайде давайте от4ети.
Мъжо днес ба4ка, времето е духовито, и за това ще ви следя от близо(както беше и в4ера де).
Бира и червено вино пия. Твърд алкохол- не.
Виж целия пост
# 37
Здравейте,красавици.И аз съм за новата група,и моите джоланчета не са малки,ама какво да се прави...ген ли,съдба ли Simple Smile
Честит празник на всички празнуващи  bouquet
Аз стоя на дивана и давам заповеди,а мъжо чисти с прахосмукачката и бърше с парцаливката.Сложили сме едно пиле в тенджерата под налягане,поне да сготвя ще стана.Мисля да правя пържено пиле,а с останалото месо-гювеч.
Вечер сте много активни,ама аз обръщам внимание на мъжо и няма как да ви следя.Нали сме все още дето се вика младоженци,глезим се един друг.
Виж целия пост
# 38
Вечер сте много активни,ама аз обръщам внимание на мъжо и няма как да ви следя.Нали сме все още дето се вика младоженци,глезим се един друг.
Тъй, тъй. Не ни гледай нас. Ние сме "от стара коза, яре". Simple Smile
Добро утро!
Трудно ми е да мисля сутрин. Тодоров ден! Честито!   bouquet
Ей, до после. Късно вечер.
Виж целия пост
# 39
Честит празник от мен на всички празнуващи, да са живи и здрави  Hug
Ванко май отива на разболяване  Tired Съмняват ме и зъбки - ако е така, до 2 дни ще имаме нови зъбчета.
Ста-ди, пази се. Още колко остава?
Виж целия пост
# 40
Сладкарството не е за мен.Един кекс не мога да направя.
Валенце  Laughing Laughing Laughing Laughing
Славче не дояждам често.Моя мъж е доброто прасенце вкъщи както казва той.
Ние сме болни.Аз съм с хрема.Синузита си мълчи все още.А малкия е вече на антибиотик.ХОмеопатия и бабини лекове не го спасиха.Ама като излиза навън в градината как да е.Тате не казвай на мама,че тя ще вика.А като го питах защо не ми е казал ме гледа умно.
mariat Аз докато бягам на тренажора си пускам музика или тв.Иначе ми е безинтересно.
vanichka75 Ех,че хубаво сте го измислили с пипирудите.ДА ви завиди човек.
Коконче стига ги мори сладоледи,мусаки.Удар ще получи някоя. #2gunfire
Диета като оздравея.Мразя да съм болна и да се мъча на диети.Откачам и озлобявам.
ПМС всичко живо казваше,че съм ужасна.
Това авокадо не се научих да го ям.Не ми е по-вкуса.
А моя мъж го гонят лудите от както е в Лондон.Все нещо ново има.Отивам за 1 мес в бг като се върна има ново 20.Сега яде рядко месо и то само пиле.
Покрай него и ние рядко ядем месо.Малкия напоследък не иска незнам защо.
Нямам сили утре ще ви дочета.Днес бяхме на лекар и станахме рано.
Виж целия пост
# 41
Понеже не ми стигнаха силите да ви дочета и не видях и новата тема.
ЧЕстит празник на всички пазнуващи.Ние спахме до обяд.И добре,че сме били в леглото с малкия.Ставам и кво да видя сняг.Следователно парното работи ,а вкъщи пак студено.
Малкия е увит в леглото и гледа розавата пантера.Аз зяпам един филм и мисля какво да хапна.Детето закуси.Мама си свърши задачите и сега мързел.
Виж целия пост
# 42
Да се запиша  Hug
Виж целия пост
# 43
Вио,22 май ми е термина,ама знам ли с тези проблеми със задържането кога ще се излюпи.Добре,че почнахме да купуваме нужните неща по-рано,че сега както съм затворник вкъщи не знам кой щеше да ги избира.
Виж целия пост
# 44


Писах и се изтри.
Проверих за хап4етата- няма ги.
Имах гости- добре ми беше.
Ай, до после!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия