Избива ме на агресия
(извинете ме за дългото ми философско разсъждение по въпроса, но на всеки мой близък и познат ще се опитам да помогна)

. Смятам също така да се възнаградя по някакъв начин за Коледа с нещо по-голямо, ами заслужавам го.
) 
Ама си мисля, че дори убиец цигара да си направя, няма да ми стане лошо
Така че не съм видяла спестени пари накуп. Само през първите дни и седмици се сепвах как ми остават повече пари от обикновено и после се сещах, че вече не пуша.







Аз съм пушач от 14 години като само един път съм ги спирала и то като бях бременна, но на 3 месеца малката се разболя и като ги метнах тези цигари от притеснение и хайде пак в кюпа
Сега ща се мъча пак да ги спирам и затова се връщам назад да ви чета за да се надъхам както се казва

Препоръчани теми