Автоимунен тиреоидит на Хашимото (28)

  • 78 046
  • 740
# 15
Забравих и аз да пожелая късмет и успех на искащите бебчета, на вече бременните - успешен финал  babydust7 babydust7 babydust7  Grinning
newsm75 newsm79 newsm28 Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 16
Записвам се и аз, Сънчи, благодаря за чудесната темичка!!  Hug

Златен дъжд, стискам палци и ти пожелавам да ти се сбъдне мечтата за две бебчета!  Hug
И на всички останали, които се борят за бебче, стискам силно палци и ви прегръщам! И аз съм минала по трудния път на проблемното забременяване и искам само да ви кажа - не се отказвайте! Главата горе и само напред - и вашият момент ще дойде!  Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 17
Хоп в новата тема, нека да я пълним само с хубави новини  Grinning

Златен дъжд, стиснати палци и от мен Hug
Виж целия пост
# 18
Стиснати палци и от мен на всички желаещи дечица.
Докато изпишем темата да се е сбъднало желанието. pregnant
Виж целия пост
# 19
Запис и от мен и успешно на всички бременни Simple Smile))) Д-р Начев си мисля, че трябва да е много щастлив човек колко бебета са на бял свят благодарение на него Simple Smile))
Кокона 20 - по въпроса ти -> аз след 2 години чакане да се регулира ТСХ забременях непланирано при стойност 2,5 (за съжаление не продължи дълго). Сегашната ми бременност - втора - се случи при ТСХ почти 3... с помощта на д-р начев спадна до 1,61 за 30 дни. Успех ти желая!
Виж целия пост
# 20
Запис и от мен и успешно на всички бременни Simple Smile))) Д-р Начев си мисля, че трябва да е много щастлив човек колко бебета са на бял свят благодарение на него Simple Smile))
Кокона 20 - по въпроса ти -> аз след 2 години чакане да се регулира ТСХ забременях непланирано при стойност 2,5 (за съжаление не продължи дълго). Сегашната ми бременност - втора - се случи при ТСХ почти 3... с помощта на д-р начев спадна до 1,61 за 30 дни. Успех ти желая!

За тези 30 дена какво ти предписа Начев, тоест какво беше лечението?
Виж целия пост
# 21
Запис и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 22
До бременноста взимах по 0.75 лятна доза и така и не започнах зимната, която трябваше да е 0,875.
Реално от 0.75 скочих на 112,5. Изчислява килограмите ми и пулса по някаква формула ...
А сега скачам на 125м, защото ТСХ пак се покачва.
Тук се сещам да допълня, че откакто съм бременна, не съм имала сърцебиене нито ден... обаче задушаващата топка в гърлото се явява когато си пожелае
Виж целия пост
# 23
 Simple Smile
Виж целия пост
# 24
Виж целия пост
# 25
До бременноста взимах по 0.75 лятна доза и така и не започнах зимната, която трябваше да е 0,875.
Реално от 0.75 скочих на 112,5. Изчислява килограмите ми и пулса по някаква формула ...
А сега скачам на 125м, защото ТСХ пак се покачва.
Тук се сещам да допълня, че откакто съм бременна, не съм имала сърцебиене нито ден... обаче задушаващата топка в гърлото се явява когато си пожелае

jonka62 аз пак не разбрах Rolling Eyes реално с каква ст-ст на ТСХ забременя? И след това с помощта на д-р Начев е било постигнато намаление на ТСХ-то ли? Hug
Виж целия пост
# 26
Сънчи  Hug благодаря за темата и аз пускам един гол запис и  EFP(5г.с.)-дай боже тази да завърши по-добре от предната Praynig и дано да подведа крак за всички чакащи тази радост. smile3521 Засега тсх /1.56/ ми се струва добре-изчакваме с регулиране на дозата,дано не ми изиграе лоша шега тсх на другата контрола.
Виж целия пост
# 27
Сънчи  Hug благодаря за темата и аз пускам един гол запис и  EFP(5г.с.)-дай боже тази да завърши по-добре от предната Praynig и дано да подведа крак за всички чакащи тази радост. smile3521 Засега тсх /1.56/ ми се струва добре-изчакваме с регулиране на дозата,дано не ми изиграе лоша шега тсх на другата контрола.
newsm44 newsm44 newsm44
Честито, мила! Hug Без притеснения, всичко ще върви както трябва!
Виж целия пост
# 28
Благодаря мила  Hug Дай боже.Ако не бяхте вие да ме посъветвате кой,кога ,къде сигурно още щях да се чудя къде да ида и какво да правя. За което съм Ви искрено признателна   bouquet
Виж целия пост
# 29
Благодаря мила  Hug Дай боже.Ако не бяхте вие да ме посъветвате кой,кога ,къде сигурно още щях да се чудя къде да ида и какво да правя. За което съм Ви искрено признателна   bouquet
Само няма да се притесняваш. Щом имаш добър доктор, пиеш хапчета и се следиш когато трябва, всичко ще е наред.
Пращам ти много положителна енергия и ти пожелавам само с хубави новини да се записваш тук. Hug

Чакаме следващата. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия