Априлски страсти + креватно спортуване = 9 месечно шкембо-подуване - тема 131

  • 24 097
  • 742
# 345
Момичета, може ли да хвърлите по 1 поглед на тестовете ми, за мен положителен е този от 12ти ден,вие какво мислите:

http://www.prikachi.com/images.php?images/902/6097902f.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/903/6097903u.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/904/6097904G.jpg

Чоки, надявам се че вече си по-добре Hug Инъче стълбите си ги изкачвам и слизам пеша-на 4ти етаж съм,поне това правя Simple Smile
Виж целия пост
# 346
Маги, не се отварят. Иска парола. Но ти погледнах и графиката, днес се е повишила. Praynig
Зуз, ти с тея пици ще ме умориш. И аз правих оня ден. Mr. Green
Виж целия пост
# 347
Здравейте, приказници! Как е?  Hug

Честит празник на патерица на всички, които са имали повод за празници тези дни!  ura
Понито, не роди ли?  newsm78
Рейни къде е, никой не казва?  Thinking
Еее Весето най-накрая ръснала!  Crazy
Тоничка, как е? Измъкна ли се успешно от бацилоносителите?  #Cussing out
Феичка,   Heart Eyes явно наистина тестът от 23ия ден е бил положителен. Стискам палци да сте сгепцали яйцето!  Praynig fertilization ММ почива малко, сега го чакам той да прояви инициатива, че нещо тва кексене под часовник лекинко го е изнервило.   Laughing
Маги, не се отваря линкът.  Peace

Някой няма ли да вади  EFP тест тия дни. Скучно стана!  Mr. Green
Виж целия пост
# 348
Маги, на 12 и 13 ден са + за мен. Днешния е по-наситен.  Действайте! Peace
Виж целия пост
# 349
Лилка,браво за добрите новини.
Ние днеска голямо хайманосване с дребен от 10.30 до 19.30.Сега той спи,а мама релаксира,но след малко май и тя ще спи.
Сигмето нещо се губи.
Виж целия пост
# 350
Оох изчетох ви Shocked набързо и по диагонал ама успях.
Зузко свиквай с хайманосването,че догодина по туй време кат мен(от 11 до 19) по цял ден с количката навън да си Praynig
ЧРД на всички рожденници от вчера.Живи и здрави  bouquet
Тоничка един съвет от мен.Искай документ от док като видите сърчицето,че си бременна и го внеси в деловодството на фирмата.Пичове,мичове шефовете,радват се или не така ще си защитена донякъде от съкращения,че понякога стават и такива гафове Naughty А за симптомите споко аз нямах никакви освен лек световъртеж при рязко ставане до 7 седмица.После се появи съвсеем леко гадене вечер,ако не хапна навреме и това беше.Не си мисли че е лошо да нямаш-всеки организъм реагира различно на промените. Peace
Валдеска сега чак ти видях въпроса.Дуфастона няма да ти обърка цикъла споко.Ако не изчезне задържания фоликул този цикъл на следващия си го вземи Hug
Още щях да пиша ама забравих какво Embarassed
Лека нощ Hug
Виж целия пост
# 351
Пони и Сладката Да родите по Фейтски  Hug Hug Събота срещу Неделя се раждат най-красивите деца smile3534

 Mr. Green даноооо  Praynig Praynig Hug
Иначе за другото мога да поспоря  Laughing Пламен е роден в понеделник и е мнооооооого хубав  tongue Mr. Green

Зузко свиквай с хайманосването,че догодина по туй време кат мен(от 11 до 19) по цял ден с количката навън да си Praynig

Ох малеее  Mr. Green ама на нея няма да и пречи  Mr. Green Hug

ЧРД на всички на патерички  Blush Hug  bouquet
Виж целия пост
# 352
Понеже днес съм ранобудна идвам да изкрещя  Mr. Green
Скрит текст:

Маги, на 12 ден ми се вижда като положителен на мен теста Thinking

Поспаланче, чул те Господ, дано имам такъв повод за скитосване по цели дни Praynig Mr. Green

Стели Heart Eyes

Чакам вече с нетърпение добрите щъркелови вести, както и поне 10-15 +теста  Mr. Green

Днес ни е последен ден с моето гостенче. Утре следобед ще се изпращаме вече. За жалост времето е гадно днес и не знам къде да го заведа, при положение, че и мъжо куцука и не можем заедно да кръстосваме насам натам  Whistling


Иначе за другото мога да поспоря  Laughing Пламен е роден в понеделник и е мнооооооого хубав  tongue Mr. Green



 hahaha hahaha


Виж целия пост
# 353
Веси Честит ти почти мъж! Много се притесняваш. Радвай му се на това човече. Hug Hug Hug
Кашмирче Тъкмо щях да те търся. За кексането ТМ може и да мрънка,ама после ще му мине. Mr. Green
Маги За мен е ден 13 Peace Аз като теб изпаднах в чуденка,ама послед отрицателният тест ме убеди. Peace
Сигме Надявам се да сте добре с малечка. Praynig
Кокоска Как е малко кокосче?  Hug
Плодче Как си?  Hug
Зузи 10-15 теста най-малко  Mr. Green
Виж целия пост
# 354
Добро утро на всички и приятна неделя! wavey
Виж целия пост
# 355
Ослушвам се за шТъркелови вести, ама явно не дочувам  Whistling Затова пожелавам на Пони и на Сладката лека и прекрасна първа среща с малките съкровища  Hug

Зузе - дъждовните дни са чудесен повод да (до)научите хлапето на табла, белот, 3-5-8, иняколко мръсни вица, ако е достатъчно голям  Whistling

Хайде - приятна неделя на всички   bouquet
Виж целия пост
# 356
Пони и Сладката Да родите по Фейтски  Hug Hug Събота срещу Неделя се раждат най-красивите деца smile3534

 Mr. Green даноооо  Praynig Praynig Hug
Иначе за другото мога да поспоря  Laughing Пламен е роден в понеделник и е мнооооооого хубав  tongue Mr. Green
Ааа,щом е така им оставяме още един ден време да се излюпят куклите
 Joy Joy Joy Апък Пламен като е толкова хубав го нацелувай страсСНо от мен  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Милите ми те, благодаря сърдечно за всички пожелания, нека ви се връщат стократно и всички да имаме поводи за споделяне на радост, много сте ми специални!   bouquet Отидох в един ресторант, за да видя имаме ли новини за Пони, защото се оказа, че в хотелската стаичка нямаме нет... та сега си чакам мекичките и ви проверявам  Mr. Green
Десит, радвам се, че се включваш и че звучиш толкова щастлива  Hug
Лилка, честитооо   bouquet
Валдеска, щом не се е спукал задържаният фоликул с МЦ, то е доста малък шансът да се спука сам, пий си дуфастона  Peace
Веси, честит ти 90%-ов мъж  Mr. Green За тромбите не мога да посъветвам, работа е на лекарите да кажат, не да питат "дали не е". Пънчита много добре го е обяснила, чак мен ме успокои  Crazy
Хайде, поемаме пак по планините, обичам ви  Heart Eyes
Виж целия пост
# 358
  Как сте милички   bouquet

Това време ме дразни, а утре ще е още по- студено и още по- гадно. Но пък ще се отдам на разкрасяване и малко разчистване в къщи. Не ми се мърда никъде в този дъжд.

Пънче, гледам О. май е минала. Дано сте хванали яйцето. Смяташ ли да взимаш Дуфастон. Какво реши?

Пончи я няма  newsm78 Хайде вече раждай, че палчетата ме заболяха да ги стискам за едно леко раждане  fingerscrossed Сигурно и ти милата си се изнервила  Hug

Починете си хубаво. Неделя е! Утре пак на тръстиката, а аз се надявам бацилестата вече да се е излекувала  #2gunfire

Поспаланче, съвета ти е много хубав. И аз така съм решила. Да не говорим, че фирмата ни е Канадска под Холандско ръководство. Аз иначе за шефовете тук нямам притеснения, но обичам и аз да си връзвам гащите. За симптомите  Hug Благодаря.
  -ако знаете какво четох в един форум. На една бременна девойка и казали, че изчезнат ли болките в гърдите, веднага на док., защото най-вероятно бебето е спиряло да се развива  Shocked  doh 
А моите зърна днес пак са чувствителни и съм по- спокойна  Mr. Green

Скрит текст:
Някой краде от сайта на kachi-snimka.info Аз исках да ви сервирам кафенце, но ме изхвърля. Когато хАЙдуците на картинки си вземат каквото искат се надявам да оставят моите....
Виж целия пост
# 359
Минавам да ви кажа добро утро на всички и да споделя закуската си с вас



Пончита и Сладката, желая леко раждане

С Пънче сме заедно този цикъл
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия