Априлски страсти + креватно спортуване = 9 месечно шкембо-подуване - тема 131

  • 24 094
  • 742
# 390
Добро утро и успешна седмица на всички  Hug

Виж целия пост
# 391
Добро утро!  smile3549
Чудно време, ей! Признавам си :не съм ви чела, но бързам да се запиша, че съм жива и здрава и оцеляла след гостуването при свекито  Crazy......
Форестче, ама невероятна маса си спретнала.... Да седнеш на нея и да не мръднеш...
Толкова хубаво вали, че хич не е за излизане на вън. Само за в кревата е...ако може по двама  Wink
Успешен ден ви желая...отивам да чета!  Hug
Виж целия пост
# 392
Добро утро, мацки!!!
Какво е това време и този вятър... Добре, че се облякох по-спортно и не се покачих на високи токчета, че щеше да ме отвее вятъра...
Весенце, много сладко коремче Simple Smile Хайде да расте още Simple Smile
Веселушче, и ти си сложила сладурски снимки Simple Smile
Форестче, радвам се за свекър ти.
Принцеска, права си, че времето е само за леглото... дори завидях на милото, че остана в леглото, а аз трябваше да стана и да изляза...
Момичета, вести от Сигма има ли?
Пончита..
.? Сладката, ти как си?
Благодаря на всички ви още веднъж, че ме мислите. Такава съпричастност каквато срещам тук не съм срещала другаде...
Хайде, момичета, желая ви хубав ден и успешна седмица и много Усмивки в този дъжд от мен!
Виж целия пост
# 393
Добро утро и от мен.

Еве, аз сега прочетох, че гадината те е навестила. Ама нали знаеш - само напред! Ще я изгиним, няма как!  Hug
Благодаря на всички за комплиментите за коремчето!

Успешна седмица.
И ние в края заминаваме при свеки... Sick
Виж целия пост
# 394
Успешна седмица и от нас  Hug
Виж целия пост
# 395
Добро утро, да ви почерпя за РД на ММ



Виж целия пост
# 396
Добро утро на всички!  bouquet
Форест, мерсаж за закуската. Hug
Перу, да ти е жив и здрав милото и само щастливи моменти да имате!  bouquet
Ева, Веси   Hug
Принцеска, не беше ли хубаво гостото у свеки? Mr. Green Тук времето е супер, направо пролет. Heart Eyes
Деси, радвам се, че се разписа! Hug

За моят комп още няма новини! Sad
Виж целия пост
# 397
Добро утро и от мен!  Mr. Green

Пууу, вън мрачно, мокро, гадно..хич не мога да вирея в това време, но ще се наложи да го преживея някак  smile3516

Перу, да ти е жив и здрав половинчо, много да те слуша, на ръце да те носи   Hug

Форестче, по-добре е мъжо, но си куца още..поне оттока спада малко по малко.  Hug

Аз тази година спестявам ходенето при свеки (в мъжки род), защото той няма да е в БГ по Великден.  newsm65 Ще си ходя само при мама и тате да си ме гушкат и глезят..кееееф Mr. Green

Изчезвам да ви нагледам албумчето, че все забравям  Laughing

Виж целия пост
# 398
Копирам едно ЛС от Арвенчето по нейна молба, че нещо има проблем с публикуването в темата. Иначе е добре, но не може да се разпише.

Добро утро  Hug Много се радвам за хубавите новини от ФМ ! На преглед съм на 13-ти Simple Smile Не мога да публикувам в темата, нз защо не ми дава . Би ли поздравила момичетата от мен ? Лек ден и успешна седмица  Hug
Виж целия пост
# 399
Добро утро момичета Hug
Аз се завърнах от гости на свекито,уфф хич не ми се тръгваше много ми е хубаво на село ,свекито ми готви ,шета ,пием си ракийката вечер супер Mr. GreenНо стига съм лежала,време е да поработя малко,останаха два ,три дни и с започва ,че тази година и сезона ще подрани цял месец ooooh!
Пони,бебка от сега с характер Wink
Веси,коремчето е страхотно Hug
Перу,да ти е жив и здрав мъжа,много да те слуша  bouquet
Деси,да нагушкаш бебка Hugо

П.П Аз да се похваля,от както бебеправим ,за първи път лелката ми е като по часовник,никакво зацапване,никакво капково напояване Wink,дойде си както си трябва с гръм и трясък Naughty,че и гърдите дори си ме боляха  Mr. Green
Виж целия пост
# 400
perunika Честито на Мъжа ти Simple Smile много да те обича и да постигнете това, за което се борите  Hug
друго не съм чела, поради липса на време
Виж целия пост
# 401
Добро утро!

Перу да ти е жив и здрав мъжо ти.
Да ,veselyshko аз съм те срещала в темата за Майчин дом.Аз съм при Съриев.

Правете бебета и не се притеснявайте за вида си има решение. Joy Joy Joy
Скрит текст:
Брей как се развива света   newsm78, пускам телевизора и за някакви пет минути може да станеш холивудска звезда.
Не гледам Гала но се загледах-гащи за брзилско дупе,за голям пакет при мъжете както и стегнато дупе с подплънки .Залепвате нокти за секунди напълно безвредни за истинския нокът,пожълтели и извадени зъби моментално се заменят с холивудки тип усмивка пак от безвредни материали и без опасност да падннат през деня.За шофиране обувки с токчета за секунди се прибира тока и става с никсък. #Crazy

Стига съм гледала разкрасявания къщата няма никой до ми я разкраси не се ли заема аз. Mr. Green

Хайде до скоро. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 402
Лилка, добре, че ги има тези разкрасения Simple Smile
Виж целия пост
# 403
Ехх, тамън си написах постчето и премигна тока в офиса  ooooh!

Та ха ДОБРО УТРО и прекрасна седмица и от мен!

Перуниче, честит празник у дома. Да ти е жив и здрав мъжа и много да се обичате  Heart Eyes
Принцеске, мислила съм те, да знаеш. Радвам се че си невредимо завърнала си се от срещата със свРАки   Hug

А познайте, бацилестата дали не е със запушен нос и днес. И на всичкото от горе се е надула и трябва да и търпя "настроението". Ми като не ти е ОК пък стой си вкъщи бе... мам... му  #2gunfire

Аз не можах да си закопчая дънките сутринта и съм в депресия. Корема ми се е надул. Не знам какво ме чака за на пред. Но Вес ме успокои, че са хормони и за сега ще го отдам на тях. Но ще внимавам какво слагам в чинията. Сега на бебо не му трябва количество, а качество. Така смятам да процедирам и аз .

Прегръщам ви и се залавям "да прекопая градината"... (демек да изрина бюрото)  Grinning 
 Hug
Виж целия пост
# 404
Ева Б. благодаря,че питаш.
Засега съм добре. Вчера имах някакви болки от обяд и понеже незнам какво да очаквам ходих вечерта до болницата.
Имам 1см разкритие и контракции. Пратиха отново във вкъщи да чакам са дойде момента.
Пони не се е отчела май е отишла да ражда Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия