Априлски страсти + креватно спортуване = 9 месечно шкембо-подуване - тема 131

  • 24 094
  • 742
# 375
Само да кажа, че съм си изпълнила обещанието в албума.
И да наръся малко:  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Стели, ама верно хванах от синия прашец, сред толкова много моми.  Mr. Green
Виж целия пост
# 376
Вес, погал, погал по сладката пупааа Hug
Евче,хайде вече този месец се хващате У ръце с любимчо и без повече лелки  Naughty  Подкрепям мнението ти да идеш да се видиш с док. Всичко ще е на ред, но трябва да се отпуши от някъде  Grinning

Ох, Кашмирче... и аз реших- без повече тъпи форуми и статии. Без мерене на БТ ! Оставам само тук, за да ме сваляте на земята, когато е необходимо. Не ми спирай нета  Mr. Green
Виж целия пост
# 377
Веси, ама много ми е дражко да те видя ръсеща  Mr. Green Нямам нищо против да стана горда майка на един сладък мъж, така че обирам всичко до шушка Mr. Green Hug

Днес ще пържа цаца, това е желанието на шефа Joy Тони, утре риба ли ще ядеш Joy

П.П. Оооо, паднах се под 2 коремчета  Mr. Green
Виж целия пост
# 378
  Много смешно Зуз , но ДА , риба ще ям  hahaha

Имам ли избор  newsm62  (ох, тая емотиконка се хили като идиот, но ще я оставя, че ме кефи )
Виж целия пост
# 379
Кашмирче, нямам линк към графика, тъй като не меря БТ. Водя си календар и там си отбелязвам цикъл, предполагаема О. и т.н.

Евка, горе главата! За себе си съм решила, че ако до 1-2 месеца не стане нищо, ще посетя АГ.

Тонка, много добро решение  Hug Hug

Виж целия пост
# 380
Веси Много сладка пупа. Heart Eyes
Кашмирче Тя моята О е винаги болезнена. Този месец беше малко по-болезнена. Peace
Според мен до ден-два ще закотфиш едни 37. Стискам палчета да се е получило. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Моята графика засега ми е никаква. Crazy Ще я видим, макар че май няма да я бъде отново.
Зузи Леко пържене на цацка.  chef
ЕваСъжалявам, че не е твоя месец, но не губи кураж, че идва нов тираж. Hug
Пони Днес си ми пример за подражание. Като ме домързи да чистя си викам че Пони в 9-ти месец се разшета. Евала за което. bowuu
Сладката Стискам палчета за леко посрещане на бебо. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Аз днес не съм наред. Станах в 7:20 да направя сандвичи на ММ, че е на работа 24 часа, а е под хранителен режим. Пих едно кафе  след това, халосвах се по форума и после като ми се доспа. Спала съм от 12 до 16 часа. newsm46 После като ме хвана един срам и всичко съм изчистила и дори запалих камината, че с този вятър. Blush
Виж целия пост
# 381
Абе хора, някой има ли новини от Сигмето и Рейн, започвам да се притеснявам....

Понче какво казаха на прегледа  newsm78 newsm78 тя бебка ината девойка ще излезе.....явно когато си реши- тогава ще се появи  Party
Виж целия пост
# 382
 Прашулинке - само запис на тоновете ми направиха. Оказа се , че док си е разменил смяната и не е на работа , та утре сутрин ще е прегледът  Hug. А за ината мъжа ми все се бъзика , че се очертава да е класически овен , тъй като няма да има влияние от другите зодии  hahaha.
 Пате - да хванете яйчицето този месец  Heart Eyes.
 Зузи - и ние тази вечер сме на пица , не съм правила от доста време и идеята беше одобрена моментално  bowuu.
 Евче- хайде да и е за последно на лелята за тази година  Hug Heart Eyes.
 Маги - може пък да е на късмет, че си решила да се абстрахираш от това дебнене на ову Heart Eyes. На мен лично ми носеше голямо спокойствие фактът , че знам за кога точно не- чакам  Crazy и затова чинно си мерех  Laughing.
 Феичка - ами то наистина е трудно за обяснение това желание да си приготвил що- годе къщата , но ще ти дойде на главата и сама ще се увериш , че не е невъзможно  Heart Eyes . А то по принцип така ме наляга вълната - ставам някоя сутрин , с идеята , че ще чистя  Whistling.А БТ ти е добре , покачва се плавно , според мен ову е била преди 2-3 дена  Heart Eyes.
 Кашмирче - важна е разликата на температурата в двете фази , така че ти си мери и не се притеснявай , че липсват рязко високи стойности  Hug Heart Eyes.
 Мишки - радвам се че си добре , действай по задачки , но си и почивай  Hug Heart Eyes
 Хубава и бебеносна вечер , отивам към кухната вече   chef babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7.
Виж целия пост
# 383
Пони,хайде,бе пиле шарено,големо инатче ще да е hahaha
Аз тая вечер ще правя спагети,половината постни,другите местни Mr. Green
Виж целия пост
# 384
Ева,дай Боже живот и здраве всичко да е наред пак в "Майчин дом" ще си раждам.
Пони наистина доста ината ще е принцесата.
Весе много хубаво  коремче.
Виж целия пост
# 385
Ку ку ето ме и мен  Whistling Whistling
ponyo определено овните са инати магарета и това си е, но пък са много любвеобилни и всеотдайни  Heart Eyes Твоето момиченце явно си е избрало вече дата и чинно си чака- без значение какво мислите с баща и  Hug
Flower Fairy че то в това време освен да си поспиш добре, какво друго да правиш  Mr. Green Ако ти се чисти заповядай у дома, няма да те върнем- че ние днес хем никъде не сме ходили хем само наполовина сме изчистили и само мързелуваме  Whistling Whistling Whistling
Тони ще говоря с мъжа ти да ти забрани достъпа до чуждите форуми  Naughty Така че спирай да ги четеш поне тях - при всеки е различно  Peace
Весенце много се радвам за хубавите новини от прегледа, браво  Hug Но да знаеш за пола, че в момента пак не е много сигурно това което са ти казали. Вярно техниката вече е много напреднала и се вижда доста ясно, но в тези ранни седмици процентът за грешка в пола все още е много голям. Аз имам една приятелка, на която точно в 12 г.с. и казаха на 99% момче , обаче на следващият месец се оказа, че е момиче и момиченце си роди  Crazy А тя през това време изкупи половината детски дрешки за момченца, които се продаваха в e-bay, та на следващият месец се наложи да ги продава и да купува нови  Crazy
zuzi_79 аз пък риба няма да готвя  Sick Обаче ако ти се припържат картофи веднага ще те  последвам  Whistling
Евка да се маха леля ти и и кажи другият месец хич да не се вясва  Naughty
Лилка ти при кой ходиш в МД, и аз ходя там, но моята докторка е жена  Crazy
Днес така хубаво си помързелувах- е сутринта спретнах една баница, ходих до магазина - но сега се чудя на кой диван да се метна пак  Whistling
п.с. Момичета, ако нямате нищо против и имате желание, може ли и на мен да ми дадете данните за албума, да мога и аз да сложа някоя и друга снимчица, а и да ви видя  Blush Blush Blush
Виж целия пост
# 386
Ей, Ева много гадно. Sad  Нищо, дано следващия месец да стане! Hug
Весе, много хубаво коремче! Hug
Веселушко, видях те и теб в албума!  Wink Много сте сладки!
Пони, наистина се  инати малката. Нищо, тези дни ще е! Party
Сигма и Рейни, наистина ги няма! newsm78
Тони, недей да мериш БТ, щом те натоварва. Peace
Виж целия пост
# 387
Ева,другият месец да не идва гадната лелка.
Пони,айде бе жено.Голям инат ще е малката.
Виж целия пост
# 388
Веси, много сладка пупа  Heart Eyes И да расте, расте малкия мъж вътре, че скоро да почва да ритка  Hug

Никой ли няма вести от Рейни  newsm78

Сигма и тя не е писала...Кучо я нагледах преди малко  Crazy Плодчето също  Mr. Green Да се отчетете, че ви мислим  Hug

Пони, малката принцеса има характер  Heart Eyes Дано скоро се реши и всичко да мине бързо и леко  Hug

Зузи, как е мъжО ти  newsm78

Свекър ми утре е на контролен. Добре е, възстановява се, но както на всеки човек му е малко неприятно в тази ситуация. Не е свикнал да се движи бавно и повче да лежи. Аз се погрижих да се чувства максимално добре вкъщи. Наготвих доста вкуснотийки и само му повтарях, че сега му е паднало да го глезят  Mr. Green (Той много работи).

Целувки и палци за всички нуждаещи се   bouquet
Виж целия пост
# 389
Пони, чакаме малкото инатче тези дни Hug Моето дребс се роди с планово секцио и датата си я избрах аз. Рано сутринта, когато започнаха да ме подготвят, ми изтекоха водите и падна тапата. С човечето сме били на едно мнение за рождената й дата.  Wink 

Форест, радвам се, че свекър ти е добре, доколкото е възможно в тази ситуация. Леко и бързо възстановяване оттук нататък!

Днес правих О.тест и беше категорично отрицателен. Дано тези дни я хвана, освен ако не е минала да речем вчера.

Лека и спокойна нощ Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия