КЛАСИЧЕСКА ХОМЕОПАТИЯ СПОДЕЛЯНЕ НА ОПИТ И ЗНАНИЯ 27

  • 36 775
  • 744
# 450
С каква паста за зъби миете децата?Дори и ако в момента не са на хом.лечение?Знам за детската Билка...Други...? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 451


От тук

"Билка" са пълни с гадости.
Виж целия пост
# 452

Човече, много на сериозно се взимаш... хайде малко по-скромно.
  Изучи хомеопатията, прочети Класиците и тогава се хвърляй да спориш. Твой бивш колега, един от най-добрите хирурзи на САЩ в началото на миналия век, изучавайки хомеопатията си хвърля медицинската диплома и става един от стълбовете на хомеопатията: Джеймс Тейлър Кент.
 В неговия класически труд "Лекции по философия на хомеопатията" при желание, може да намериш отговора на това, що е Жизнена сила.

 Запознат съм с постъпката на Кент. Неоспорим е неговият принос, защото е посветил живота си на хомеопатията. Лечебната наука се гради на много хора посветили живота си на нея. Тяхната мисия е да я развиват .Това важи и за днешно време. Става дума за това, че хомеопатията, както и медицината за в бъдеще трябва да бъдат оплодотворени от духовната наука на базата на нейните духовно-научни изследвания за устройството и еволюцията на човека.
  
  Относно кърлежите се чувствам длъжен  да напомня , че след всяко ухапване от тях, е важно да се направи консултация с инфекционист с оглед на профилактиката на Лаймската болест и не само разбира се.
Виж целия пост
# 453
Алексче, разкажи за паста Билка, че не ми се рови да търся инфо Peace
Аз лично гледам да е  без флуор просто.
Иначе моята си е чиста гадост, за пушачи, че и с мента Mr. Green
Виж целия пост
# 454
Вместо паста за зъби вкъщи ползваме разтвор на хималайска сол - на малката й харесва, а и съм спокойна, колкото и да смуче четката Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Вместо паста за зъби вкъщи ползваме разтвор на хималайска сол - на малката й харесва, а и съм спокойна, колкото и да смуче четката Simple Smile

А как го правиш? Rolling Eyes В какаво съотношение?
Аз не вярвам моят Убавец да иска с нещо солено да си измие зъбките... Laughing Щот си обича сладко.

Алексче,тая паста от Зоя много дебело ще ми легне...
Благодаря! Peace
Виж целия пост
# 456
mystic, еднопроцентов разтвор правя, подробности пиша на лични  Peace
Виж целия пост
# 457
Аз също съм в чуденка каква паста за зъби да взема за сина ми, който е вече на 10 г. Хомеопата ни каза да видя пастите на Хималая. Да, но те са всичките с ментол. После ми препоръча аюрведична от магазини за здравослони храни и продукти. Да, ама у село Ловеч такъв магазин не знам да има.
Тази паста наистина излиза "солено", особено като се добави и доставка.
Виж целия пост
# 458
Ами аз слагам съвсем малко паста, една опаковка я ползваме няколко месеца, така че не ми излиза скъпо.
Виж целия пост
# 459
Ние ползваме и специални четки, които "работят" и без паста, но също не са евтини  Mr. Green
Виж целия пост
# 460
fata_morgana, йонизиращи ли?

Мече, детската съдържа съставки като титаниев диоксид и натриев саркозинат, които не са доказано безопасни за поглъщане (по-скоро обратното), а на всичкото отгоре са написали, че е органик, което си е чиста лъжа.

Виж целия пост
# 461
Да, такива са  Peace
Виж целия пост
# 462
http://www.armina-bg.com/produkti/logona/item/grizha-za-ustata.html
тази съм взела за децата/ първата/,подходяща при хом. лечение
аз ползвам за възрастни на същата марка
Виж целия пост
# 463
Привет,
срещу кърлежи и комари от години ползвам лавандулово масло. Мажа само по свивките и гледам да не прекалявам, 4е веднъж така надрусах детето..беше на около 2 години и около 2 4аса беше най- спокойното дете на детската площадка  Laughing
Тук (Австрия) е страшна пропаганда за ваксини срещу кърлежи, щото заразяват и с FSME (менингит) освен лаймската болест. Има много много кърлежи и никой не пръска, вси4ки се ваксинират  newsm78. Аз ве4е 7 години не мога да се престраша и си се мажем цялото семейство с лавандула... за сега не са ни се забивали гадинките да 4укам на дърво.
Може ли в кратцем някой да напише картините на ледум и апис, 4е ме е шубе детето да не е алерги4но към п4ели и оси. Понякой път страшно се подува от паяк или комар..не знам. Баща ми е с алергия към п4ели. Мене могат да ме хапят всякакви гадини и само ме присърбява...
За слънцезащитните кремове знам от аптекарка позната, 4е са адски врени и прецакват рецепторите по кожата, който са важни за усвояването на витамин Д. Макс. фактор 15-20, ако сме на море...
Поздрави!
Виж целия пост
# 464
Привет,
срещу кърлежи и комари от години ползвам лавандулово масло. Мажа само по свивките и гледам да не прекалявам, 4е веднъж така надрусах детето..беше на около 2 години и около 2 4аса беше най- спокойното дете на детската площадка  Laughing
Тук (Австрия) е страшна пропаганда за ваксини срещу кърлежи, щото заразяват и с FSME (менингит) освен лаймската болест. Има много много кърлежи и никой не пръска, вси4ки се ваксинират  newsm78. Аз ве4е 7 години не мога да се престраша и си се мажем цялото семейство с лавандула... за сега не са ни се забивали гадинките да 4укам на дърво.
Може ли в кратцем някой да напише картините на ледум и апис, 4е ме е шубе детето да не е алерги4но към п4ели и оси. Понякой път страшно се подува от паяк или комар..не знам. Баща ми е с алергия към п4ели. Мене могат да ме хапят всякакви гадини и само ме присърбява...
За слънцезащитните кремове знам от аптекарка позната, 4е са адски врени и прецакват рецепторите по кожата, който са важни за усвояването на витамин Д. Макс. фактор 15-20, ако сме на море...
Поздрави!


А като намажеш с лавандулата директно неразредено ли го нанасяш Rolling Eyes В смисъл не е ли опасно да се зачерви или...?
И на моето дете му стават огромни пъпки,твърди от ухапаното от комар.Явно е вид алергия...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия