Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 71

  • 80 010
  • 742
# 180
Жалко наистина,много жалко.Днес и времето беше в унисон-цял ден валя...
Виж целия пост
# 181


Ето  видео от погребението
http://www.iha.com.tr/timur-savcinin-aci-gunu-271600-haber
Виж целия пост
# 182
Да не дава Господ! Бог да ги прости!

Поне "Керко" Керим видях ..
Виж целия пост
# 183

Виж целия пост
# 184
Виж целия пост
# 185




Виж целия пост
# 186
Виж целия пост
# 187
Кратък хумористичен анонс оригинал на Родионова




Докато  Рогатинската Мръснокръвка е изхарчила собствените си пари за облекчаване на хилядите бездомни бедни и сираци  Османските Чистокръвки, нежелаещи да се принизяват до плебса, са се заели с по- благородни занимания: грабеж и организиране на  масови вълнения с последващо  убийство на омразната  достигнала набивали висоти бивша робиня Зависта окончателно е изяла остатъка от  здрав разум у чистопородните представителки на Османската Династия. И те нещастните решават че в резултат на изкуствено създадените  от тях финансови интриги около бившата робиня прославила името си във вековете тяхния царствен брат ше преде любимата си законна жена и маика на петте му деца в ръцете на палача
Вместо да се заеме с възпитанието на децата си израснали в маичина липса , Психея се заема с много по важно дело – търсене на митичния гроб на любимия си мъж , И след смърта  му продъжава да се съмнява в   Нигяр, неината наи- близка  съратница в делото за  отмъщение на  Рижата  за студената брачна постеля . Зрителите ги очаква  поредна екскурзия в изключително засуканите извивки на психеделическите сънища на  Психея, отразяваши цялата непостижимост на неиния вътрешен мир от простосмъртните

Одържал , в отсъствието на  Великия Военен  Гении на  всички  османски времена, победа в морето и  на сушата , цар Аслан узнава , че един от синовете му , се изживява като ненадминат  военен стратег  и преди да облече белите дрехи на  Свети  Великомъченик, пострадал от злата мащеха, отново е  проявил неполагаща се на положението му  инициатива. В този  случаи, виновен  ще се  окаже, разбира се , пратеника на  Рижата злобарка , прихванал уведомението  за гениалното  решение на  седящото в тила Лъвче, което собствената му лупост подтиква  да изпрати  пощата  с първия изпречил му се насреща пратеник, вместо с предания си слуга Ташко.

Изключете логиката и се включете на автопилот при гледане  94 серия на  «Великолепния Век» в сряда на 10 април в 20:00 по StarTV (TÜRKİYE).

Автор: Татьяна Родионова
для группы:http://vk.com/muhtesemyuzyil (при копировании указывайте источник
Виж целия пост
# 188

Браво на Татяна, браво на darkrose! Hug Hug
За награда - една снимка от архива. Grinning


Виж целия пост
# 189
Благодаря на Розата за анонса, така като гледам следващата серия ще бъде дълбоко психологическа, с елементи на криминална драма, включваща дори опит за убийство.

Според мен мен писмото ще достигне до Хюрем с помощта на доверен човек, но кой?
Както виждам Рустем застава твърдо до Селим по пътя на по-нататъшното му израстване и по-късно при борбата му за трона предполагам.

Грешките на Мустафа пред СС започнаха лека полека да се трупат, дано поне края му да е исторически правдоподобен.Но преди това трябва да умрат Хатиджето и Аяз паша, после шехзаде Мехмет.
Виж целия пост
# 190
Благодаря на Розата за анонса, така като гледам следващата серия ще бъде дълбоко психологическа, с елементи на криминална драма, включваща дори опит за убийство.

Според мен мен писмото ще достигне до Хюрем с помощта на доверен човек, но кой?
Както виждам Рустем застава твърдо до Селим по пътя на по-нататъшното му израстване и по-късно при борбата му за трона предполагам.

Грешките на Мустафа пред СС започнаха лека полека да се трупат, дано поне края му да е исторически правдоподобен.Но преди това трябва да умрат Хатиджето и Аяз паша, после шехзаде Мехмет.

Мисля и не мога да измисля как точно ще уморят Хатиджето като се канят да я женят Освен наистина сама да си посегне.Много ми се иска вече да мръдне малко сериала че много зацикли около тези години но вместо това пак ще развяват призрака на Пашата.Таиничко се надявам това покраи намирането а гроба му да е някякъв повод да махнат Нигяр.Актрисата ми е много симпатична но напоследък образа и се изчерпа съвсем .....
Виж целия пост
# 191


Мисля и не мога да измисля как точно ще уморят Хатиджето като се канят да я женят Освен наистина сама да си посегне.Много ми се иска вече да мръдне малко сериала че много зацикли около тези години но вместо това пак ще развяват призрака на Пашата.Таиничко се надявам това покраи намирането а гроба му да е някякъв повод да махнат Нигяр.Актрисата ми е много симпатична но напоследък образа и се изчерпа съвсем .....

И аз това си мисля, а Нигяр - толкова ме яд, безкрайно много я харесвах в началото, а сега ..... #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 192
Въпросченцен...цен...це

Както забелязвам през последните дни Тренди не се появява  smile3518/ по обясними причини, че Лидка и тя изчезна/, довечера подсказки ще има ли ?
Тъмно трендафилче, ще ни зарадваш ли  newsm17 newsm17 newsm17 newsm20
Виж целия пост
# 193
Обещах  си снощи да гледам серията , но не успях! Днес вие ще гледате новата, а аз старата Laughing!
 Ама нищо после ще разказвате!
Виж целия пост
# 194

Довечера ще има ли епизод? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия