Априлски страсти + креватно спортуване = 9 месечно шкембо-подуване - тема 131

  • 24 094
  • 742
# 120
Момичета какво ще кажете за чхг 237.41 днес  отстрани пише реф.ст/ти     4/5 седмица  лимит 1500/23000 Sad.На мен ми идва да  #2gunfire някой днес, дадоха ми час за АГ за 23.04 по рано нямало нужда Sad.Толкова отвратителни лекари казвам му че имам спазми ниско долу нямало нужда нищо да вземам. Sad.
Виж целия пост
# 121
Нелка, пусни пак след 48 часа. Една стойност нищо не значи! Стискам палци!  Praynig
И за да се успокоиш виж тук в първия пост.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=666696.0
Виж целия пост
# 122
Момичета какво ще кажете за чхг 237.41 днес  отстрани пише реф.ст/ти     4/5 седмица  лимит 1500/23000 Sad.На мен ми идва да  #2gunfire някой днес, дадоха ми час за АГ за 23.04 по рано нямало нужда Sad.Толкова отвратителни лекари казвам му че имам спазми ниско долу нямало нужда нищо да вземам. Sad.
Добре ти е ЧХГ то, а и да отидеш на лекар днес-утре-нищо няма да се види,нормално е да имаш спазми, може да взимаш 3*1 но-шпа ако са прилично осезаеми....
Аз не бих пускала второ ЧХГ, честно не знам какво е това постоянно да се казва да се пуска ЧХГ...ако жената има аборти или предишна проблемна бременност айде иди-дойди, ама при нормално забременяване...кому е нужен излишен стрес..дори от самото очакване на резултата...при няой се удвоява на 48 часа,при други не и това не винаги е проблем-мое мнение. Peace
Виж целия пост
# 123
Нели, те също като в Англия процедират гадовете ... не можеш ли да си вземеш ношпа поне, 3 х 2 таб., пък чхг ми се вижда добре, какъв е тоя лимит? Дано всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig

Добре ти е ЧХГ то, а и да отидеш на лекар днес-утре-нищо няма да се види,нормално е да имаш спазми, може да взимаш 3*1 но-шпа ако са прилично осезаеми....
Аз не бих пускала второ ЧХГ, честно не знам какво е това постоянно да се казва да се пуска ЧХГ...ако жената има аборти или предишна проблемна бременност айде иди-дойди, ама при нормално забременяване...кому е нужен излишен стрес..дори от самото очакване на резултата...при няой се удвоява на 48 часа,при други не и това не винаги е проблем-мое мнение. Peace
   202uu
Виж целия пост
# 124
Нелка, днес май ти е първи ден закъснение. Моето ЧХГ на 1-ви ден беше 218,700  Wink
На 23.04 ще чуете и сърчице.
Аз също около датата на М. бях с ужасни болки. Пий си нош- па. Аз и дните, които не ме болеше си взимах 3х1. Сега обаче го спрях да не се тъпча излишно.
Виж целия пост
# 125
Чак ми е смешно ама в аптеката ми казаха че ношпа няма тука  и нищо не можела да ми даде аптекарката.Мога само да си търпя болките и да се моля всичко да е наред Praynig Praynig Praynig
Обещавам да не се оплаквам вече, ама ми е много странно и тъпо.
Да Тони  днес е първи ден  Hug
Виж целия пост
# 126
Чак ми е смешно ама в аптеката ми казаха че ношпа няма тука  и нищо не можела да ми даде аптекарката.Мога само да си търпя болките и да се моля всичко да е наред Praynig Praynig Praynig
Обещавам да не се оплаквам вече, ама ми е много странно и тъпо.
Да Тони  днес е първи ден  Hug
така и предположих, че няма да има, няма ли някой да ти прати от бг, то се пие до 3-4 месец - в болницата като лежах даваха на малките седмици и бусколизин (инжекции)  newsm78
Виж целия пост
# 127
Тъкмо за това си мислех,Другата седмица ще дойдат Laughing
Виж целия пост
# 128
С две ръце подкрепям казаното от Магнитчето  Peace
Виж целия пост
# 129
Зузи, темата е страхотна - дано донесе късмет на всички и особено на теб (най-вече като се има  предвид, че който се занимава с темичката рано или късно успява да гушне пухкаво бебе  HugHug
ponyo, пожелавам ти леко раждане, стискам палци да е такова и да е скоро, особено последното - като преносила два пъти , последния път беше в най-върлото лято  ooooh! знам колко е досадно накрая  Hug
Виж целия пост
# 130
Понио, ама ти още си тук, а? Тези дни ще е, няма как! Стискам палци за леко раждане! Praynig
Лилка, успех на прегледа! Hug
Нели, не знам какво да ти кажа, нали и аз съм тук, та знам вече за какво иде реч....Странно ми е как нищо не са ти дали за болки!  ooooh!Почивай си и недей да пипаш нищо!Страшно е направо, и аз се замисляма къде да ходя на АГ, дори и после ако пак забременея, не си е работа на държавно, а и на частно е скъпо, та не знам. Tired  Щом ще ти пратят лекарства се успокой. Сега това е най-важно! Peace
Форестче, гаден ден си имала, но поне си намерила дистанционно! Hug
Уф, щях да пиша още, ама вече забравих! newsm78
Виж целия пост
# 131
пак ли всички са по разходки  Mr. Green

Рейни да се отчете веднага  Naughty Mr. Green

Кокоска си е вече у дома с малката голяма Деница  Heart Eyes Добре са и двете и ви изпращат много поздрави и кокосови целувки  Mr. Green

И нещо весело..или не чак толкова Joy
Скрит текст:

Виж целия пост
# 132
Аз не съм на разходка, за съжаление... Sad
Дремя на работа, ама наистина дремя, че нали ме освободиха от някои задължения Grinning и се чудя какво да сготвя за довечера.

Супер новина за двата ни кокоса. Хайде да се радват и да свикват една с друга! Поздрави!
Виж целия пост
# 133
Хубави кокосови новини... Simple Smile
Весенце, в края на работния ден и аз това правя...
Виж целия пост
# 134

 и се чудя какво да сготвя за довечера.


и аз това правя, че нали си имам гостенче от днес, което яде само пица, боб и пържени картофи  ooooh! Днес менюто ще е пица..страаашно разнообразо меню има, а?  Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия