Априлски страсти + креватно спортуване = 9 месечно шкембо-подуване - тема 131

  • 24 096
  • 742
# 360
Лелеее, Прахиии, огладнях.
Тони, няма как, нали знаеш, че уикенда винаги минава толкова бързо.
Моме, права си. Ако беше нещо толкова сериозно, досега да се е чуло.  Mr. Green

Виж целия пост
# 361
  Охх, Звезди... вчера пица, днес няма да правя мъфини пък  Crossing Arms

Страхотна закуска  Hug
Някой май краде и от теб  hahaha

Отивам да си забъркам мюслитУ  Tired
Виж целия пост
# 362
Добро утро  Mr. Green
Моме, Цвете  Hug И всички, които ни мислите  Hug Добре сме, пу-пу. Тая нощ пак малко мрънкаше, но като цяло спахме цяла нощ само с половин часови пресекулки за цокване и памперс  Flutter Дано ми е кротичко детенцето, гледам да съм много  Blushспокойна, надявам се да й го предавам и на нея  Mr. Green
Прахи, само вкусотии правиш  Hug
Зуз, какво ново при вас, за кой говориш  Shocked Шта пляскам, пропускам нещо  Mr. Green
Лилка, все хубави новини чакам от теб  Hug
На всички ловуващи стискам палци  Praynig
И ние се родихме срещу неделя, Фейт, ама нали всички сме от тая тема, та това определя красотата мисля  Flutter  Mr. Green
Обичам ви  Blush Ох, хормоните след раждане мисля са доста по на макс  Crazy
Виж целия пост
# 363
 Еооо, тук сме още  Heart Eyes.
Измислих си един куп задачи от сутринта - чистих, простирах , сега правя една супа за обяд и после сме на преглед да видим как е бебс и защо не иска да излиза още  Crazy. Иначе познайте- снощи пак ходихме на гости. Моят малко се чудеше, ама няма да седим вкъщи и да чакаме я  Mr. Green.
Деси - ама много кротка е голямата ни Кокоска , така да те оставя да се разписваш  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
 После ще дописвам , минах да се обадя и да наръся естесвено  Hug  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
 П.П. Моме - много мило , че го разнасяш лаптопа заради мен  Hug Heart Eyes , ама моят щъркел нейде се е отплеснал  Joy.
 Евче- как си днес , има ли лелка , надявам се не и утре с първа урина, с един положителен тест да се похвалиш  Hug Heart Eyes.
Стели, Фейти - как сте мамчета  Flutter? Да нагушкате Ради и Пламката  Heart Eyes.
 Леле , тук здраво са се развъртяли разни кулинарни изкушения - Зузи , Прахче  Heart Eyes.
 Не знам кой спомена мекици и аз това правих , тях поне рядко ги обърквам . Ама вчера преди гостито какъв ягодов пай направих  Mr. Green , не става за снимка , май ще си го греба сама с лъжицата ( и с кисесело мляко за добавка  че се получи и отровно сладък  ooooh!).
 А някави новини за Рейни, Сигма   newsm78.Дано всичко е наред при тях , че ги мисля .
Виж целия пост
# 364
Аз минавам да си взема един мнооого заразен прашец  newsm75 newsm79 newsm28 Пони, ами виж колко е мрачно, как да излезе детето. Хайде да е по Фейтски! Hug
Деси, много се радвам, че с БигКо сте добре, дано ти е кротичка сладурката!
Ние гоним яйцето и се моля да има О., въптеки задържания фоликул Praynig Вчера тестът беше почти положителен.
Маги, тестът на 12-ти ден ти е по-положителен според мен.
Веси, честит ти мъж Heart Eyes
Тони, всеки организъм е различен, не се тревожи, че нямаш симптоми! Беб е добре.
На планинарката приятна разходка.
Прахи, ти ли ги спретна тези вкуснотии? Бързо метни една рецепта!
Виж целия пост
# 365
Добро утро Simple Smile
Взимам си от закуската на Прахи, а при мисълта за мекиците на Момето преглъщам жадно Wink
Деси, малкото Кокосче да е все така поспаливо и добричко нощем Hug
Пони и Сладката, чакаме хубави щъркелови вести за вас Sunglasses
white duck
, успех! Hug
Виж целия пост
# 366
Много искам да ви споделя в този дъждовен ден , едно забвано филмче на което попаднах  Laughing Laughing
Сега разбрах, защо се бави моето бебче, познавайки себе си, явно е доста чепато и бодливо и моят щъркел си търси каска и тапи за уши/щото ше му надуе главата докато го докара, ако прилича на майка си  Laughing Laughing

Виж целия пост
# 367
Това е едно от любимите филмчета на малчо Grinning
Виж целия пост
# 368


Идвам да вида какво правите Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 369
Здравейте, момичета, след малко отсъствие пак тук!!!
Весе - много се радвам за хубавите новини, които носиш, дано и за напред все такива да са ти новините!!!
Магиг - хайде да хванете яйцето!!!
Тоничка - абе я не чети такива работи .... радвам се, че си по-спокойна!!!
Сигме - надявам се всичко с вас да е наред и да си се гушкате!!!
Деси - ама дано така да ти е добричка и спокойна принцесата винаги!!!
Пони, Сладката - да знаете, че стискам палци всичко да мине както вие си го искате!!!
Рейни - абе не ни се крий бе момиче  Hug сигурно пак пазари нещо за бебаната!!!
Зузич - май и аз ще правя пица днес, че нещо като каза и така ми се дояде.
За всички, които съм пропуснала много  Hug
За себе си няма какво да кажа, този месец съм решила да не меря БТ, да не правя тестове и т.н.т, Пия си витамините и ще се обичаме, пък каквото стане. А от другия ще започна да върша всичко това, за да мога като отида на Док да му занеса и графики и да видим какво ще правим!!!
Виж целия пост
# 370
Привет момичета  Hug
Много ви благодаря на всички за хубавите пожелания, много сте ми мили, почувствах се специална  Heart Eyes
Уж ви попрочетох но на диагонал, гледам още няма щъркелови новини, но когато си реши бебка тогава  Wink
Весе честит ти мъж, предчувствието ти се оказа вярно и все така хубави новини да носиш
Ева хайде изкарай един + тест вече   Mr. Green

Аз тези дни нямам никакво време да ви наглеждам, а и няма какво да споделя за себе си, освен че е пълна лудница вкъщи или сме на гости или ние имаме гости...но така много добре и забавно си уплътняваме времето  Mr. Green

Прегръщам ви всички и правете бебета че в това мрачно време няма какво друго  Mr. Green Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 371
Здравейте! пИчете ли се?  Wear Umbrella Wear Umbrella Wear Umbrella  Mr. Green
Весето, честито мъжко! Heart Eyes
 
Феичка,
харесва ми графиката ти! Гледам и твоята О е била болезнена тоя месец. Ха дано ни е на късмет - дучертичков!  Praynig EFP ММ сега е станал палав вече, щот' не му припирам аз.  Mr. Green Crossing Arms Чудя се дали другия месец ( ха, дано не ми се налага! Пу пу!  Laughing) да го излъжа с по-ранна О?!  hahaha
Плодчето, верно къде е? Никаква я няма.  newsm78
Ми глухарчетоThinking
Моме, ти къде си забегнала? Нещо пропуснах.  Rolling Eyes
Тоничка, ти продължаваш с шашовете!   341uu Ще ти спра достъпа до нета!  hahaha
Прахи, мерси за мъфините! На морковени ми приличат!  eat
Кокоске, дано лил/биг Ко е все така кротичка!  Heart Eyes
Понииии, тука ли си още?!  Я недей ражда днес, глей кво е криво!  Naughty Mr. Green
Пате, стискам палци за О!  Praynig
Linofrina, ти що нямаш графика? Ми как да се ориентира човек?!  Crossing Arms Whistling
Суити, ми може и по-правилно решение да е! Стискам палци за успех!  fingerscrossed
Сандра, ти тестове за О не правиш ли?  Thinking


Моята БТ според мен не ще да се вдигне.  Tired Не знам дали да се сдухвам.
Иначе вчера ми пристигнаха О тестовете, щото мислех, че няма да ми стигнат за тоя месец. Не съм отваряла плика. Моля се да не ми се наложи и направо да го харизя на някоя от вас.  Praynig

Виж целия пост
# 372
Кашмирче не правя щото с моя дъълъг  цикъл ще ми излезе много скъпо с овю, а от другите още не съм се решила да си поръчам, а и не съм много наясно с тея поръчки...
Та така за момента меря само БТ да видим дали ще има О изобщо
А ти добра тактика си измислила за другия месец с О-то   Mr. Green но дано не ти се налага
Виж целия пост
# 373
Здравейте момичета.
Минавам да се отчета че сме още 2в1 .
Много ви благодаря за пожеланията. Дано всичко бъде наред.
Виж целия пост
# 374
Здравейте, момичета прекрасни!!!
Дани! Миличка!!! Може би сънят ти е за следващия месец, защото тази сутрин гадюхата цъфна... Благодаря ти, че си ме  мислила! Искрено се надявам сънят ти да се сбъдне скоро...
Лилка, ти в Майчин дом ли искаш да раждаш?
Тонче, миличка, радвай се на лека бременност и на това, че не повръщаш и не припадаш... Simple Smile Много хубаво, че си си направила разходка до манастира и благодаря за свещичката...
Весенце, радвам се за 6-сантиметровият мъж!!! Дано това с крака да е нещо елементарно! Не можах да се наредя под прашеца ти, но ако е останало ще си посъбера Simple Smile  newsm79
Деска, радвам се, че малката е спокойна. Звучиш много позитивно и много ти се радвам!
Пони, нямаше такова ходене по гости като теб Simple Smile Ама ти няма ли да раждаш вече... така се надявах, че като се върна от този извънградски уикенд ще заваря новини за ново бебче...
Сладката, виждам, че и ти си още 2 в 1 Simple Smile
Аз днес много се натъжих като ме събудиха болките в корема... с 5 дни закъснение и въпреки отрицателния тест имах някаква бледа надеждица, но уви! Както и да е! Ще гледам напред! Явно и това не е бил моят месец. Като си отиде лелката ще ида отново на преглед да видим какво ще каже АГ-то, а иначе Любимчо ще бъде нападан сериозно след 10-тия ден на цикъла ми Simple Smile
Благодаря на всички за стиснатите палчета!!! Другия месец пак ще си стискаме Simple Smile
Много ви прегръщам!!!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия