






Честито! Желая ти гладка и вълнуваща бременност!
Да взема вярно да пропуша трева поне 
Най-трудни са ми моментите, в които ме е страх за децата ми. Значи тогава бих пропушила наново без угризения...Всичко друго преживявам и намирам стимул и разсъдък да не го правя..но в такива случаи ми е адски трудно.


Да взема вярно да пропуша трева поне 
Най-трудни са ми моментите, в които ме е страх за децата ми. Значи тогава бих пропушила наново без угризения...Всичко друго преживявам и намирам стимул и разсъдък да не го правя..но в такива случаи ми е адски трудно.



Не знам какви са тия майки да причиняват това на децата си, неродени при това.
А гледали ли сте за 1 дете някъде по островите май беше, което не можеше без дневната си дажба от цигари и става раздразнително. Това дете беше на няколко годинки само
И родителите го снабдяваха с цигари, щото иначе се изнервяло


Препоръчани теми